Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

hdtv hdd

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
Zebulon

Zebulon

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 302
  • Înscris: 20.06.2008
mi-am cumarat azi un samsung le32c530 de 32 inchi.se vede foarte bine pe hd.cand l-am cumparat,cei de la magazin mi-au bagat un stick cu un film hd pe el si se vedea foarte bine.
acasa mi-am pus un film hd pe stick si m-am uitat la el.a durat 10 minute filmul acela si nu am avut nicio problema cu el.sunetul s-a auzit perfect .

m-am uitat pe internet si am gasit filme hd de o ora si ceva si am vazut ca au intre 7 si 15 GB.asa ca am nevoie de un stick cam mare.eu am de 1 gb.

daca imi cumpar un stick de 16 gb si pun pe el un film hd de o ora sau mai mult ,se va vedea bine?sau daca cumpar un hdd portabil cu usb.are ceva?se va vedea bine?nu vreau sa-mi cumpar un bluray sau io mai stiu ce.
voi avea probleme pe termen lung daca imi iau un stick sau hdd portabil si vad filme dupa el?
daca imi iau hdd portabil,la ce specificatii sa ma uit?

#2
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.059
  • Înscris: 31.05.2010

View PostZebulon, on 11th December 2010, 18:41, said:

...
1. daca imi cumpar un stick de 16 gb si pun pe el un film hd de o ora sau mai mult ,se va vedea bine?

2. sau daca cumpar un hdd portabil cu usb.are ceva?se va vedea bine?

3. voi avea probleme pe termen lung daca imi iau un stick sau hdd portabil si vad filme dupa el?

4. daca imi iau hdd portabil,la ce specificatii sa ma uit?

1. Da.

2. Nu. Da.

3. Nu.

4. Personal am asa ceva (de 1 an): http://www.emag.ro/h...U050DAG22E22R22 , il utilizez la rularea filmelor (toate formatele) si nu am pb.

Scuze de "scurtimea" raspunsurilor, e tarziu... :peacefingers:

Editat de cristi0304, 12 decembrie 2010 - 01:08.


#3
vali02br

vali02br

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 557
  • Înscris: 20.01.2007
cumpara un hdd extern,eu am un samsung,nu mi'a facut o problema de un an,250-300 Gb iti ajung cu prisosinta

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate