Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...
 

C.F.R Cluj.

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2797 răspunsuri în acest subiect

#91
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 3.917
  • Înscris: 24.10.2004
Personal mi se pare o echipa formidabila, iar investitorii de acolo chiar sunt cu capul pe umeri. In 3 ani au promovat echipa din Liga C in A, iar in acest sezon au terminat pe locul 3.

Sa vedem ce vor face la anul.

Un transfer foarte bun au facut deja, Muresan de la Gloria, convocat si la Nationala.

#92
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006
o singura chestie ma enerveaza la echipa asta
si anuma ca Muresanu face transferurile si nu antrenoru

Editat de ImDrunk, 11 iunie 2007 - 22:11.


#93
alin_ro

alin_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 426
  • Înscris: 08.01.2005
Sper ca o sa ia campionatul la anul. Merita ;)

#94
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.348
  • Înscris: 06.02.2006

View PostImDrunk, on Jun 11 2007, 23:09, said:

o singura chestie ma enerveaza la echipa asta
si anuma ca Muresanu face transferurile si nu antrenoru


Cumva e logic...daca pleaca antrenorul dupa 3 etape, ce te faci cu jucatorii adusi de antrenor??? (ex. Gigi Netoiu lua dupa el jucatorii cu gramada, cand pleca jucatorii erau si ei pe "picior de plecare", nu mai erau buni pt. club).

#95
Marius89

Marius89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 82
  • Înscris: 22.06.2006
CFR-ul are o echipa foarte buna si unul dintre cei mai buni antrenori romani:Andone...la anul o sa se lupte de la egal la egal cu Dinamo pt campionat :) ...steaua si rapid ies din discutie fiindca la ora actuala sunt...cum sa zic eu...hmm PRAF  :rolleyes:

#96
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.629
  • Înscris: 30.04.2005

View PostMarius89, on Jun 17 2007, 21:31, said:

CFR-ul are o echipa foarte buna si unul dintre cei mai buni antrenori romani:Andone...la anul o sa se lupte de la egal la egal cu Dinamo pt campionat :) ...steaua si rapid ies din discutie fiindca la ora actuala sunt...cum sa zic eu...hmm PRAF  :rolleyes:
Bine ar fi sa se lupte pt castigarea campionatului cu Dinamo, restul echipelor enumerate de tine sa nu conteze  :notangel: pt locul 1. Dar tare mi-e frica ca nu o sa fie asa, bine ar fi sa se mentina clujul macar la nivelul din campionatul trecut si sa nu fie mai rau, cu Andone cu tot.

Editat de Bobby_ro, 17 iunie 2007 - 22:48.


#97
rapas

rapas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 26
  • Înscris: 28.06.2007
Parerea mea despre CFR CLuj este ca este cea mai puternica echipa din provincie.. a dovedit'o destul..

#98
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postrapas, on Jun 29 2007, 18:50, said:

Parerea mea despre CFR CLuj este ca este cea mai puternica echipa din provincie.. a dovedit'o destul..

da cam asa ii da pacat ca nu prea mai sunt romani in echipa aia parca vad ca il scot si pe Stancioiu din poarta si pe aia 2-3 romani care mai is pe teren si fac o echipa numa din argentiniei si portughezi

#99
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.348
  • Înscris: 06.02.2006

View PostImDrunk, on Jun 29 2007, 23:06, said:

da cam asa ii da pacat ca nu prea mai sunt romani in echipa aia parca vad ca il scot si pe Stancioiu din poarta si pe aia 2-3 romani care mai is pe teren si fac o echipa numa din argentiniei si portughezi

Nu-ti fie frica, nu pot sa joace 11 straini in echipa!

#100
rapas

rapas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 26
  • Înscris: 28.06.2007

View Postedmund.chevul, on Jun 29 2007, 23:10, said:

Nu-ti fie frica, nu pot sa joace 11 straini in echipa!

daca sunt jucatori comunitari da!

#101
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.348
  • Înscris: 06.02.2006
Luni, 9 iulie, CFR Cluj - Lokomotiv Moscova , LIVE ora 17:00 pe postul "sport.ro"...Sa vedem ce stiu baietii :P

#102
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006
legiunea asta de straini joaca tot mai bine pe zi ce trece :) s-o investit anu asta o caruta de bani in jucatori si stadion sper sa ii vad la anu macar in UEFA

#103
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.372
  • Înscris: 18.02.2007
Mi-am schimbat parerea despre aceasta echipa.. <_< ...dupa primele etape am zis ca o sa faca instructie cu Bucurestiul...dar la ce atitudine am vazut in meciul de ieri..ar trebui sa isi puna niste marii semne de intrebare!!!

La modul cum a pierdut ....aproape ca nu mai ai ce sa comentezi...pacat.
Si faza cea mai naspa e cu coeficientul iar o luam in jos.Cred ca nemtii acuma jubileaza de bucurie.

#104
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.889
  • Înscris: 08.10.2006

View PostImDrunk, on Jul 13 2007, 00:02, said:

legiunea asta de straini joaca tot mai bine pe zi ce trece :) s-o investit anu asta o caruta de bani in jucatori si stadion sper sa ii vad la anu macar in UEFA
De ce? Ca sa ia iar bataie, dar de data aceasta de la nume grele ale fotbalului european, si nu de la niste echipe de mana a III-a? Gandeste-te ca pe langa ca nu vor face fata in turul I UEFA unde se vor califica direct de pe pozitiile 3-6 ale clasamentului, ne vor trage si mai jos decat anul asta in clasamentul coeficientilor.
Decat sa se bage ca musca-n lapte sa strice munca altora, mai bine lipsa. Aici nu discutam de o miuta, ci despre un joc de 11 barbati bine pregatiti fizic si psihic, si nu in ultimul rand despre banii primiti de la UEFA pentru performante, cu care s-ar putea face noi investitii pentru cluburi.

#105
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postduculeana, on Sep 2 2007, 14:17, said:

De ce? Ca sa ia iar bataie, dar de data aceasta de la nume grele ale fotbalului european, si nu de la niste echipe de mana a III-a? Gandeste-te ca pe langa ca nu vor face fata in turul I UEFA unde se vor califica direct de pe pozitiile 3-6 ale clasamentului, ne vor trage si mai jos decat anul asta in clasamentul coeficientilor.
Decat sa se bage ca musca-n lapte sa strice munca altora, mai bine lipsa. Aici nu discutam de o miuta, ci despre un joc de 11 barbati bine pregatiti fizic si psihic, si nu in ultimul rand despre banii primiti de la UEFA pentru performante, cu care s-ar putea face noi investitii pentru cluburi.

Asa si cine ar trebui sa mearga in UEFA? Otelu? =))

#106
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.348
  • Înscris: 06.02.2006
Dupa duculeana, cred ca vrea sa mearga ASOCIAȚIA SPORTIVĂ FOTBAL CLUB EFORIE, DIRECT in grupele Ligi Campionilor!!!! :D

#107
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.772
  • Înscris: 29.12.2006
Nu a facut Clujul mai mult ca Otelul in Cupa UEFA, si nu inteleg care ar fi problema. Daca CFR nu a facut mai nimic in turul 2 al cupei UEFA, ce sanse ar avea in grupele ligii?

#108
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.889
  • Înscris: 08.10.2006

View PostSoR!n, on Sep 20 2007, 22:54, said:

Nu a facut Clujul mai mult ca Otelul in Cupa UEFA, si nu inteleg care ar fi problema. Daca CFR nu a facut mai nimic in turul 2 al cupei UEFA, ce sanse ar avea in grupele ligii?
Stai linistit, ca n-o sa termine pe primele doua locuri in campionat. Nici la anul. Asta garantez. ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate