Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 

Unde gasesc biciclete

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
30 răspunsuri în acest subiect

#19
jojolon

jojolon

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 13.08.2007
apropo de biciclete sh...mi-am cumparat o bijuterie de bicicleta in 2 mil- suuuuper. am fost in tirighina, auzisem ca sunt aceeasi baieti care aveau depozitul din Filesti. partea super e ca de-abia primisera marfa...si pur si simplu nu stiam ce sa aleg. si sa va mai spun una?...mi-au spus ca-si deschid un magazin in piata centrala, pe columb parca....suuper, in oras...o sa ma duc sapt viitoare si cu var-miu...

#20
andrei2p

andrei2p

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 37
  • Înscris: 17.03.2007
mai gasesti si aici biciclete bune ;)

#21
FactorX

FactorX

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 26.08.2008
au si biciclete BMX ?
ca vreau sami iau una (noua sau sh) iar la first bike am fost si zice ca nu mai fabrica BMXuri, iar in alta parte nuj de unde sa iau :-?? daca stiti sau aveti de vanzare BMX zicetimi: triplu_factor_x - ID yahoo

#22
mihaihardy4disc

mihaihardy4disc

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 26.12.2008
:coolspeak: Inearca pe sportbikecenter.ro si acolo gasesti orice bicicleta

Editat de mihaihardy4disc, 26 decembrie 2008 - 16:32.


#23
Naruto95

Naruto95

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 10
  • Înscris: 24.07.2008
Sal stiu ca nu prea e locul dar ma bag si eu vad ca stiti de unde sa luati biciclete si asta imi place la voi(sincer sa fiu am avut si eu o bicileta de la tirighina si am fost satisfacut de ea)dar mie nu imi trebuie bicicleta caci am si inca una buna,mie mi-ar trebui piese de bicicleta.Nu mai gasesti piese de bicicleta in galatiul asta nici mort(eu unul nu am gasit)

P.S:Ziceti-mi si mie unde pot gasi manete de schimbatoare fata-spate shimano 7 piniaone  si 3 foi(pot gasi la tirighina????? <_< )PLSSSSSS

#24
Hamutovski

Hamutovski

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.677
  • Înscris: 07.03.2009

Vizualizare mesajIzzy, pe Aug 9 2005, 00:24, a scris:

Vreau sa-mi iau o blcicleta, nu neaparat noua, ci in stare buna de functiune.
In afara de FirstBike, ce alte optiuni as mai avea?
:peacefingers:
Vezi Aici Sh.
Vezi Aici noi.

#25
catalindows

catalindows

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 99
  • Înscris: 03.01.2007
La ora actuala unde gasesc biciclete sh in galati sau braila?
Tirighina pe unde vine in galati?

Editat de catalindows, 07 aprilie 2010 - 14:32.


#26
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.315
  • Înscris: 22.07.2005
La Talcioc sau pe Okazii, direct de la proprietari...

#27
uriasu_12

uriasu_12

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 18.12.2009
asculta-ma! sunt biciclete schipate de la shimano tourney pana la deore XT la mall-ul de langa carrefour de la iesire din braila spre Slobozia. Am fost azi si e suuper! Vedeti ca trebuie sa aveti ceva banuti sa le luati pt ca una shimano XT e 2500 de lei. Respect! :peacefingers:

#28
cyb3rmann

cyb3rmann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 78
  • Înscris: 23.02.2009
sunt din braila si as vrea sa-mi iau o bicicleta sh de la Tirighina (daca mai exista) sau Talcioc
nu cunosc imprejurimile asa ca as fi recunoscator daca  mi-ati da o adresa exacta (eventual google maps)

au si vreun numar de telefon sa-i intreb cand aduc marfa? (sau poate stiti voi?) .. .sa nu vin tocmai din braila acolo si sa gasesc depozitul gol :-|

#29
paintx05

paintx05

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.080
  • Înscris: 26.05.2007
Scuze ca reinvii un topic asa vechi, dar mai exista acel minunat magazin de la tirighina/columb? Si daca nu alt loc de unde imi pot lua o bicicleta buna in Galati (de preferat sh) exista?

#30
cristi_fulger

cristi_fulger

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 18
  • Înscris: 30.08.2005
Salut! Stii unde au magazinul pe Columb? Sau ai cumva un numar de telefon de-al lor? Multumesc

#31
Tzeus

Tzeus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 24
  • Înscris: 28.10.2005
Am fost eu azi, dar nu mi-a placut ce am vazut, eu cautam un angrenaj de foi cu brate si niste deraioare. dar au zis ca nu au piese. Am fost la magazinul de pe columb. Ca sa explic unde este:
in piata mare, putin mai departe de unde aveau rusii tarabele adica langa strada tecuci, mai mergi putin si se face o intersectie. trebuie sa mergi pe partea stanga, aia e strada columb. la cca 200 de metri max, e magazinul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate