Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

World Of Tanks

* * * * - 29 votes
  • Please log in to reply
52624 replies to this topic

#25885
dudi60

dudi60

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 25.06.2009

View Postsas1975, on 09 mai 2016 - 06:16, said:

Problema e ca nu e o gluma. Chiar nu-mi apare misiunea. Ma gandeam sa fac ticket la WG.
incearca pentru ca misiunea e pana in 26.05.

#25886
Sterr

Sterr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 01.01.2016

View Postcollina1976, on 08 mai 2016 - 19:50, said:

offf


CSM Bucuresti castiga Liga Campionilorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Si inca un mort in Groapa. Nu pot sa ma bucur cand vad ca jegurile care trag sforile in tara asta au mai bifat un mort in palmares.

In articol se face comparatie cu situatia lui Cotabita, dar el nu a fost preluat de spargatori de seminte, altfel era oale si surcele.

Poate ca baiatul asta oricum murea, dar aia i-au taiat orice sansa de supravietuire atat timp cat abia dupa ce a ajuns la spital, dupa minute bune, a primit ajutorul care trebuia acordat pe gazon.
Ce sa mai spui de amarastean, mai ales de cei de la tara. Mor cu miile din cauza unui sistem impotent, ros la temelii de coruptii patriei.

Iar ne-am facut de ras in lume si chiar daca castigam toate europenele si mondiale disponibile nu ma pot bucura.

Edited by Sterr, 09 May 2016 - 08:09.


#25887
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 03.10.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Nk5laYL3qvs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

schimbari in 9.15
plutonul de acelasi tier primeste cu 20% XP mai mult
daca intri tier 1 cu tier 5 in pluton, esti penalizat 50% la XP
si multe altele....

#25888
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 03.10.2013
http://www.mmowg.net...uartet-bundles/

sariti cu banu`....

#25889
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postcollina1976, on 09 mai 2016 - 08:41, said:


schimbari in 9.15
plutonul de acelasi tier primeste cu 20% XP mai mult
daca intri tier 1 cu tier 5 in pluton, esti penalizat 50% la XP
si multe altele....

marfa ... dar asta n-o sa impiedice tampitii sa faca plutoane aiurea Posted Image

Edited by Danubian, 09 May 2016 - 10:54.


#25890
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,377
  • Înscris: 08.12.2008

View Postcollina1976, on 09 mai 2016 - 10:26, said:


pacat ca e doar pe serverul nord american...

p.s.  azi dimineață am bifat toate vehiculele tier8

#25891
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013

View PostDanubian, on 09 mai 2016 - 10:54, said:

marfa ... dar asta n-o sa impiedice tampitii sa faca plutoane aiurea Posted Image
Oricum e o prostie penalizarea asta. O sa faci plutoane cu arty sau cu LT doar de acelasi tier? Cel putin unul din plutonul asa creat e mai mult decat penalizat din cauza MM-ului ce te poate arunca in lupte pana la +4 tier.
Se va aplica si la plutoanele dinamice aceasta penalizare?

Edited by sas1975, 09 May 2016 - 13:20.


#25892
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View Postsas1975, on 09 mai 2016 - 13:19, said:

Oricum e o prostie penalizarea asta. O sa faci plutoane cu arty sau cu LT doar de acelasi tier? Cel putin unul din plutonul asa creat e mai mult decat penalizat din cauza MM-ului ce te poate arunca in lupte pana la +4 tier.
Se va aplica si la plutoanele dinamice aceasta penalizare?

cred ca nu ai inteles ... daca faci pluton cu unul de tierul tau, nu are de ce sa te penalizeze

#25893
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 03.10.2013

View Postsas1975, on 09 mai 2016 - 13:19, said:

Oricum e o prostie penalizarea asta. O sa faci plutoane cu arty sau cu LT doar de acelasi tier? Cel putin unul din plutonul asa creat e mai mult decat penalizat din cauza MM-ului ce te poate arunca in lupte pana la +4 tier.
Se va aplica si la plutoanele dinamice aceasta penalizare?


in plutoanele dinamice nu ai cum sa fi penalizat, daca faci astfel de pluton cu un tier superior, vei primi ca si pana acum XP

cred ca light de 6 cu arty de 7, de exemplu,au acelasi MM, si vor primi bonusul de XP

#25894
RaySefo

RaySefo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,183
  • Înscris: 17.06.2010
LoL ..primul meci cu tancul..si prima medalie

Attached Files



#25895
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
1.Ca sa lamurim problema cu misiunile  "jackpot"  sau "I want to be a millionaire". WG, in marea sa bunatate, a fost si de data asta doar un mare Jackass. A dat misiunea asta random doar unor jucatori. Aceeasi bataie de joc, la fel ca inainte. Sa le stea in gat.
2. CDC-ul asta nu reusesc sa il joc la adevaratul potential decat foare rar, dar si cand iese, nu iese cu As!!!

Attached Files



#25896
Ally97

Ally97

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 03.01.2012

View Postsas1975, on 09 mai 2016 - 18:26, said:

2. CDC-ul asta nu reusesc sa il joc la adevaratul potential decat foare rar, dar si cand iese, nu iese cu As!!!
L-am luat și eu ieri și mi-a ieșit un as cu el. Greu de jucat, trebuie schimbat stilul, încă mă obișnuiesc cu el.Dar îmi place, e rapid în draci.
Attached File  shot_082.jpg   788.08K   16 downloads Attached File  shot_085.jpg   929.45K   14 downloads

#25897
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
A venit si primul insemn in sfarsit:

Attached Files



#25898
Sterr

Sterr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 01.01.2016

View PostNaturalBornGamer, on 09 mai 2016 - 20:41, said:



Io nu mai joc nimic de ceva vreme. Chiar nu mai ma trage ata spre niciunu...defapt cate 2 3 5 meciuri cand si cand, dar vax fata de mai demult...plm?imbatranesc? :)
Saturatia.
Bine dreac ca am scapat de ciuma asta. Ailalti inca ne rasfata cu fel si fel de bunatati, dar m-au sictirit de nu se poate cu rebuildul curului.

#25899
NaturalBornGamer

NaturalBornGamer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,292
  • Înscris: 25.02.2009

View PostSterr, on 09 mai 2016 - 20:54, said:

Saturatia.
Bine dreac ca am scapat de ciuma asta. Ailalti inca ne rasfata cu fel si fel de bunatati, dar m-au sictirit de nu se poate cu rebuildul curului.

Mai sa stii ca e ok,asa de calm e Wot acuma,nu reuseste sa ma enerveze deloc.Posted Image
Meci pe Campinovka,Wte in actiune,un RU mare de gura ne facea pe toti idioti ca nu tregem unde spoteza el.
Dupa 2 ghiulele intre buci a tacut,io m-am albastrit dar pla mia fo de  culoare,utea sa dea si ban,nu era stres....is imun la Wot :)))

#25900
Sterr

Sterr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,133
  • Înscris: 01.01.2016

View Posttheoss, on 09 mai 2016 - 21:38, said:

A venit caldura, vine vara activitati pe afara, poate de aia.. .da-l in pana mea de joc comunist care iti face draci mai multi decat te relaxeaaza..
Daca sunteti cu apucaturi sado-maso.
I-am bagat in ma-sa imediat ce am avut alternativa si crede-ma ca alternativa e mult mai buna. Cand m-am reintors cateva meciuri, parca m-am intors in epoca de piatra a jocurilor.
Se plang disperatii de pixel si invoca alte motive jalnice, dar adevarul e ca nu se pot desparti de p2w-urile wot-ului, nici de plestile oferite pe tava investitorilor seriosi de SerB&satra.
Adica cum sa le opui lor jucatori de aceeasi valoare cand ei sunt obisnuiti din WoT sa joace numai contra tomatelor si sa plece din start cu minim 60% sanse de castig (asta daca sunt solo) iar restul sa fie completat de p2w-uri.

Singurul care mi-a impus un respect ENORM este SirFoch. Rege peste o turma de pacalici movulii umflati cu pompa si cele o suta de mii credite cheltuite pe meci. Or mai fi si altii, sigur ca sunt, dar de el sunt sigur ca e capabil sa ramana la acelasi nivel chiar daca scot jigodiile astea toate cheaturile din joc.

View PostNaturalBornGamer, on 09 mai 2016 - 21:58, said:

Mai sa stii ca e ok,asa de calm e Wot acuma,nu reuseste sa ma enerveze deloc.Posted Image
Meci pe Campinovka,Wte in actiune,un RU mare de gura ne facea pe toti idioti ca nu tregem unde spoteza el.
Dupa 2 ghiulele intre buci a tacut,io m-am albastrit dar pla mia fo de  culoare,utea sa dea si ban,nu era stres....is imun la Wot Posted Image))
Bre, asta e ca tutunul. Ori te lasi rupand-o complet, ori nu te lasa el.

Mi-am schimbat procesorul si a trebuit sa renunt la W10 pentru ca asta nu vede decat doua nuclee fizice, si, odata cu el, am scapat definitiv si de wot. Oricum nu intram sa joc, dar il tineam acolo, cat sa mai arunc cate o privire din an in paste.
Acum nici de priviri aruncate nu imi mai arde, sunt dezintoxicat complet.  Posted Image

Edited by Sterr, 09 May 2016 - 22:15.


#25901
Danubian

Danubian

    Pescar de weekend

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,586
  • Înscris: 28.02.2011

View PostNaturalBornGamer, on 09 mai 2016 - 21:58, said:

Mai sa stii ca e ok,asa de calm e Wot acuma,nu reuseste sa ma enerveze deloc.Posted Image
Meci pe Campinovka,Wte in actiune,un RU mare de gura ne facea pe toti idioti ca nu tregem unde spoteza el.
Dupa 2 ghiulele intre buci a tacut,io m-am albastrit dar pla mia fo de  culoare,utea sa dea si ban,nu era stres....is imun la Wot Posted Image))

si eu ieri eram pe Karelia - asalt (trebuia sa atacam) cu artileria mea draga ... un T-150 si un KV-85 s-au dus sa campeze pe deal cu TD-urile ..... i-am tras una lui T-150 si l-am trimis la garaj ... apoi am zis " KV-85 you next. More camp or go to fight?" ... si s-a dus rahatul sa lupte ... dar am pierdut la mustata ... macar am fost pe locul doi la damage ... e foarte frumos acum wot-ul cand il joc fara obiective si mi se rupe de banari, statistici, misiuni etc ... vorba ta: poate sa ma si baneze ca nu ma deranjeaza (de fapt am fost si banat pt ca am distrus un bot care campa cu KV1 in baza)  

la AW nu fac chestii de genul asta pt ca acolo n-am chef sa fiu banat Posted Image

Edited by Danubian, 10 May 2016 - 07:25.


#25902
collina1976

collina1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 03.10.2013
http://www.rumaniami...na-secolului-xx

o fi adevarat?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate