Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Copil cu temperament sangvinic
 ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...

La mulți ani @Arader!
 La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!

Suspect Frauda Informatica
 Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 

probleme cu placa video la instalarea win7

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
SkyAngelz

SkyAngelz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 08.11.2006
Buna seara,

Am o problema la instalarea unui sistem de operare Windows 7. Prin eliminare am dedus ca e de la placa video(asus eah3650 silent).
Am instalat mai multe versiuni de W7 si tot nu am reusit cu placa asta. Cu alta placa functioneaza.

Deci... se instaleaza totul corect, frumos, pana ajunge la ultima etapa, inainte sa scrii un utilizator, pentru a continua mai departe cu instalarea. Practic dupa ce zice "checking video performance", se schimba rezolutia, apoi, blank screen.

Am instalat W7 cu alta placa, apoi am schimbat cu asta(asus eah3650 silent), si nimic... tot blank screen.

Are cineva vre-o idee?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate