Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Achizitie piese Audi A8

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
andreyr

andreyr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 113
  • Înscris: 13.01.2007
Buna tuturor . Sper ca scriu in categoria potrivita .  :)

M-ar interesa cateva piese pentru : Audi A8 , anul 1996  , 4.2 Quattro .
Si anume :

1. Calandru
2. Spoiler Fata
3. Curea de transmisie ( mentionez ca nu stiu tipul , deoarece nu o mai am , asadar rog pe cineva sa imi ofere si tipul acesteia )

Pe langa aceste piese , mai am o intrebare pentru posesorii acestei masini , sau pentru cunoscatori .
- Cati litri de ulei , intra in cutia de viteze , la aceasta masina (Audi A8, 1996 , 4.2Quattro) , si care ar fi tipul de ulei recomandat .

p.s. Piesele ar fi de preferat sa fie second-hand , posibil din dezmembrari . ( pentru piese , va rog sa lasati un pret si detalii de contact , pentru a putea vorbi mai multe )

Va multumesc anticipat . O zi buna tuturor !

#2
alinbejenar

alinbejenar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 178
  • Înscris: 20.05.2008
salut,de unde esti?daca esti din suceava.petru consultanta gratis si piese ieftine de tot mergi la quartzauto pe in itcani sub pasarele.eu am fost acolo cu un BMW 318 si mi-au oferit toate informatiile necesare!bafta

#3
andreyr

andreyr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 113
  • Înscris: 13.01.2007

View Postalinbejenar, on 2nd July 2010, 11:59, said:

salut,de unde esti?daca esti din suceava.petru consultanta gratis si piese ieftine de tot mergi la quartzauto pe in itcani sub pasarele.eu am fost acolo cu un BMW 318 si mi-au oferit toate informatiile necesare!bafta

nu sunt din suceava , dar s-ar putea sa am un drum incolo si voi merge pe la ei .
mersi mult pentru raspuns . ;)

#4
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 75.844
  • Înscris: 15.08.2008

View Postandreyr, on 2nd July 2010, 11:48, said:

Pe langa aceste piese , mai am o intrebare pentru posesorii acestei masini , sau pentru cunoscatori .
- Cati litri de ulei , intra in cutia de viteze , la aceasta masina (Audi A8, 1996 , 4.2Quattro) , si care ar fi tipul de ulei recomandat .


Fișier atașat  A8.jpg   76,06K   33 download-uri

#5
andreyr

andreyr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 113
  • Înscris: 13.01.2007

View Postcalinkgb, on 2nd July 2010, 16:01, said:


Mersi mult pentru aceste date . Toate cele bune !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate