Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 

NON TOXIC - cea mai noua si ambitioasa trupa de rock, de fete!

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
gogoasaalexis

gogoasaalexis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 24.07.2010
Nu inteleg de ce este atata invidie si rautate.Au 14 ani.Nu se numesc Led Zeppelin .Sunt la inceput de drum .

Oricum suna binisor pentru 14 ani , Sper ca sunteti constiente ca mai aveti mult de lucru (foarte mult) , dar e ok.Bafta in continuare.

Cat despre Iulik7d stati linistite , ea este doar o persoana frustrata fara viitor.

#20
Clemiii

Clemiii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.02.2011

View Postgogoasaalexis, on 2nd February 2011, 15:36, said:

Nu inteleg de ce este atata invidie si rautate.Au 14 ani.Nu se numesc Led Zeppelin .Sunt la inceput de drum .

Oricum suna binisor pentru 14 ani , Sper ca sunteti constiente ca mai aveti mult de lucru (foarte mult) , dar e ok.Bafta in continuare.

Cat despre Iulik7d stati linistite , ea este doar o persoana frustrata fara viitor.



in sfarsit o persoana care e cu capul pe umeri. acela a fost primul nostru concert...
nu inteleg de ce atatea rautati la adresa noastra... stim ca avem mult de lucuru.. dar suntem abia la inceput. toate am invatat singure la instrumente... ma rog.. intr-un fel ar fi de apreciat intentia noastra cu trupa pentru ca alte fete la 14 si 15 ani fumeaza de se sparg, fac alte tampenii, umbla prin cluburi.. iar noi muncim in felul nostru si incercam sa facem ceva placut pt varsta noastra..
ma rog.. noi nu ne comparam cu nightwish si nici nu vrem sa fim ca ei din punct de vedere a stilului pe care il abordeaza.
in fine.. parerile sunt pareri. am scris despre noi pe mai multe siteuri de rock din tara si toti cei de acolo erau chiar incantati.. nu stiu de ce m-a mancat in fund sa scriu pe un forum de genu.. unde sunt oameni de tot felul.. cu preferinte muzicale diferite.


View Postiulik17d, on 2nd February 2011, 12:28, said:

ne-ai cerut parerea. acum vrei sa sciem doar daca ne place? nu se poate asa ceva, accepta toate parerile

sunteti dure ce sa zic, va luati jucariile si plecati. haha, deasta rockul nu trebuie facut de fetite

da, ce pot sa zic.. se vede dupa citatul tau.. cat de cultivat esti..
si mai ai pretentii la muzica..

#21
Woodenpints

Woodenpints

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.02.2011
o cunosc pe solista. care canta si la bass...
atata timp cat nu o ardeti pe balarii dinalea lente..totul e ok :))

#22
the_ice_master

the_ice_master

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 20.03.2008

View Postiulik17d, on 2nd February 2011, 12:28, said:

rockul nu trebuie facut de fetite
No offence,dude, da' de nu pot ele sa cante rock? Nu inteleg de ce trebuie sa fie criticate atata, de parca v-ar face ceva rau prin faptul ca exista trupa? Mai ales ca nu cred ca-i asa de usor sa canti intr-o trupa . Vreau sa zic, de cantat nu canta rau, mi se pare ca tipa de la tobe se descurca destul de bine cu melodiile . (aici pot sa imi spun si eu punctul de vedere ca in rest nu cunosc). Dar in fine, fiecare cu parerile lui ,ca doar de aia avem dreptul la libera opinie.
P.S. misto tobe  :naughty:

Edited by the_ice_master, 04 February 2011 - 01:50.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate