Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

captura partiala youtube

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
dragos132

dragos132

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.03.2010
buna ziua,

sunt sigur ca acest s-a mai discutat aici,dar eu nu l-am gasit,asa ca-mi cer scuze pt acest post si pt faptul ca nu se alfa in topicul potrivit.problema este ca vreau sa fac o captura,de cateva secinde,sa zicem,pe youtube,dar nu reusesc?!am folosit pana acum youtubetime,care-mi permite sa aleg doar momentul de start,fara final si am mai folosit http://www.splicd.com/,care ma ajuta,intr-un fel,dar imi 'baga' salvarea intr-un site,si nu direct pe youtube,cum as vrea eu.
imi poate recomnada cineva un program prin care,spre exemplu,sa pot salva de la min2.35 pana la 7.54 ,sa zicem ? totodata m-ar interesa sa pot salva si momentul de final,daca partea care ma interseaza este exact la incpeutul clipului.
multumesc.

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,258
  • Înscris: 05.01.2006
Exemplu:
Firefox - download helper addon
Pazera Free FLV to AVI Converter - sa convertesti in avi
Splitter - tai din film cat doresti

Pe viitor iti recomand un Search mai atent (doar dupa youtube in titlu si ai fi gasit spe topicuri) si mai multa rabdare.

Bafta!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate