Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Ma ajutati sa aflu numele unui film?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
georgyana_88

georgyana_88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.12.2010
Salut!

De ceva vreme tot caut un film ce l-am vazut mai acu' cativa ani la tv, insa nu mai stiu cum se numeste si tare as vrea sa aflu.

O mica descriere: el, ea, de mici se cunosc, se iubesc si se indragostesc unul de celalalt. Pentru amandoi a fost prima iubire, primul sarut, primul tot. La un moment dat se separa drumurile lor, isi refac vietile, se casatoresc, au familii. El vine in orasul ei cu serviciul si o reintalneste. Isi dau intalnire la un hotel unde el ii pregateste camera asa cum o planificase inca de cand erau tineri. Ea ajunge la hotel, noapte super ploioasa, intra in hotel, ajunge in fata camerei, deschide usa, si da sa intre, iar mai apoi se razgandeste si o rupe la fuga. Ulterior...el pleaca inapoi in orasul sau si o arata pe ea cand se uita dupa el, avand un mare regret in suflet din cauza ca...probabil, nu a intrat in camera aceea de hotel.

Nu stiu cat de explicita am fost, sper sa ma ajutati, v-as fi profund recunoscatoare!

Multumesc mult!

#2
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006
Bine ai venit pe forum :)
vezi ca exista o rubrica care se numeste: Cum se numeste filmul? si acolo ai mari sanse sa gasesti filmul cautat :)
http://forum.softped...howtopic=695665

#3
georgyana_88

georgyana_88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.12.2010

 tonny77, on 30th December 2010, 21:30, said:

Bine ai venit pe forum :)
vezi ca exista o rubrica care se numeste: Cum se numeste filmul? si acolo ai mari sanse sa gasesti filmul cautat :)
http://forum.softped...howtopic=695665
Multumesc mult!
Imediat il pun acolo sa vad poate m-o ajuta cineva! Multumesc inca o data!

#4
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006
Cu placere :thumbup:

#5
dutisor

dutisor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 16.06.2006
Nu cunosc cum se numeste un film vazut pe cand eram mic.    M-a impresionat scena finala :   Concubinii duceau pe o sosea de munte cadavrul sotului inselat in portbagajul masinii.   Ajunsi la cabana, l-au au carat cu greu inauntru si dupa ce au inchis usa , s-a aprins lumina de catre prietenii care-i asteptau sa le faca o surpriza.  M-a impresionat momentul in care la unison au strigat   " SURPRISE !"

Multumesc anticipat

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate