Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

C.F.R Cluj.

- - - - -
  • Please log in to reply
2778 replies to this topic

#55
ciprianv

ciprianv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 15.03.2006

View Postcutler, on Oct 4 2006, 15:20, said:

pacat de munca lui dorinel
Intradevar de cand a venit la Cluj numai lucruri bune a facut.

#56
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
La Cluj sunt conducatori de club adevarati nu ca la Bucuresti. A avut si Clujul doua-trei etape proaste si tampitii aia se gandeau sa il schimbe, iar acum fac pe nestiutorii de ce s-a suparat Munteanu si a plecat.

#57
ciprianv

ciprianv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 15.03.2006

View Postkill_them_all1000, on Oct 4 2006, 15:26, said:

La Cluj sunt conducatori de club adevarati nu ca la Bucuresti. A avut si Clujul doua-trei etape proaste si tampitii aia se gandeau sa il schimbe, iar acum fac pe nestiutorii de ce s-a suparat Munteanu si a plecat.
Mentalitate de oameni fara minte.
De ce sa il de-a afara. Acest lucru se intampla si altor echipe.

#58
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
In primu si primu rand el nu o fost dat afara o plecat el de buna voi precis io fi reprosat conducerea unele chesti ce nu io placut si o plecat problema ii ca nu putem zice ca ii antrenor la Arges acuma el are clauza aia cu CFR si tre sa se intaleaga acuma cluburile intre ele
Io unu sincer nu ma asteptam sa se ajunga la asa ceva :( din cate observ li s-o cam urcat la cap si celor din conducere acuma cred ca se cred Lyon sau cine stie ce echipa or uitat ca ei is numa de 2-3 ani in divizia A si ca Dorinel i-o adus pana aici ca altfel nu ii vedeam bine si acuma ca is pe locu 4 gata nu le mai place o pierdut un meciu sau doua nu mai stiu si o facut doua egaluri da gata ca noi tre sa fim pe locu 1  :death:

#59
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Eu cred ca i-au dat aia ultimatum sa castige cu Steaua sau va fi demis si Dorinel s-a suparat si a plecat. Se pare ca e o noua moda printre presedintii de club din Romania: baga si ei niste bani in jucatori si vor campionatul imediat.

#60
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postkill_them_all1000, on Oct 4 2006, 18:34, said:

Eu cred ca i-au dat aia ultimatum sa castige cu Steaua sau va fi demis si Dorinel s-a suparat si a plecat. Se pare ca e o noua moda printre presedintii de club din Romania: baga si ei niste bani in jucatori si vor campionatul imediat.

Pai traim in Romania la noi se poate intampla orice :( am auzit niste zvonuri cum ca s-ar putea sa vina Zenga io unu as fi tare fericit daca ar veni :D

#61
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005
oricum ar fi, e o pierdere mare pentru Cluj.

e unul dintre cei mai buni... asta trebuie recunoscut...  -_-

Edited by alexei, 04 October 2006 - 20:13.


#62
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
eu zic ca nu e prea mare pierdere....or fi mai buni ca el...si mai profesionisti...

#63
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005

View Postedmund.chevul, on Oct 4 2006, 21:18, said:

eu zic ca nu e prea mare pierdere....or fi mai buni ca el...si mai profesionisti...

nu am zis ca e cel mai bun  :naughty:

#64
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006

View Postalexei, on Oct 4 2006, 21:19, said:

nu am zis ca e cel mai bun  :naughty:
bine ca n-ai zis...ca greseai rau de tot... :P

#65
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Daca vine Zenga nu o sa fie mare diferenta parerea mea :) parerea mea ii ca si Zenga ii un antrenor bun si ca ar avea rezultate CFRu oricum pana cand o sa termine CFRu campionatu pe locu 1 sau 2 asa cum vrea conducerea o sa treaca mult si bine

#66
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Bergodi favorit

Italianul este principalul candidat pentru a prelua Clujul. Pe lista ardelenilor mai figurează Zenga și Boloni. După demisia lui Dorinel, clujenii au început căutările pentru găsirea unui înlocuitor pe banca tehnică. "Nu e vorba nici de Sabău și nici de Ilie Dumitrescu. L-am fi vrut pe Andone, dar are contract, iar noi nu putem sta pînă anul viitor. Ne trebuie un antrenor începînd de marți", a spus președintele Mureșan. Pe lista tehnicienilor doriți de gruparea ardeleană se află Walter Zenga, Ladislau Boloni și Cristiano Bergodi. Ultimul este favorit să-l înlocuiască pe Munteanu, fiind liber de contract.
Aseară, Bergodi a sosit în România, dar a negat că-i va prelua pe clujeni. "Sînt venit pentru cîteva zile în vacanță la un prieten. Mi-aș dori să antrenez din nou în România, pentru că aici m-am simțit bine. Nu știu dacă există vreo șansă de a veni la CFR", a explicat italianul. "Clujul este o echipă bună și se vede munca lui Dorinel. Rezultatele o dovedesc", a adăugat Bergodi.

Sper din toata inima sa nu vina Bergodi  :worthy:  :worthy:  :worthy:

#67
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005
daca vine ala, atunci....  :wave:

#68
ciprianv

ciprianv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 15.03.2006

View PostImDrunk, on Oct 4 2006, 23:10, said:

Daca vine Zenga nu o sa fie mare diferenta parerea mea :) parerea mea ii ca si Zenga ii un antrenor bun si ca ar avea rezultate CFRu oricum pana cand o sa termine CFRu campionatu pe locu 1 sau 2 asa cum vrea conducerea o sa treaca mult si bine
Mai are mult pana sa ajunga acolo.
Eu zic ca obiectivele cfr in urmatorii 3 ani sa fie cupa uefa appoi sa vb despre campionat.

#69
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006
Cluj campioana????
Cel putin in urmatorii 10 ani NU, poate sa aiba cati bani vor dar sa faci din tantar armasar e mult de munca, ani buni

#70
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
@alexei

Da stiu cam de aceiasi parerea is si io :P deaia nu vreau sa vina el la Cluj

@ciprianv

Pai cam asa ma gandeam si io :) si banuiesc ca asa se gandesc si cei din conducere

@adryyan

Exagerezi ;) in 10 se pot intampla f multe chesti ;)

#71
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005

View Postadryyan, on Oct 5 2006, 09:41, said:

Cluj campioana????
Cel putin in urmatorii 10 ani NU, poate sa aiba cati bani vor dar sa faci din tantar armasar e mult de munca, ani buni

si daca peste 4-5 e campioana ? atunci ce zici ?

Hai Clujul... Hai Dinamo!  :D

#72
Doggfather

Doggfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 948
  • Înscris: 26.09.2005
am impresia ca prostia depasteste orice limita cand vine vb. de fotbal , mi se pare incredibil , presedinti gen ca astia de la Cluj , Copos s.a. n-au o treaba cu fotbalul , doar faptul ca ai bani poti conduce orice echipa din romania si ai parte de imagine  :puke:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate