Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua
 sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...
 

Extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate pana la data DE 31 MAI 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#19
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
Prespun (sper!) ca pentru cei care au eGeneration nu va schimba nimic, si vom avea în continuare acelasi beneficii, right ?  :confuzzled:

#20
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postnsdoru, on 25th April 2010, 17:58, said:

Adica cum se vor dezactiva? pt viitorii utilizatori nu vor mai fii sau si pt actualii fi mai explicit
Mai pe scurt nu vor mai putea fi activate pe nici un cont Nopay,never!!!Acum sunt curios sa vad ce vor face cu platforma de messenger? :confuzzled:

View PostCosconor, on 25th April 2010, 17:58, said:

Prespun (sper!) ca pentru cei care au eGeneration nu va schimba nimic, si vom avea în continuare acelasi beneficii, right ?  :confuzzled:
Voi aveti contracte incheiate si nu ar trebui sa retraga bonusul,dar depinde ce conditii contractuale ati incheiat.Ai un model de contract special de E-GENERATION sau e cel de pe site-ul zapp.ro?

Edited by Pericle23, 25 April 2010 - 18:16.


#21
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostPericle23, on 25th April 2010, 18:15, said:

Mai pe scurt nu vor mai putea fi activate pe nici un cont Nopay,never!!!Acum sunt curios sa vad ce vor face cu platforma de messenger? :confuzzled:
DACA nu mai pot fi activate nu e problema. la mine e activa :D sa speram ca vor tine mesengeru, iar pt e generation (am si eu ceva de genu dar pe no pay adica buzz 1000 si 100 mb date) dar la tine e mai bine pt ca ai contract si stiu multa lume care abea si-au prelungit ab cu 1,5-2 ani acum sa speram ca pe langa ei ne lasa si pe noi sa folosim creditul :D

#22
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postnsdoru, on 25th April 2010, 19:20, said:

DACA nu mai pot fi activate nu e problema. la mine e activa :D sa speram ca vor tine mesengeru, iar pt e generation (am si eu ceva de genu dar pe no pay adica buzz 1000 si 100 mb date) dar la tine e mai bine pt ca ai contract si stiu multa lume care abea si-au prelungit ab cu 1,5-2 ani acum sa speram ca pe langa ei ne lasa si pe noi sa folosim creditul :D
De credit nu se vor atinge...Mie mi-e ciuda ca nu mai pot reactiva extra :confuzzled: optiunile

#23
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostPericle23, on 25th April 2010, 18:24, said:

De credit nu se vor atinge...Mie mi-e ciuda ca nu mai pot reactiva extra :confuzzled: optiunile
e bine ca nu se ating de credit, asa mi-au spus si mie acum vreo 4 sapt cand m-au sunat in urma unei sesizari oficiale trimise de mine, si acum vine intrebarea, ce se va intampla cu creditul?????? eu nu-l pot consuma am fff mult :P sau il voi consuma in vreo 5 ani :D

#24
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003

View PostPericle23, on 25th April 2010, 17:18, said:

Voi aveti contracte incheiate si nu ar trebui sa retraga bonusul,dar depinde ce conditii contractuale ati incheiat.Ai un model de contract special de E-GENERATION sau e cel de pe site-ul zapp.ro?
Nu am contractul cu mine, asa ca nu pot pot spune, dar nu cred sa fie ceva diferit.

Ceea ce am eu este însa vechea varianta iMotion (acesta fiind mai întâi numele serviciului, apoi l-au redenumit eGeneration), luat în iunie 2009, pe vremea când oferta nu exista oficial (nu era pe site) si era promovata doar pe aici pe forum, si se mergea doar pe baza de invitatie... Este deci unul dintre primele contracte...



View Postnsdoru, on 25th April 2010, 17:20, said:

DACA nu mai pot fi activate nu e problema. la mine e activa :D
E activa... si nu se va mai re-activa ! :;

Edited by Cosconor, 25 April 2010 - 19:06.


#25
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostCosconor, on 25th April 2010, 19:05, said:

Nu am contractul cu mine, asa ca nu pot pot spune, dar nu cred sa fie ceva diferit.

Ceea ce am eu este însa vechea varianta iMotion (acesta fiind mai întâi numele serviciului, apoi l-au redenumit eGeneration), luat în iunie 2009, pe vremea când oferta nu exista oficial (nu era pe site) si era promovata doar pe aici pe forum, si se mergea doar pe baza de invitatie... Este deci unul dintre primele contracte...




E activa... si nu se va mai re-activa ! :;

Ma nu cred ca ne lasa asa fara nik, asteptam si vom vedea

#26
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010
Gata si cu bonusul de 8 centi... la ora 22:53 nu mai primesc acest beneficiu cand sunt apelat din alte retele...

Si te-ai dus dulce iubire...... :P

#27
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postclaudiupop_bm, on 25th April 2010, 22:54, said:

Gata si cu bonusul de 8 centi... la ora 22:53 nu mai primesc acest beneficiu cand sunt apelat din alte retele...

Si te-ai dus dulce iubire...... :P
S-a terminat cu zapp-ul autentic!!!Pacat,au fost cei mai buni... :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

#28
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
la 23:05 am primit 8 centi pentru un minut din Romtelecom... deci inca merge (cel putin la mine)!

#29
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009

View Postclaudiupop_bm, on 25th April 2010, 21:54, said:

Gata si cu bonusul de 8 centi... la ora 22:53 nu mai primesc acest beneficiu cand sunt apelat din alte retele...

Si te-ai dus dulce iubire...... :P

A mers fix pana la ora 24 ale zilei de duminica exact cum au spus...  Mai verifica o data sau fa sesizare daca mai ai la cine ... ca nu e in regula

#30
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View Postlotzi, on 26th April 2010, 01:03, said:

A mers fix pana la ora 24 ale zilei de duminica exact cum au spus...  Mai verifica o data sau fa sesizare daca mai ai la cine ... ca nu e in regula

Nu cred ca exactitatea de care vorbesti ii caracterizeaza pe cei de la zapp. :P  E ora 7:14 am in 26 aprilie si pe zapp.ro, produsul zapp nopay e la fel (primesti 8 centi pt convorbirile..., etc.) Produsul e definit ca pana acum, desi nu mai exista temeiuri logice pt a se mai numi "vorbesti fara sa platesti".

Nu am sa fac insa nicio sesizare pt cativa centi... e gata cu zappul

#31
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010
Am vorbit si eu la RC si 31 mai nu se mai pot activa optiuni dar ce ai pe cont ramane si la credit nu se umbla sa inteleaga toata lumea :D

#32
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postnsdoru, on 26th April 2010, 14:24, said:

Am vorbit si eu la RC si 31 mai nu se mai pot activa optiuni dar ce ai pe cont ramane si la credit nu se umbla sa inteleaga toata lumea :D
Si eu ce-am zis? :naughty:

#33
obuzul

obuzul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 10.06.2009
eu zic sa nu va imbatati cu apa rece.

optiunile nu se vor mai putea activa => nu se vor mai putea nici reactiva => vor expira si gata.

asta este.

#34
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Ce mai conteaza cateva minute oferite din optiuni cand ai acumulat sute de euro credit.
Daca se pastreaza creditul, dezavantajul va fi unul minor, transferi creditul pe un SIM de date si ai internet mobil gratuit nelimitat.

Edited by danutz1, 26 April 2010 - 15:17.


#35
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Postdanutz1, on 26th April 2010, 15:13, said:

Ce mai conteaza cateva minute oferite din optiuni cand ai acumulat sute de euro credit.
Daca se pastreaza creditul, dezavantajul va fi unul minor, transferi creditul pe un SIM de data si ai internet mobil gratuit nelimitat.
Pai oricum am si modem dar si 910 cu net deci e bine, obuzule vorbesti pe langa mai bine abtine-te

#36
mmc6124

mmc6124

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 10.02.2010
zapp-ul mi a bagat 145 lei in buzunar cash
deci a fost bun la ceva :P

Edited by mmc6124, 26 April 2010 - 17:55.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate