Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

F.E.A.R. 3

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
F.R.I.C.Ă. revine pe micile monitoare în curând, a anunțat publisherul Warner Bros. Primul trailer îl puteți urmări chiar acum, accesând linkul de mai jos.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VXBo2DRv_OM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Folosind clișeul de a înlocui litere cu cifre, F3AR este așteptat să apară în acest an și este produs de studiourile Day 1. Va exista și un mod cooperativ în care jucătorii vor avea abilități speciale pe care le vor folosi pentru a progresa în joc. A mai fost anunțat faptul că regizorul John Carpenter (Halloween, The Thing) va ajuta la realizarea secvențelor cinematografice.

Jocul va fi lansat pentru PC, XBOX 360 și PlayStation 3.

Edited by Codename, 04 May 2010 - 17:20.


#2
maryus75

maryus75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,273
  • Înscris: 25.08.2006
:thumbup: tocmai am primit un newsletter cu traillerul de la F.E.A.R.3,care apare in trimestrul 3 din 2010!traillerul este bestial,seamana mai mult a film!http://ps3.ign.com/d...ailer_4710.html .pun linkul asa,pentru ca nu stiu din ce motive :confuzzled: cand il pun in mod clasic nu este accesibil.si da,va fi disponibil si pentru PC!

Edited by maryus75, 22 April 2010 - 19:26.


#3
boxXxing_star

boxXxing_star

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,068
  • Înscris: 06.01.2008
Abia astept sa vad cum va evolua povestea.Sunt convins ca fanii nu vor fi dezamagiti.Din ce am inteles eu vom intra din nou in pielea personajului Point Man ceea ce mie imi convine de minune,deoarece este de departe personajul meu favorit din intreaga serie.

#4
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Dupa mine,va fi slabut mai ales din cauza modul co-op.WTF? Cum sa te sperii daca joci cu cineva? Bun,in trailerul de la E3 s-a explicat ca Paxton nu e "reliable",ca o mai ia pe ulei si face nazbatii,insa totusi,in mare parte,s-a cam dus atmosfera din fear1 in care erai singur cu fantomele prin fabrici parasite,cladiri de birouri,etc.

#5
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
:scared:  :upset:  Cred ca spune totul despre F.E.A.R. 3

#6
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Mai este o zi. Uitati aici un gameplay. Eu sincer nu stiu daca o sa ma lase inima sa-l joc.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Xk_3Ju4f7dE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
OMG
a si trecut timpul? :w00t:
tocmai cand ziceam ca nu mai am ce juca. 45 de euro pe Steam. sa speram ca merita.
P.S. pe steam zice ca se va lansa pe 24 :huh:

#8
RaZerIk

RaZerIk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 22.04.2011
OMG ce tare e jocu de abia astept sa il joc oricum numai cat m-am uitat la gameplayul de mai sus mi sa facut pielea de gaina  :deadtongue:

Edited by RaZerIk, 20 June 2011 - 22:11.


#9
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Naspa jocul nu merita nici 10 lei, numai are nici o treaba cu seria Fear.

#10
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
l-ai jucat? sau te-ai uitat la 2 clipuri pe iutub si iti dai cu parerea?

#11
marius ro

marius ro

    dirty bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,406
  • Înscris: 26.09.2006
eu unu nu-l joc, poate un pic...ziua :coolspeak:

#12
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
le-ai jucat pe primele?
si mie, FEAR mi se pare mai savuros in 2 :D

#13
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Se pare ca F.3.A.R. e pe primul loc, la cele mai vandute jocuri pe Steam. Bun, precomandate, de asemenea.

#14
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
Am jucat prima versiune, am terminat jocul, insa nu m-as mai apuca de urmatoarele serii, sincer. Prefer ceva mai realist, cum e Bad Company 2, m-a spart jocul la marea arta. Acuma, noaptea, cu castile pe urechi- a juca vreo cateva minute FEAR 3 mi se pare un tupeu maxim. Si sa te bata cineva cu mana pe umar sa iti spuna  "hai la culcare"- fac pariu ca 9 din 10 gameri fac pe ei. Incep sa evit filmele si jocurile cu accente horror, am incercat sa joc SOF Payback si de la atata sange mi s-a facut rau, l-am dezinstalat dupa vreo 15 minute.
Ca efecte, grafica- arata bine 3-ul, insa ii las pe altii sa il joace, eu ma cam abtin.

#15
ovidiu77

ovidiu77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 648
  • Înscris: 07.01.2008
Cand apare FEAR 3 ?

#16
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006
Poimaine, pe 24 Iunie, pe Steam. S-a spus si mai sus.

#17
kendoo

kendoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 16.07.2007
Stiti cumva unde e folderul cu saved games, pt singleplayer ?

#18
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Incer sa fac un mic review al jocului, daca se poate numi asa.  Deci atentie - posibil spoiler pentru cei ce nu vor sa afle cum este jocul inainte de a-l juca.

Din pacate Fear 3 numai are nici o treaba cu celelalte din serie ( se vede ca este alt producator ). In primele nivele nici nu zici ca e Fear, aduce mai mult cu jocurile de duzina ale lui City Interactive ( facute pe motorul grafic de Fear 1 si 2 ), cand apar foarte multi inamici, imbracati ca si teroristii din aceste jocuri. Inamicii mascati, numai au nici o treaba cu inamicii din celelalte jocuri Fear  ( soldatii replica cu vocea lor grava si costumele de rigoare, armuri etc lipsesc cu desavarsire ). Personajul principal ( Point Man ) nici macar numai are casca in dotare, iar mesajul "Unknown origin" din primele care te faceau sa transpiri nestiind ce va urma, aici de asemenea lipseste. Fear a fost renumit pentru nivelele fara nici un inamic, dar foarte horror, cand auzeai fel si fel de zgomote, te speriai de sobolanii care fugeau si ei speriati de ceva, sa numai zic de halucinatiile foarte multe ale personajului principal. Din pacate in Fear 3 aceste lucruri cam lipsesc, inamicii vin garla, parca ar fi un joc gen Serious Sam, putine sunt momentele cu adevarat scary. Nici macar Paxton Fettel numai seamana, zici ca e cu totul alt personaj. ( dar vocea fiind la fel ).  Sa numai zic de zombie care tot apar si ei garla, si imi aduc aminte de inamicii din jocul "You are empty".
Ai-ul inamicilor, in special al "mascatilor" este cam slab, daca tragi intr-unul fuge de acolo si revine inapoi in acelasi loc, plus ca mor foarte greu, de ce nu stiu. In Fear 1 spre exemplu intelegeam de ce soldatul plin de armura si cu acea arma cu (virgula), cuie, nu murea repede, dar aici nu, probabil au capul tare sau cagula antiglont.  Daca acest joc se numea altfel, puteam sa zic ca e un joc bunicel, bun de pierdut vremea, dar face numele Fear cam de rusine. Numai are acea atmosfera care sa te prinda si surprinda din primele titluri. Pacat, l-am asteptat cu sufletul la gura, jocurile precedente mi-au placut foarte mult.

ps: Ma gandesc cu groaza la ziua in care se va lansa Max Payne 3, o sa fie si acesta o mare porcarie dupa cum am vazut din poze. In ziua de azi din pacate producatorii se folosesc doar de numele unor titluri de succes si atat, insira acolo cateva harti si au scos un nou joc.

Edited by gerbil, 23 June 2011 - 19:45.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate