Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

mobila bucatarie inzidita

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
mariona

mariona

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 12
  • Înscris: 11.06.2009
Buna ziua ,
Am o bucatarie de 2m liniari lungime si 1,5 m latime.As dori sa realizez o bucatarie pe comanda inzidita , cred ca este cea mai buna solutie la o asa dimensiune.In acesti 2 metri lungime am de asezat un cuptor de 60 cm, o plita de 30cm, chiuveta de 40 cm - 45 cm .Precizez ca pe acest perete am asezata si centrala termica chiar la inceputul peretelui si ocupa aproxim.40 cm latime.
Are cineva o idee de configurare a acestei bucatarii?daca se poate o adancime mai mica de 60 cm inafara zonei cuptor.Cat mar costa o asemenea bucatarie inzidita si la cine as putea apela in zona prahova , draganeasa.

#2
Hana79

Hana79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 212
  • Înscris: 17.06.2008

 mariona, on 12th February 2010, 10:32, said:

Buna ziua ,
Am o bucatarie de 2m liniari lungime si 1,5 m latime.As dori sa realizez o bucatarie pe comanda inzidita , cred ca este cea mai buna solutie la o asa dimensiune.In acesti 2 metri lungime am de asezat un cuptor de 60 cm, o plita de 30cm, chiuveta de 40 cm - 45 cm .Precizez ca pe acest perete am asezata si centrala termica chiar la inceputul peretelui si ocupa aproxim.40 cm latime.
Are cineva o idee de configurare a acestei bucatarii?daca se poate o adancime mai mica de 60 cm inafara zonei cuptor.Cat mar costa o asemenea bucatarie inzidita si la cine as putea apela in zona prahova , draganeasa.
daca aflii ceva, te astept din nou pe forum sa-mi spui si mie...eu as vrea ca din 2 camari sa fac o bucatarie. Au la fel ca bucataria ta 2m liniari, 1,5 latime.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate