Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate pana la data DE 31 MAI 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#37
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010
Va merg Nopay-urile?Eu nu pot da si nici nu pot primi apeluri....In Iasi... :cursing: :cursing:

Edited by Pericle23, 26 April 2010 - 18:55.


#38
orange

orange

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 01.09.2005

View PostPericle23, on 26th April 2010, 19:49, said:

Va merg Nopay-urile?Eu nu pot da si nici nu pot primi apeluri....In Iasi... :cursing: :cursing:

mie imi merge...

#39
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010
Mi-e  nu-mi merge de nici un chip.Imi apare mesajul:Sunteti in reteaua Zapp pt reletii suplimentare sunati la...Am doua si nici unul nu imi merge
[/quote]

Edited by Pericle23, 26 April 2010 - 19:20.


#40
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010
Careva care are eGeneration sa ne spuna daca la ei se mai acorda bonusul de 8 centi pt apelurile primite din alte retele?

Mersi

#41
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Postorange, on 26th April 2010, 19:05, said:

mie imi merge...
Si la bv merge

#42
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010
[quote name='Cosconor' date='25th April 2010, 20:05' post='8120425']
Nu am contractul cu mine, asa ca nu pot pot spune, dar nu cred sa fie ceva diferit.

Ceea ce am eu este însa vechea varianta iMotion (acesta fiind mai întâi numele serviciului, apoi l-au redenumit eGeneration), luat în iunie 2009, pe vremea când oferta nu exista oficial (nu era pe site) si era promovata doar pe aici pe forum, si se mergea doar pe baza de invitatie... Este deci unul dintre primele contracte...



La eGeneration, beneficiile se pastreaza:
Primești 8 eurocenți pentru fiecare minut vorbit când ești sunat din alte rețele;

a se vedea  
[url="http://www.zapp.ro/oferte-terminale-retrase/voce/egeneration/"]http://www.zapp.ro/oferte-terminale-retras...ce/egeneration/[/url]

fain de cei cu eGeneration :peacefingers:

#43
ludiconiric

ludiconiric

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 19.07.2006
Poate cineva sa confirme ca la eGeneration inca se primeste bonusul de 8 Centi/minut primit? Din cate stiu eu, a ramas numai pe hartie, in practica s-a retras si de la ei acordarea acestui bonus de 8 centi/minut primit.

#44
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006
am egeneration  nu mai primesc bonus.

#45
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
OK, s-a scos la toti deci.
Ceea ce va fi important de vazut este ce se va întâmpla dupa 31 mai (data opritii optiunilor Buzz), adica daca eGeneration-ul va ramâne cum este si acum, cu minute & trafic inclus !

#46
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View Postalecsandrius, on 27th April 2010, 19:11, said:

am egeneration  nu mai primesc bonus.

Am sunat azi la serviciul clienti zapp ca sa intreb de bonusul de 8 centi la eGeneration. Tipa nu era sigura pe ea si nu stia sa-mi dea un raspuns sigur. Urmeaza sa ma sune maine pe aceasta tema. Pe site-ul zapp.ro bonusul apare ca fiind acordat si in acest moment clientilor eGeneration.

#47
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,526
  • Înscris: 20.10.2006

View PostCosconor, on 27th April 2010, 19:21, said:

OK, s-a scos la toti deci.
Ceea ce va fi important de vazut este ce se va întâmpla dupa 31 mai (data opritii optiunilor Buzz), adica daca eGeneration-ul va ramâne cum este si acum, cu minute & trafic inclus !
Optiunea eGeneration ramane, sau cel putin nu e anuntata inca retragerea ei, pentru clientii existenti.

#48
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Eu totusi am speranta ca vor apare alte extraoptiuni de la 1 iunie sau se vor prelungi cele existente la fel ca la Cosmote.  Cel putin eu nu vad vreun motiv de ce nu s-ar intampla asa. Logic vorbind extraoptiunile consuma credit lunar > vanzare mai mare de cartele de reincarcare> more $$.
Oricum daca dispar extraoptiunile bani pe cartele eu nu mai dau, doar nu sint nebun sa vb la 16 centi pe minut in afara si 8 centi in retea
Facand o paralela, cati cartelari Cosmote credeti ca ar mai reincarca sa vb. la 16 centi/minut daca nu ar mai putea activa extraoptiunile? -_-

#49
RaduC2

RaduC2

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 543
  • Înscris: 18.03.2010

View PostMasterboy, on 27th April 2010, 21:46, said:

Oricum daca dispar extraoptiunile bani pe cartele eu nu mai dau, doar nu sint nebun sa vb la 16 centi pe minut in afara si 8 centi in retea

cred ca asta e ideea

oamenii sa renunte de buna voie

#50
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostRaduC2, on 27th April 2010, 21:22, said:

cred ca asta e ideea

oamenii sa renunte de buna voie
Am credit tarifele imi convin deci nu renunt :D :P, ati vazut ca pe site scrie ca la 60 de minute primite se prelungeste valabilitatea, deci pt mine iar e bine, La RC mi-au zis ieri ca nu se mai pot activa optiuni dupa 1 iunie dar cine le are active ramane cu ele

#51
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View PostLunaCrystal, on 27th April 2010, 21:41, said:

Optiunea eGeneration ramane, sau cel putin nu e anuntata inca retragerea ei, pentru clientii existenti.

Am sunat ieri la 0788111111, mi-au zis ca oferta eGeneration mai este disponibila. Mi-au recomandat sa ma duc la Germanos Baia Mare, lucru pe care am sa-l fac azi. Va tin la curent....

#52
ludiconiric

ludiconiric

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 19.07.2006
claudiupop_bm Sa ne tii la curent.

#53
horia.popescu

horia.popescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 21.06.2005

Quote

Noua oferta prepay a Zapp: credit valabil un an, apeluri catre alte retele si fara niciun ban in cont

Clientii serviciilor de telefonie mobila in sistem prepay de la Telemobil (Zapp) vor putea folosi creditul initial timp de un an de zile si vor putea suna la numere netaxabile din alte retele chiar si cand nu vor avea bani in cont, potrivit noii oferte lansate de companie. Clientii pot apela numere din alte retele si daca au credit zero, insa apelul se intrerupe automat daca persoana apelata raspunde, potrivit Zapp. In locul creditului de 8 eurocenti pentru fiecare minut de apel primit din alta retea, oferta intrerupta din 26 aprilie, clientii serviciilor prepay de la Zapp primesc acum la fiecare 60 de minute de apeluri din alte retele o extindere a perioadei de valabilitate cu 90 de zile. Serviciile prepay ale Zapp sunt disponibile doar prin reteaua CDMA, pentru care exista o oferta limitata de telefoane mobile. Telefoanele CDMA au un numar restrans de functii prin comparatie cu terminalele GSM. Zapp avea la jumatatea anului trecut mai putin de 400.000 de clienti. Cosmote a platit, in total, 207 mil. euro pe Zapp, achizitia fiind realizata in principal pentru licenta 3G a operatorului. In 2008, Zapp a avut venituri de 61 mil. euro.

sursa

Edited by horia.popescu, 29 April 2010 - 09:27.


#54
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Posthoria.popescu, on 29th April 2010, 09:26, said:

Pai asta e o veste buna, inseamna ca mai rezistam cu zappul, si daca celor care avem active optiunile ni le mai lasa e suuuper ok, Ati vazut ca cei de la vodafone au furat sitemul de cartela de net prepaid de la zapp?

Edited by nsdoru, 29 April 2010 - 10:55.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate