Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 

Breaking Bad (2008 - 2013)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
261 replies to this topic

#91
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
In Fringe ce mi-a placut cel mai mult a fost sa vad o blonda impuscata in cap ca nu moare.

@Back on Breaking Bad: Sunt la 04.05. Mi se pare mie sau Marie are o problema cu culoarea mov?

#92
FireFox5

FireFox5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 23.01.2011
Citeste aici, al treilea punct:
http://www.imdb.com/...t0903747/trivia

#93
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
La Marie mi-a sarit in ochi pt ca are si prin bucatarie toate alea mov. La restul nu am observat.

#94
tony_4football

tony_4football

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 27.05.2007
Ce credeti,
Spoiler


#95
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
[ https://i.imgur.com/QxpSx.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#96
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007

View Posttony_4football, on 18 septembrie 2012 - 12:08, said:

Ce credeti,
Spoiler
Depinde daca afla walt de chestia cu cartea...

#97
jijinho

jijinho

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.11.2008
Superb serial, l-am vazut tot in ultima saptamana, la inceput am vazut 2 episoade si eram hotarat sa nu ma mai uit, mi se parea cel mai prost si plictisitor serial, dar apoi mi-a cazut odata netu' si-am fost nevoit sa ma mai uit mai depare deoarece aveam tras in pc 2 sezoane...si uite asa am devenit dependent.

De la sezonul 3 incolo a fost demential, super tare serialul, pt. cei care vor sa-l urmareasca tre' doar sa aibe putina rabdare cu inceputul.
Si scenariu e superb, la un moment dat nu mai stii care-s baietii buni si baietii rai, rolurile pozitive ajung negative si invers :)

#98
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Primele sezoane sunt ok, dar apoi devine prea sf, ca sa zic asa...  sunt cateva situatii chiar hilare: faza cu magnetul urias, jaful asupra trenului, etc...
In plus, la un moment dat te cam plictisesti de prostia lui Jesse si de atacurile de casnica panicata cu care ne rasfata dl White aproape in fiecare episod.
Dar chiar si asa este peste majoritatea serialelor din acest moment.

#99
jijinho

jijinho

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.11.2008

View PostMocebon, on 30 decembrie 2012 - 13:21, said:

Primele sezoane sunt ok, dar apoi devine prea sf, ca sa zic asa...  sunt cateva situatii chiar hilare: faza cu magnetul urias, jaful asupra trenului, etc...
In plus, la un moment dat te cam plictisesti de prostia lui Jesse si de atacurile de casnica panicata cu care ne rasfata dl White aproape in fiecare episod.
Dar chiar si asa este peste majoritatea serialelor din acest moment.

Daca alea ti se par faze hilare, atunci nu stiu, tocmai ce am terminat de vizionat lost, sa vezi acolo faze hilare :))
Breaking bad are multe momente moarte, in rest totul e genial, nu poti anticipa ce se va intampla, daca n-ar fi avut momentele moarte ar fi fost unul dintre cele mai bune seriale ever.

#100
FireFox5

FireFox5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 23.01.2011
b

Attached Files



#101
Tony7Y

Tony7Y

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 05.12.2012
Am terminat si eu de vazut acum cateva zile. Intradevar superb serialul.
Ma asteptam la cu totul altceva la inceput. Primele 2 episoade sunt putin plictisitoare dar continuarea e superba.

#102
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,112
  • Înscris: 10.04.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_mZRL2aVxVU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#103
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,207
  • Înscris: 08.12.2006
Si eu am terminat din senzonul 5 , episodul 8. Genial facut filmul, actori joaca exemplar, scenariul e de vis.

Nu am gasit nimic de sezonul 5 de la episodul 8 in colo, adica 9, 10 ......inca nu au iesit sa inteleg?

#104
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,112
  • Înscris: 10.04.2006
Nu. De abia in iulie ies urmatoarele episoade.

#105
FireFox5

FireFox5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 23.01.2011
asd

Attached Files


Edited by FireFox5, 18 March 2013 - 16:53.


#106
dj_maryo1993

dj_maryo1993

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 28.02.2008
Salutare . Am si eu nevoie de putin ajutor , nu stiu exact unde am ramas la acest serial (a trebuit sa formatez HDD din pacate ) . Sper ca imi puteti spune voi

In ultimul episod pe care l-am vazut stiu ca nevastasa plecase de acasa , au avut o confruntare in care el ia spus ca daca vrea cu adevarat sa stie ce face o sa ii spuna , ea spunand "i don't think i want to know" sau ceva de genul .

#107
Tony7Y

Tony7Y

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 05.12.2012

View Postdj_maryo1993, on 18 martie 2013 - 23:52, said:

Salutare . Am si eu nevoie de putin ajutor , nu stiu exact unde am ramas la acest serial (a trebuit sa formatez HDD din pacate ) . Sper ca imi puteti spune voi

In ultimul episod pe care l-am vazut stiu ca nevastasa plecase de acasa , au avut o confruntare in care el ia spus ca daca vrea cu adevarat sa stie ce face o sa ii spuna , ea spunand "i don't think i want to know" sau ceva de genul .
Cred ca e vorba de ultimul episod(13) din sezonul doi cand se cearta in casa mai intai si dupa se duce la masina ii zice ca o sa ii spuna adevarul daca o sa stea iar ea zice: I am afraid to know.

#108
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,207
  • Înscris: 08.12.2006
Da...asa e, este din senzonul 2 printre ulimile episoade, 12 sau 13.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate