Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

Muzeul Antipa s-a redeschis

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
AndreeaDogar

AndreeaDogar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 30.09.2011
Incepand cu 17 septembrie, Muzeul Antipa este deschis de marți până duminică între orele 10 și 20 (ultimul vizitator intră la ora 19:00). În zilele de luni muzeul este închis. Prețul unui bilet întreg este 20 de lei. Elevii și preșcolarii cu legitimații valabile vor plăti 5 lei, studenții și pensionarii 10 lei, iar posesorii de carduri Euro 26 vor scoate din buzunar 5 lei. Salile renovate arata senzational: http://www.greatnews...l-muzeului.html . Insa pana sa ajunga sa arate asa, directorul muzeului a avut mult de furca pentru a-si convinge colegii sa accepte modernizarea: http://www.greatnews...apt-or-die.html

#2
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009
de mult asteptam ...

eu ma mir cat de rabdatori sunt cei care stau la coada aia mare ... merg si eu dar peste o luna cand o fi coada mai mica si aerul mai respirabil in interior.

#3
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Valabil pentru mai multe obiective similare: eu as deschide o noapte (preferabil simbata spre duminica) cu niste preturi aberante, gen 100 RON fara nici un fel de reduceri. Nu sint extraordinar de snob dar nu-mi vine sa ma inghesui cu doua scoli primare care s-au gindit sa faca tocmai atunci excursie si muzeul asta chiar e o experienta deosebita, cred ca as putea sa stau acolo o noapte intreaga mai ales daca imi iau un device portabil pe care sa pot sa ma uit la wikipedia daca sint curios despre ceva anume. De cheltuieli nu se pune problema ca e muzeu si chiar daca sa zicem pui citiva paznici in plus salariile in Romania sint cum sint, isi scot banii lejer din citiva clienti pentru toti angajatii care trebuie sa faca ore suplimentare.

#4
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,101
  • Înscris: 07.07.2006
Presimt ca o sa facem o mare coada, astia care vrem sa mergem peste o luna (si io ma numar printre, plus sotie si copil).

Ma bucur ca au lasat partea de bio-speologie (sau cel putin asa am inteles, oi vedea).

Edited by abancor, 30 September 2011 - 16:18.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate