Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate pana la data DE 31 MAI 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
254 replies to this topic

#1
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010
Conform Conditiilor de Furnizare a Serviciului Nopay extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate doar pana la data de 31-05-2010(articolul 9 din Oferta Generala a Serviciilor Preplatite).Intrebarea este urmatoarea:oare vor scoate de pe piata serviciul zappbu :confuzzled: zz sau il vor reintroduce sub o alta forma? :thumbdown:
http://www.zapp.ro/!...martie-2010.pdf

Edited by Pericle23, 18 April 2010 - 21:31.


#2
mmc6124

mmc6124

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 10.02.2010
m-am convins
zapp e praf pe acoperire
oriunde iesi din oras ai o linie 2 maxim
in rest pauza
nu stiu cum de se inchina unii cu 2 maini la cdma ca eu nu dau 2 bani pe el
deci mi se rupe daca se inchide zappul sau nu
dar unde scrie ca se mai poate activa doar pana atunci?

Edited by mmc6124, 18 April 2010 - 21:32.


#3
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postmmc6124, on 18th April 2010, 21:32, said:

m-am convins
zapp e praf pe acoperire
oriunde iesi din oras ai o linie 2 maxim
in rest pauza
nu stiu cum de se inchina unii cu 2 maini la cdma ca eu nu dau 2 bani pe el
deci mi se rupe daca se inchide zappul sau nu
dar unde scrie ca se mai poate activa doar pana atunci?
Articlolul 9 din Oferta Comerciala Zapp.Mai multe afli la http://www.zapp.ro/!...martie-2010.pdf

Edited by Pericle23, 18 April 2010 - 21:35.


#4
recl-sr

recl-sr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 17.04.2009

View PostPericle23, on 18th April 2010, 22:27, said:

Conform Conditiilor de Furnizare a Serviciului Nopay extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate doar pana la data de 31-05-2010(articolul 9 din Oferta Generala a Serviciilor Preplatite).Intrebarea este urmatoarea:oare vor scoate de pe piata serviciul zappbu :confuzzled: zz sau il vor reintroduce sub o alta forma? :thumbdown:
http://www.zapp.ro/!...martie-2010.pdf


Pot fi prelungite, se practica la prepaid

#5
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View Postrecl-sr, on 19th April 2010, 09:00, said:

Pot fi prelungite, se practica la prepaid
Se practica oriunde am lucrat la un dealer zapp vreo 2.5 ani asa se prezenta oferta pana la o data de apoi se prelungea

#6
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010

View Postmmc6124, on 18th April 2010, 22:32, said:

m-am convins
zapp e praf pe acoperire
oriunde iesi din oras ai o linie 2 maxim
in rest pauza
nu stiu cum de se inchina unii cu 2 maini la cdma ca eu nu dau 2 bani pe el
deci mi se rupe daca se inchide zappul sau nu
dar unde scrie ca se mai poate activa doar pana atunci?

Ce a insemnat Zapp pt mine?

Abonamente de internet la tara:
-viteza sub orice critica, anii 2006/2008 (incarcam pagina yahoo cam in 2 minute)

Servicii de voce:
- abonament cu 1000 minute in retea (dar cu cine sa le vorbesc, pt ca toti cei din agenda mea erau din celelalte retele)
- NOPAY insa este cel mai bun serviciu de voce prepay, lansat vreodata in ROMANIA!!!!
Am 250 euro credit din apelurile primite (8 centi pentru fiecare minut vorbit cu cineva care te suna din orice alta retea), vorbesc la greu pe messenger (oriunde in lume) de pe telul Zapp; sms-uri la greu pe messenger.
Convorbiri internationale pe orice retea mobila din UE la 16 centi minutul. (asa ceva nu exista nici pe departe la concurenta)

Deci, serviciul de date de la Zapp a fost jalnic pana prin 2008, serviciul de voce pe abonament nu m-a avantajat niciodata, in schimb ZAPP Nopay va ramane cea mai buna oferta de pe piata locala (si nu numai) din cate au existat pana acum (greu de crezut ca va veni ceva similar sau macar apropiat)

O sa ne lipsesti ZAPP NOPAY!!!!!!

#7
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010
Revin cu o informatie proaspata: azi am sunat la 123, serviciul relatii clienti Zapp Nopay. Tipa imi spune ca nu se va mai putea reactiva nicio extraoptiune zapp buzz din 1 iunie, zi din care practic zapp inceteaza sa mai aiba vreo oferta pentru persoane fizice. Asa a zis tipa

#8
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postclaudiupop_bm, on 21st April 2010, 17:54, said:

Revin cu o informatie proaspata: azi am sunat la 123, serviciul relatii clienti Zapp Nopay. Tipa imi spune ca nu se va mai putea reactiva nicio extraoptiune zapp buzz din 1 iunie, zi din care practic zapp inceteaza sa mai aiba vreo oferta pentru persoane fizice. Asa a zis tipa
Frate astia sunt nebuni?Dar ceva oficial nu este?Poate ne trezim si fara semnal pe telefon de la 1 iunie..

#9
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostPericle23, on 21st April 2010, 17:09, said:

Frate astia sunt nebuni?Dar ceva oficial nu este?Poate ne trezim si fara semnal pe telefon de la 1 iunie..

Sa speram ca doar nu se mai poate reactiva dar daca ai activa pe cont merge in continuare

#10
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postclaudiupop_bm, on 21st April 2010, 17:54, said:

Revin cu o informatie proaspata: azi am sunat la 123, serviciul relatii clienti Zapp Nopay. Tipa imi spune ca nu se va mai putea reactiva nicio extraoptiune zapp buzz din 1 iunie, zi din care practic zapp inceteaza sa mai aiba vreo oferta pentru persoane fizice. Asa a zis tipa
Se pare ca nu am deschis degeaba topic-ul asta.Dar faza cu 1 iunie m-a dat pe spate.Oare chiar nu vor mai scoate nici o oferta pentru nopay?Oare chiar ne lasa cu ochii in soare?...mama lor de "verzi"...

View Postnsdoru, on 21st April 2010, 18:59, said:

Sa speram ca doar nu se mai poate reactiva dar daca ai activa pe cont merge in continuare
Si dupa aceea?

Edited by Pericle23, 21 April 2010 - 18:21.


#11
claudiupop_bm

claudiupop_bm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 339
  • Înscris: 01.02.2010
[quote name='Pericle23' date='21st April 2010, 19:13' post='8104908']
Se pare ca nu am deschis degeaba topic-ul asta.Dar faza cu 1 iunie m-a dat pe spate.Oare chiar nu vor mai scoate nici o oferta pentru nopay?Oare chiar ne lasa cu ochii in soare?...mama lor de "verzi"...

Asta este... mi-a garantat insa ca nu se ating de creditul cumulat din bonusul de 8 centi. Cat despre extraoptiuni noi, a zis: "dupa pararea mea, nu va mai apare nimic nou... dar, aceasta nu e informatie oficiala".
Se pare ca vom fi lasati cu ochii in soare:
8 centi minutul in zapp
16 centi national minutul pe fix!!!!!
singura faza ok ramane (sper!!!) minutul international chiar si pe mobil de 16 centi

Totusi, eu unul imi consum cat mai repede creditul, ca nu se stie cu looserii astia de la cosmo/zapp

bafta baieti

#12
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postmmc6124, on 18th April 2010, 21:32, said:

m-am convins
zapp e praf pe acoperire
oriunde iesi din oras ai o linie 2 maxim
in rest pauza
nu stiu cum de se inchina unii cu 2 maini la cdma ca eu nu dau 2 bani pe el
deci mi se rupe daca se inchide zappul sau nu
dar unde scrie ca se mai poate activa doar pana atunci?

cred ca asta e parea ta personala sau cazul tau particular.
nu are rost sa generalizezi.
eu unul am semnal mai peste tot, si unde raman fara, nici concurenta nu are.
pe de alta parte, daca tot ti se rupe ca se inchide zappul sau nu, de ce mai vrei sa activezi?
Pace.

#13
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

View PostPericle23, on 18th April 2010, 22:27, said:

Conform Conditiilor de Furnizare a Serviciului Nopay extraoptiunile zappbuzz mai pot fi activate doar pana la data de 31-05-2010(articolul 9 din Oferta Generala a Serviciilor Preplatite).Intrebarea este urmatoarea:oare vor scoate de pe piata serviciul zappbu :confuzzled: zz sau il vor reintroduce sub o alta forma? :thumbdown:
http://www.zapp.ro/!...martie-2010.pdf

Ce ti se pare asa anormal? Si la alti operatori extraoptiunile au un termen de expirare. Probabil va apare altceva dupa aceea.

#14
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostMasterboy, on 21st April 2010, 23:04, said:

Ce ti se pare asa anormal? Si la alti operatori extraoptiunile au un termen de expirare. Probabil va apare altceva dupa aceea.
Da fratilor intelegeti optiunile cum a zis si masterboy la toti operatorii sunt trecute cu un termen de valabilitate si sunt prelungite de minim 3-4 ori, insa in cazul zapp nu putem stii, iar faza cu 1 iunie eu vreau s-o inteleg asa daca nu ai activ buzz nu mai poti activa dar daca il ai activ ramai cu el :D

#15
Costy-is

Costy-is

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 02.10.2005

View Postnsdoru, on 22nd April 2010, 08:30, said:

Da fratilor intelegeti optiunile cum a zis si masterboy la toti operatorii sunt trecute cu un termen de valabilitate si sunt prelungite de minim 3-4 ori, insa in cazul zapp nu putem stii, iar faza cu 1 iunie eu vreau s-o inteleg asa daca nu ai activ buzz nu mai poti activa dar daca il ai activ ramai cu el :D
Asa inteleg si eu, acum sa vedem daca inteleg si ei la fel!

#16
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostCosty-is, on 22nd April 2010, 08:39, said:

Asa inteleg si eu, acum sa vedem daca inteleg si ei la fel!
Gata a adormit lumea? azi e ultima zi cu bonus profitati ca eu n-am minute sa ma sun :D

#17
Pericle23

Pericle23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 26.03.2010

View Postnsdoru, on 22nd April 2010, 08:30, said:

Da fratilor intelegeti optiunile cum a zis si masterboy la toti operatorii sunt trecute cu un termen de valabilitate si sunt prelungite de minim 3-4 ori, insa in cazul zapp nu putem stii, iar faza cu 1 iunie eu vreau s-o inteleg asa daca nu ai activ buzz nu mai poti activa dar daca il ai activ ramai cu el :D
E oficial :Extroptiunile zappbuzz se vor dezactiva de 31 mai 2010.Am sunat la 123 si s-a confirmat acest lucru..

#18
nsdoru

nsdoru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 26.02.2010

View PostPericle23, on 25th April 2010, 16:40, said:

E oficial :Extroptiunile zappbuzz se vor dezactiva de 31 mai 2010.Am sunat la 123 si s-a confirmat acest lucru..
Adica cum se vor dezactiva? pt viitorii utilizatori nu vor mai fii sau si pt actualii fi mai explicit

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate