Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Colet valoare Londra București

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 

Extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate pana la data DE 31 MAI 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#55
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009
da' ce zapp avea patent pe el?

#56
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003

View Posthoria.popescu, on 29th April 2010, 08:26, said:

Si este vreo noutate ??!

Inainte nu aveai o valabilitate initiala tot de 1 an ? :huh:
Ca restul avantajelor descrise în articol existau deja !

#57
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009
trebuie sa scrie si aia ceva ca sa nu fie dati afara.

#58
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Deci sa inteleg ca valabilitatea creditului actual se va reduce la un an si se va prelungi cu 90 de zile la fiecare ora de apeluri primite?
E bine si asa.
Dar despre optiuni noi sau minute incluse nimic?

#59
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
Nu, nu se va schimba nimic, totul ramâne la fel (valabilitate activ de maxim 2 ani + 300 zile gratie, cele 90 de zile de extindere a valabilitatii dupa 1 ora de apleuri primite, apelurile fara credit). Totul era deja existent !
E ca un fel de rebranding al NoPay-ului... cu exact aceasi oferta ca si pâna acum ! :D

#60
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostCosconor, on 29th April 2010, 11:40, said:

Nu, nu se va schimba nimic, totul ramâne la fel (valabilitate activ de maxim 2 ani + 300 zile gratie, cele 90 de zile de extindere a valabilitatii dupa 1 ora de apleuri primite, apelurile fara credit). Totul era deja existent !
E ca un fel de rebranding al NoPay-ului... cu exact aceasi oferta ca si pâna acum ! :D
DA bine spus aceiasi chestie da fara bonus de apeluri primite pt mine e super ok si daca ar ramane si buzz-ul (cei de la RC asa spuneau) ar fi beton, obuzule era doar o constatare cu altceva scos la iveala de zapp a fost preluat de altcineva nu era vorba de patent sau alte alea nu te inflama

#61
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View Postludiconiric, on 28th April 2010, 18:33, said:

claudiupop_bm Sa ne tii la curent.

Din pacate, oferta eGeneration nu mai este disponibila, cel putin asa zic si cei de la Germanos Baia Mare. Intr-adevar, si pe zapp.ro oferta eGeneration apare la abonamente retrase.
pacat...

#62
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006

View Postclaudiupop_bm, on 29th April 2010, 18:16, said:

Din pacate, oferta eGeneration nu mai este disponibila, cel putin asa zic si cei de la Germanos Baia Mare. Intr-adevar, si pe zapp.ro oferta eGeneration apare la abonamente retrase.
pacat...

off topic. cesionez un eGeneration daca e cineva interesat....

#63
danielarvy222

danielarvy222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 30.04.2010
del

Edited by danielarvy222, 30 April 2010 - 14:51.


#64
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Postdanielarvy222, on 30th April 2010, 14:50, said:

del
Nu mai ai nici o veste pentru noi? legat de no pay

#65
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View Postalecsandrius, on 29th April 2010, 18:54, said:

off topic. cesionez un eGeneration daca e cineva interesat....

off topic
primesti in continuare 8 centi la apelurile primite?

#66
danielarvy222

danielarvy222

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 30.04.2010
nu mai am nici o veste; cand le-am avut nu le-ati crezut
mi-am luat ban de la moderatori
in fine toate astea sunt de domeniul trecutului (zic eu)
spor la vorbit in continuare....

Edited by danielarvy222, 03 May 2010 - 14:03.


#67
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006

View Postclaudiupop_bm, on 3rd May 2010, 14:11, said:

off topic
primesti in continuare 8 centi la apelurile primite?
nu.

#68
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Postalecsandrius, on 3rd May 2010, 19:04, said:

nu.
Eu pe 1-05 am patit una "frumoasa" nu mi s-a activat optiunea automat, a trebuit sa trimit sms si ma gandeam daca ne-o fac baietii in iunie si apoi ne zic ne pare rau nu aveati optiunea, acum nu se mai poate activa :|

#69
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View Postnsdoru, on 7th May 2010, 08:10, said:

Eu pe 1-05 am patit una "frumoasa" nu mi s-a activat optiunea automat, a trebuit sa trimit sms si ma gandeam daca ne-o fac baietii in iunie si apoi ne zic ne pare rau nu aveati optiunea, acum nu se mai poate activa :|

Ma gandesc ca, de vreme ce Zapp Fixtel a fost introdus in oferta de servicii Cosmote (  http://cosmote.ro/ro...y...&cid=20109#  ), estr foarte probabil ca si Nopay cu tot cu serviciul de Buzz sa fie preluat in aceleasi conditii de cosmote. Ce parere aveti? Nu ar fi rau, nu?

#70
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 04.09.2008
Speram sa ramana sau sa treaca la cosmote... iar daca scot Buzz ca optiune de minute, macar sa mai lase posibil apelul catre numerele create de agenda messenger, chiar daca taxeaza cu 4 ct. minutul.. dar sa nu mai taxeze din primul moment, fara sa raspunda cel apelat.

Lansarea FixTel de la cosmote aduce speranta ca va mai ramane reteaua CDMA pt cel putin inca un an si o data cu asta putem sa mai folosim si mobilele!

Edited by mike77, 08 May 2010 - 22:38.


#71
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Postmike77, on 8th May 2010, 22:34, said:

Speram sa ramana sau sa treaca la cosmote... iar daca scot Buzz ca optiune de minute, macar sa mai lase posibil apelul catre numerele create de agenda messenger, chiar daca taxeaza cu 4 ct. minutul.. dar sa nu mai taxeze din primul moment, fara sa raspunda cel apelat.

Lansarea FixTel de la cosmote aduce speranta ca va mai ramane reteaua CDMA pt cel putin inca un an si o data cu asta putem sa mai folosim si mobilele!
Cum am mai tot spus, eu sper si cred ca anu asta le folosim sigur :D, la anu ce mai facem :P

#72
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010
Fratilor, e mai rau decat credeam: din 21 mai nu se mai activeaza la nimeni extraoptiunile Zapp Buzz (asa am aflat azi la 0788111111, RC ZAPP Nopay). Iar dupa ce expira in iunie aceste extraoptiuni, orice apel catre mess va costa 8 centi, iar orice sms catre mess va fi 4 centi. Orice apelare inspre mess va fi tarifata ca apel sau sms in reteaua zapp.
Abonamentele Zapp Buzz, insa, se mentin.
Deci, cei care  nu au prea mult credit zapp nopay, pot opta pt aceasta varianta a abonamentului. Eu unul nu voi face acest lucru, deoarece am foarte mult credit pe nopay, credit care se pierde la trecerea pe abonament.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate