Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

Nevoie de opinii

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
emy18

emy18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 21.09.2009
Salut. Am o mare nevoie de opiniile voastre. In curand plec la facultate si am nevoie de net de la o firma de telefoane... spuneti`mi si mie care ar fi cel mai bun Orange ? Vodafone ? etc :confuzzled:

#2
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005

View Postemy18, on 17th September 2010, 00:30, said:

Salut. Am o mare nevoie de opiniile voastre. In curand plec la facultate si am nevoie de net de la o firma de telefoane... spuneti`mi si mie care ar fi cel mai bun Orange ? Vodafone ? etc :confuzzled:

digi?

#3
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
Subscriu - Digi. :D Deci fara gluma: viteza e ok, am semnal acolo unde voda, orange sau cosmo nici nu viseaza si pretul ce sa mai zic: orange 15 euro 6 g de trafic - digi 15 lei (doar net mobil)  3 g de trafic - voda 10 euro - 2 g de trafic

#4
emy18

emy18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 21.09.2009
vreau la laptop net  sa il pot folosi unde vreau :)

#5
vectra_gts

vectra_gts

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 07.11.2005
vodafone. am folosit departe de orasele mari si am avut semnal 3g, viteza ok.

#6
Leo32

Leo32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 04.12.2008
Digi e ieftin dar are acoperire slaba.

#7
eSkybax

eSkybax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 20.09.2007
Pai si de ce crezi ca atunci cand am zis digi m-am referit la ala prin cablu?
Stick bre stick

Leo ce sa zic - cel putin in cazul meu digi a dat rezultate acolo unde orange, voda si cosmo au dat gres. Si fara glumea vorbesc de minunata mea casa, in special bucataria unde nu exista nicio liniuta de semnal pe nicio retea in afara de digi (net ma refer). Si nici in casa nu prea au spor restul retelelelor: voda minim o linie, orange juma de linie si asta numai langa geam si cand vrea el .... etc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate