Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...
 Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...

Masinile cu volan pe dreapta - de...
 Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...

RCS-RDS devine Digi Romania
 Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...

La multi ani @iogamac!
 

Ce parere aveti despre Mircea Badea

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
9763 răspunsuri în acest subiect

#9757
ciuciulete2

ciuciulete2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 224
  • Înscris: 04.07.2014
Acuma fără mișto , eu am coșmaruri cu molaul de Iohannis la președinție.  Ce naiba sa faci cu mămăligă ăsta când lângă noi mai e un pic și începe războiul?  Bah mai bine o alegem pe Udrea

#9758
Vympel

Vympel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.939
  • Înscris: 12.08.2014

View Postciuciulete2, on 29 august 2014 - 22:40, said:

Acuma fără mișto , eu am coșmaruri cu molaul de Iohannis la președinție.  Ce naiba sa faci cu mămăligă ăsta când lângă noi mai e un pic și începe războiul?  Bah mai bine o alegem pe Udrea

Pai da, ce sa faci cu molaul de Johannis, mai bine colea un romanas verde de-al nostru infipt si cu tupeu ca Basescu sau Ponta, mai un pamant, mai o flota, mai o casa pentru fiesa de 1 mil. de euro, mai un hahaha, mai petrolul tarii, mai o rafinarie.

Cum sa ne fure un strain, mai mare rasul, se rasuceste Burebista in pamant .

#9759
g_force

g_force

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.308
  • Înscris: 03.08.2004
Deci asta rascoleste cacatul si cand i se mai alatura cativa, care au devenit curiosi, politia si alte entitati sponsorizate din banii tuturor se duc sa-i asigure exclusivitatea scormonitorului original. PLM, ori le dai la toti cate un sut in cur si le astupi cacastoarea sa nu mai aiba unde sa racaie, ori ii lasi in pace pana   poti sa incasezi ceva bani la buget.
Politistii aia zelosi si sefii lor ar trebui obligati sa priveasca emisiunile lui Badea, cele in care dadea cu cacat in politisti, cel putin 16 ore pe zi, pana la alegeri.
CNA-ul, daca ar fi fost o institutie normala, cu obiectivele pe care pretinde ca le urmareste, ar fi trebuit sa-i dea "ban" astuia  pentru el putin un an de zile.

#9760
ciuciulete2

ciuciulete2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 224
  • Înscris: 04.07.2014
Așa mă gândeam și eu

#9761
babalaul

babalaul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.308
  • Înscris: 02.08.2012

View PostAndante, on 29 august 2014 - 22:31, said:

Posted Image  Lasa tu ca a fost moca...iar calul de dar nu se cauta la dinti....rad cu spume Posted Image) PV-ule esti un brav urmas al lui mirciulica...


Auzi ce zice un coleg de forum ca pe terasa aia nu trec masini ...Posted Image ...naspa !

Posted Image Posted Image Posted Image

LE Urmeaza-mi sfatul ! ce bine prinde un galeata si un kil de oloi la casa omului....

deci tu nici nu ma stii unde ai fost? era la cota 2000

#9762
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 16.352
  • Înscris: 29.12.2009
mircea badea (ca doar de el vorbeati).

#9763
pv7721

pv7721

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 4.187
  • Înscris: 01.07.2013

View Postbabalaul, on 29 august 2014 - 22:38, said:

inseamna ca le-ai dat balonul ca sa ti-l dea inapoi de fata cu noi. eniuei, ce sigla de partid era pe balon ?
ai spus=o chiar tu. si eu ti-am spus ca nu conta.

View PostAndante, on 29 august 2014 - 22:39, said:

Serios? Eu ma gandeam ca trec motociclete



Dar tot la moca era balonul ca sa inteleg + bricheta Posted Image
ca sa intelegi au impartit la toti, chiar si la pedelisti.

View PostAndante, on 29 august 2014 - 22:47, said:

Stai tu linistit bre ca de avea maimuta dovada era demult cu ea pe net...

Is curios oricum de o chestie...voi prestati pe bani sau din convingere ?

Maimuta asta s-a umplut de rahat zilele astea,au facut baietii aia misto de el la greu...El in emisiune mai mult citea decat vorbea liber, palid si-a luat microfon unidirectional sa mai minta odata ca nu a fost nimeni...

Iar ieri cand l-au provocat aia direct a dat-o maimuta la intors...ca no...s-a razgandit...

Repet,e savuros ce faceti in felul asta sper sa nu va mai puteti nici voi nici maimuta aia ridica niciodata....

O sper din tot sufletul ,scapa tara asta de nulitati si de maimute intr-un final...de niste inutili...pana la urma !
Si ce ai fi vrut sa faca, sa inceapa sa se bata cu aia toti acolo sau cum?

View Postciuciulete2, on 29 august 2014 - 22:40, said:

Acuma fără mișto , eu am coșmaruri cu molaul de Iohannis la președinție.  Ce naiba sa faci cu mămăligă ăsta când lângă noi mai e un pic și începe războiul?  Bah mai bine o alegem pe Udrea
Da alegeti-o frate ca e buna rau.

#9764
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 23.728
  • Înscris: 13.10.2003
Ati transformat topicul asta intr-un fun-chat, plin de offtopic, limbaj a' la Badea si atacuri la persoana.
Se inchide temporar pana va calmati voi sau eu...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate