Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

C.F.R Cluj.

- - - - -
  • Please log in to reply
2776 replies to this topic

#37
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Pana in etapa 9-10 au adversari acesibili dupaia vine greu :) sper sa fie tot pe locu 1 pana in etapa 9 :)

#38
GreuHip

GreuHip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 29.07.2006
joaca bine le urez bafta
Dorinel Munteanu a declarat ieri ca e nemutumit de echipa, nu joaca cum trebuie
stie el ce stie ....

#39
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View PostGreuHip, on Aug 28 2006, 20:15, said:

joaca bine le urez bafta
Dorinel Munteanu a declarat ieri ca e nemutumit de echipa, nu joaca cum trebuie
stie el ce stie ....

el tot asa zice
io cred ca zice asta numa ca sa isi tina jucatorii in forma maxima ca sa nu lo se urce la cap locu 1 ;)

#40
GreuHip

GreuHip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 29.07.2006

View PostImDrunk, on Aug 28 2006, 20:21, said:

el tot asa zice
io cred ca zice asta numa ca sa isi tina jucatorii in forma maxima ca sa nu lo se urce la cap locu 1 ;)
se prea poate
dar in interviu parea tare nemultumit de jocul echipei
a jucat foarte mult in Germania si acolo jcuatorii sunt mai constiinciosi

#41
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Meciul nu mi s-a parut foarte usor pentru CFR. Pandurii TG. Jiu a avut multe ocazii in prima repriza, iar clujenii au intrat la pauza fara gol primit cu mult noroc...


Sincer, cred ca Dorinel realizeaza faptul ca, desi este pe primul loc, inca nu a dat piept cu echipele cele mai valoroase din acest moment (Steaua si Dinamo), deci ingrijorarea lui este destul de reala...


:peacefingers:

#42
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Pai ei au acuma acasa cu Jiu si dupaia cu Poli TM si dupaia pana in etapa 10 parca au iar meciuri destul de usoare
Oricum io zic ca ar trebui sa fie multumiti daca fac egal cu Dinamo si bat pe Rapid si pierd cu Steaua :) asa as vrea io sa fie sau sa bata si pe Dinamo asta ar fi si mai bine da ii cam greu oricum ei inca nu o avut parte de meciuri grele de acuma incolo vine greu sper ca Dorinel o sa reuseasca sa ii tina cu capu pe umeri ;)

#43
blackburn

blackburn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 22.06.2006
cfr-ul are echipa buna, dar sa nu uitam ca jucat impotriva unor adversare destul de slabe. SI-au luat un avant puternic, dar nu au sanse la titlu. Cupa uefa sau intertoto ar putea obtine, dar cu foarte mult efort.

#44
diuck

diuck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 06.03.2006

View PostImDrunk, on Aug 28 2006, 23:42, said:

Pai ei au acuma acasa cu Jiu si dupaia cu Poli TM si dupaia pana in etapa 10 parca au iar meciuri destul de usoare
Oricum io zic ca ar trebui sa fie multumiti daca fac egal cu Dinamo si bat pe Rapid si pierd cu Steaua :) asa as vrea io sa fie sau sa bata si pe Dinamo asta ar fi si mai bine da ii cam greu oricum ei inca nu o avut parte de meciuri grele de acuma incolo vine greu sper ca Dorinel o sa reuseasca sa ii tina cu capu pe umeri ;)


nu o sa fie multumiti daca pierd cu steaua stai linistit...prietenii stiu dc :wave:

#45
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postdiuck, on Aug 30 2006, 21:10, said:

nu o sa fie multumiti daca pierd cu steaua stai linistit...prietenii stiu dc :wave:

am zis ca eu as fi multumit ca CFRu sa bata pe Dinami si Rapid si Steaua sa bata CFRu ;)

#46
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,690
  • Înscris: 13.10.2003
1-1 cu Jiul acasa.
S-a terminat seria de victorii a CFR-ului.
Urmeaza un meci greu la Timisoara, daca  pierde cred ca CFR-ul va redeveni o echipa de pluton... -_-

#47
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Tocmai acum cand m-am hotarat sa pariez pe ei.
Oricum indiferent de ce va face la Timisoara o sa ramana o echipa buna, de prima jumatate a clasamentului.

#48
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Cred ca in acest meci s-a vazut influenta lui Dorinel pe teren...a lipsit mult.

#49
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005
mie nu mi-a placut :(

#50
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Slab meciu de la Timisoara chiar f slab :( oricum albitri si-or facut iara de cap
Sper sa isi revina si sa ramana in top :) oricum mai au 4 puncte avans fata de echipa de pe locu 4

#51
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
CFR - U Craiova 5-1  :D  :D  :D

Hai CFR  :coolspeak:

#52
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Azi am citit prin ziare ca Dorinel pleaca de la Cluj :( sincer io tare imi doresc sa ramana :) nu mai stiu ce sa cred pleaca sau nu :(

CFR Cluj anunță că Dorinel Munteanu are clauză de reziliere de 200.000 de euro


Conducerea clubului de fotbal CFR Ecomax Cluj doreste sa faca urmatoarele precizari:

•  Dorinel Munteanu este angajat al clubului CFR Ecomax Cluj, avind in acest sens incheiate doua contracte de munca valabile pina in data de 30 iunie 2007, unul in calitatea sa de antrenor, iar celalalt in calitatea sa de jucator de fotbal.

•  Contractul de munca al antrenorului Dorinel Munteanu prevede posibilitatea incetarii raportului de munca cu CFR Ecomax Cluj, inainte de data de 30 iunie 2007, cu conditia achitarii unei clauze de reziliere in valoare de 200.000 de euro. Prin urmare, facem precizarea ca orice speculatie sau declaratie pe tema plecarii lui Dorinel Munteanu de la CFR Ecomax Cluj ca antrenor al unei alte echipe, fara achitarea clauzei de reziliere a contractului, este nula si neavenita.


Sursa GSP

#53
ciprianv

ciprianv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 760
  • Înscris: 15.03.2006

View PostImDrunk, on Oct 4 2006, 15:13, said:

Azi am citit prin ziare ca Dorinel pleaca de la Cluj :( sincer io tare imi doresc sa ramana :) nu mai stiu ce sa cred pleaca sau nu :(

CFR Cluj anunță că Dorinel Munteanu are clauză de reziliere de 200.000 de euro


Conducerea clubului de fotbal CFR Ecomax Cluj doreste sa faca urmatoarele precizari:

•  Dorinel Munteanu este angajat al clubului CFR Ecomax Cluj, avind in acest sens incheiate doua contracte de munca valabile pina in data de 30 iunie 2007, unul in calitatea sa de antrenor, iar celalalt in calitatea sa de jucator de fotbal.

•  Contractul de munca al antrenorului Dorinel Munteanu prevede posibilitatea incetarii raportului de munca cu CFR Ecomax Cluj, inainte de data de 30 iunie 2007, cu conditia achitarii unei clauze de reziliere in valoare de 200.000 de euro. Prin urmare, facem precizarea ca orice speculatie sau declaratie pe tema plecarii lui Dorinel Munteanu de la CFR Ecomax Cluj ca antrenor al unei alte echipe, fara achitarea clauzei de reziliere a contractului, este nula si neavenita.
Sursa GSP
A plecat deja. Pacat de cluj. Eu zic ca datorita lui Clujul a ajuns unde e.
Incepe declinul CFR.

#54
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
pacat de munca lui dorinel

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate