Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Teapa pe okazii

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
reludd

reludd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 22.11.2003
cum sa nu realizati ca schimburile sunt incercari de tepe de ambele parti? fiecare vrea sa dea ceva mai prost si sa ia ceva mai bun, nu? sau e invers? oricum voi va tepuiti reciproc.... de ce iti dadea tie ala ceva mai scump si mai bun pe ceva mai prost?
de ce iti da tie ala gs pe un g?
mai ales cand stie ca ii vei da pozitiv, altfrl iti iei TU negativ?
pokitia oricum nu face nimic.

maxim il cauta pe ala sa ii ceara spaga.....

#20
Disturber

Disturber

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 707
  • Înscris: 02.12.2007
N-am inteles, nu inteleg si nici nu voi intelege vreodata in viata mea atata naivitate din partea unora. Auzi tu! Sa faci schimb de telefoane prin curier. Pai evident ca riscu sa-ti iei teapa este foarte foarte mare si poti fi fericit daca-l primesti, nu mai zic daca este bun sau nu. Fratilor mai bine cautati in orasul vostru sau in zone apropiate si faceti schimb fata in fata.

#21
chamine

chamine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 17.03.2010
si eu mi-am luat teapa cu un laptop,escrocul spunea ca-i lichidare de stoc,in realitate a avut dezlipita placa video de pe placa de baza,a relipit-o si l-a dat(mie).am reusit sa relipesc din nou placa video,respectivul care a facut-o mi-a zis sa-i dau drumul cat mai merge.nu am s-o fac,pentru ca asta implica sa pacalesc si eu pe altul.sunt constient ca la orice cumparare de second hand exista si riscuri pe care trebuie sa ti le asumi.unii au noroc altii nu.concluzia suntem prea saraci ca sa ne permitem lucruri ieftine....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate