Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

ce situatie penibila

- - - - -
  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#19
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

View Postdan84, on 1st February 2010, 01:15, said:

Eu cred cred ca esti putin isterica! E de datoria lor sa intrebe daca o cunosti! Poate or fi vazut-o haladuind aiurea sau au vazut ca nu se potrivea cu tine si atunci au intrebat daca o cunosti! Macar s-au interesat de ea ca sunt alti copii care dispar de acasa si nu se intereseaza nimeni de ce e cu ei pe strada!

In alta ordine de idei, eu mergeam linistit intr-o noapte singur pe strada, in fata mea la vreo 200m avand un grup de baieti veseli care urlau si spargeau sticle! Masina politiei trece la relanti pe langa ei fara sa le zica nimic, ajunge langa mine si ma ia la intrebari (acte, ce caut noaptea pe drum, daca am sau nu somn, etc.)!

isterica? :) nu mi se potriveste in contextul acesta
in rest intamplarea ta e intr-o oarecare masura asemanatoare cu a mea

#20
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
De mult am inteles un lucru. Politaii sunt zmei cand vad un cetatean normal, cu respect pentru lege. Insa nu se baga la scandalagii care pot pune probleme reale pentru ei la o adica - decat daca nu au incotro.

#21
tonny77

tonny77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,005
  • Înscris: 18.07.2006
mai mereu aceste "organe" se ocupa de lucruri neimportante   in loc sa isi faca treaba :)

#22
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,491
  • Înscris: 17.04.2006
ACAB  , daca nu , 90% sigur

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5M1UySCQgKs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Jandarmii sunt mai "inteligenti" ca politistii lu' peste

#23
centralistul

centralistul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 10.01.2009

View PostAngelina1986, on 1st February 2010, 01:11, said:

hai mai sa fim seriosi.Trebuie sa fi retardat sa crezi asa ceva.
repet: au vazut ca locuiesc pe strada respectiva si nu am moaca de interlop veci  :o
Faptul ca m-ai facut retardat nu m-a suparat asa tare cum m-a suparat ca ai scris fi cu un singur "i". Nu mi-ai zis direct, dar nu mai aveai mult.
Probabil te-au mirosit ca esti manelista si de-asta te-au oprit. Am dedus ca esti manelista dupa cum ai scris...de unde sa stiu eu care-i adevarul?
Sau poate te-ai aplecat prea mult cand i-ai oferit cornul tigancusei.
Numai cu Angelina lui Brad imi "zugraveti" scenarii. :P
Citeste-mi semnatura...si eu pot sa-mi cer scuze daca e cazul....

Edited by centralistul, 01 February 2010 - 01:47.


#24
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

View Postcentralistul, on 1st February 2010, 01:24, said:

Faptul ca m-ai facut retardat nu m-a suparat asa cum m-a suparat ca ai scris fi cu un singur "i". Nu mi-ai zis direct, dar nu mai aveai mult.
Probabil te-au mirosit ca esti manelista si de-asta te-au oprit. Am dedus ca esti manelista dupa cum ai scris...de unde sa stiu eu care-i adevarul?

imi cer scuze chiar nu asta era intentia mea: sa te fac pe tine retardat.Eram cu gandul la acei jandarmi.
in ceea ce priveste greseala, mea culpa.

Nici nu am citit postul tau pana la capat si m-am simtit vinovata ca am lasat loc de interpretare la spusele mele.
Acum am vazut ca "m-au mirosit manelista".Nu fac parte din categoria in care vad ca te incadrezi TU perfect.Na-i tu grija ignorantei mele pentru ca presimt ca nu te prezinti atat de intelectual precum pozezi.

View Postcentralistul, on 1st February 2010, 01:24, said:

Sau poate te-ai aplecat prea mult cand i-ai oferit cornul tigancusei.

Deja te compatimesc.Probabil iti zugraveti in minte scenarii ...mai stii poate erai tu in dubita
Sincer las-o moarta.Nu o sa intru in polemici cu tine.Eu mi-am cerut iertare...repet: nu am vrut sa te fac retardat chiar daca asa a parut

Edited by Angelina1986, 01 February 2010 - 01:39.


#25
bfn

bfn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 24.04.2008

View PostCr1spy, on 1st February 2010, 01:17, said:

Aia se plictisesc si se baga in seama cu gagici pe strada... si voi o dati in SF... cu "datoria de serviciu".
Exact.

#26
centralistul

centralistul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 10.01.2009

View PostAngelina1986, on 1st February 2010, 01:33, said:

[...]Na-i tu grija ignorantei mele pentru ca presimt ca nu te prezinti atat de intelectual precum pozezi.[...]
[...]Deja te compatimesc.Probabil iti zugraveti in minte scenarii ...[...]
Nici eu n-am vrut sa te fac manelista...greselile tale gramaticale sunt doar din cauza emotiilor.
Scuze Angie.
O seara buna.

Edited by centralistul, 01 February 2010 - 02:05.


#27
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

View Postcentralistul, on 1st February 2010, 03:04, said:

Nici eu n-am vrut sa te fac manelista...greselile tale gramaticale sunt doar din cauza emotiilor.
Scuze Angie.
O seara buna.

Greselile bata-le vina.Da, emotiile m-au coplesit, iar ora este tarzie.Mananc litere si pun cratime aiurea.Si cand imi va fi mai rau asa sa imi fie.
Cat despre capacitatea unei pesoane de a formula o idee asa:

View Postcentralistul, on 1st February 2010, 02:01, said:

Sa-ti spun ce cred eu ca au crezut ei (politaii).
Au crezut ca fata a fost trimisa de tine la cersit, iar tu tocmai ai venit "sa strangi recolta".
E posibil sa se poata sa fie asa.

... te poti intreba multe.Dar pun si in acest caz vina pe ora tarzie.
Ca tot veni vorba, eu am taiat-o la somn
Noapte buna

Edited by Angelina1986, 01 February 2010 - 02:19.


#28
centralistul

centralistul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 654
  • Înscris: 10.01.2009
"Sa-ti spun ce cred eu ca au crezut ei (politaii).
Au crezut ca fata a fost trimisa de tine la cersit, iar tu tocmai ai venit "sa strangi recolta".
E posibil sa se poata sa fie asa."

S-a vrut a fi o exprimare oarecum hilara si asta vis-a-vis de situatia "penibila" in care ai fost pusa.
Nici nu ma asteptam s-o intelegi ca atare.
Noapte buna...se vede ca esti un pic obosita...maine e o noua zi.

P.S
Eu inca cred ca esti o fata super excelenta ca cum ar fi Angelina Jolie.

hilar=comic

Edited by centralistul, 01 February 2010 - 02:34.


#29
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008
Angelina,zi merci ca nu te-au invitat la o plimbare cu "bang-bus-ul"... :lol:
Lasand la o parte disensiunile dintre voi,scenariul propus de "centralistul" mi se pare plauzibil.

#30
Stryker_9

Stryker_9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 22.05.2007

View PostAngelina1986, on 1st February 2010, 00:22, said:

Poate e aiurea topicul dar chiar in seara asta mi-i s-a intamplat ceva destul de hmmm... penibil
Ies acum pe la 11 jumatate pana la colt sa-mi iau tigari.Cum ies in strada vad o dubita a jandarmeriei ce oprise niste petrecareti.Eu o iau inainte, dubita trece pe langa mine si apoi trece si masina petrecaretilor cu manele la maxim, beti manga si batand in geam dupa mine.Randeam in sinea mea cand am vazut ca aveau usita aia unde se baga benzina deschisa si ma miram ca i-au lasat jandarmii sa plece asa.

Ma rog, eu o inaintez spre treaba mea.Ajung la magazin imi iau tigari, intre timp apare o tingacusa la vreo 5-6 ani si ma intreaba cat e ceasul.Ii spun si pleaca.Mai iau un corn cu ciocolata si plec si eu.
Inaintea mea o vad mergand singurica.Mi s-a facut mila de ea, am strigat-o a venit la mine, ii dau cornul cu ciocola o intreb ce face singura asa tarziu pe strazi si ii zic sa se grabeasca acasa.Mergeam pe langa ea si aud un motor ca turuie pe langa mine.... ma uit.... era dubita jandarmilor.Soferu cu geamu coborat se uita la mine, mergand pe langa noi si ma intreaba daca o cunosc.
Atat de prost m-am simtit ceva soi de racolator de minori.Dar ma mira ca in loc sa se ocupe de treburile care chiar sar in ochi (vezi masina petrecaretilor) ei stau si (probabil) se intrebau daca vreau sa corup minora, asta cu toate ca m-au vazut ca am iesit dintr-o curte invecinata, ca-s fata si deh n-am eu moaca de raufacator.

M-am invatat minte.Nu mai dau cornuri cu cioco la tigancute :(


am avut o gramada de intamplari ,mai mult sau mai putin ciudate.in mirificul vostru oras am patit una tare,insa.in jur de 10 insi,destul de zgomotosi ,cu berile in mana,mai putin io(care o terminasem intre timp) "patrulam" veseli pe centrul Kolozsvarului.langa noi a oprit o dubita,au coborat 2 mascati,care fara sa ne intrebe absolut nimic,m-au luat pe sus si m-au bagat in duba,tin sa precizez ca doar pe mine,cu restul n-au avut nicio treaba.dupa aproximativ 15 minute de discutii aprinse cu mascatii in cauza,in care au intervenit si tovarasii cu care eram,s-a dovedit ca a fost doar o regretabila eroare ,ma confundasera cu altcineva.era ceva filaj ,cautau ceva dealeri de prafuri.

#31
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008

View PostAngelina1986, on 1st February 2010, 00:22, said:

M-am invatat minte.Nu mai dau cornuri cu cioco la tigancute :(
Traian Băsescu Președintele Romaniei,Emil Boc Prim-ministrul Romaniei,Mircea Geoană Președintele Senatului României,Elena Băsescu și George Becali Europarlamentari, Ion Iliescu Președinte de onoare al PSD-ului,Crin Antonescu Președintele PNL-ului,Elena Udrea Ministrul Dezvoltării și Turismului etc.
Asta-i țara!Ce mai vrei? :w00t:

#32
androcks

androcks

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 669
  • Înscris: 20.11.2009

View PostAngelina1986, on 1st February 2010, 00:22, said:

Poate e aiurea topicul dar chiar in seara asta mi-i s-a intamplat ceva destul de hmmm... penibil
Ies acum pe la 11 jumatate pana la colt sa-mi iau tigari.Cum ies in strada vad o dubita a jandarmeriei ce oprise niste petrecareti.Eu o iau inainte, dubita trece pe langa mine si apoi trece si masina petrecaretilor cu manele la maxim, beti manga si batand in geam dupa mine.Randeam in sinea mea cand am vazut ca aveau usita aia unde se baga benzina deschisa si ma miram ca i-au lasat jandarmii sa plece asa.

Ma rog, eu o inaintez spre treaba mea.Ajung la magazin imi iau tigari, intre timp apare o tingacusa la vreo 5-6 ani si ma intreaba cat e ceasul.Ii spun si pleaca.Mai iau un corn cu ciocolata si plec si eu.
Inaintea mea o vad mergand singurica.Mi s-a facut mila de ea, am strigat-o a venit la mine, ii dau cornul cu ciocola o intreb ce face singura asa tarziu pe strazi si ii zic sa se grabeasca acasa.Mergeam pe langa ea si aud un motor ca turuie pe langa mine.... ma uit.... era dubita jandarmilor.Soferu cu geamu coborat se uita la mine, mergand pe langa noi si ma intreaba daca o cunosc.
Atat de prost m-am simtit ceva soi de racolator de minori.Dar ma mira ca in loc sa se ocupe de treburile care chiar sar in ochi (vezi masina petrecaretilor) ei stau si (probabil) se intrebau daca vreau sa corup minora, asta cu toate ca m-au vazut ca am iesit dintr-o curte invecinata, ca-s fata si deh n-am eu moaca de raufacator.

M-am invatat minte.Nu mai dau cornuri cu cioco la tigancute :(
Congrats! Tocmai ai fost la MTV Pranked!  :naughty:

#33
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

View PostStryker_9, on 1st February 2010, 11:03, said:

am avut o gramada de intamplari ,mai mult sau mai putin ciudate.in mirificul vostru oras am patit una tare,insa.in jur de 10 insi,destul de zgomotosi ,cu berile in mana,mai putin io(care o terminasem intre timp) "patrulam" veseli pe centrul Kolozsvarului.langa noi a oprit o dubita,au coborat 2 mascati,care fara sa ne intrebe absolut nimic,m-au luat pe sus si m-au bagat in duba,tin sa precizez ca doar pe mine,cu restul n-au avut nicio treaba.dupa aproximativ 15 minute de discutii aprinse cu mascatii in cauza,in care au intervenit si tovarasii cu care eram,s-a dovedit ca a fost doar o regretabila eroare ,ma confundasera cu altcineva.era ceva filaj ,cautau ceva dealeri de prafuri.

e regretabil ce ti s-a intamplat.
bine ca nu te-au altoit bine inainte sa isi dea seama de confuzie.Dar, totul e bine cand se termina cu bine  :rolleyes:
Totusi, cum s-au comportat cu tine cand si-au dat seama de eroarea comisa?

Edited by Angelina1986, 01 February 2010 - 17:40.


#34
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Se baga in seama cu cine isi permit.Ai vazut ca ai o slbiciune,si anume mila pentru copii indiferent de rasa si s-au gandit ca nu te vei lua la gura cu ei. Romane.A big piece of shit.

#35
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006

View Postadill, on 1st February 2010, 17:57, said:

Se baga in seama cu cine isi permit.Ai vazut ca ai o slbiciune,si anume mila pentru copii indiferent de rasa si s-au gandit ca nu te vei lua la gura cu ei. Romane.A big piece of shit.

Fetita de ieri ar starni mila oricui.Pispirica, singurica pe strada pustie cu o plasuta in mana (poate chiar de la cersit venea).Cum pot sa-si trateze unii parinti copii.E trist.
Vazand-o in starea asta si ei, jandarmii ar fi trebuit sa o urce in dubita si sa o duca acasa, daca tot m-au banuit pe mine ca-i vreau raul.

#36
Stryker_9

Stryker_9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 22.05.2007

View PostAngelina1986, on 1st February 2010, 17:38, said:

e regretabil ce ti s-a intamplat.
bine ca nu te-au altoit bine inainte sa isi dea seama de confuzie.Dar, totul e bine cand se termina cu bine :rolleyes:
Totusi, cum s-au comportat cu tine cand si-au dat seama de eroarea comisa?


pai de altoit ar fi fost culmea ,probabil ar fi iesit scandal urat acolo.
pai cand si-au dat seama ca nu mi's localnic si eram in oras doar datorita unui meci de fotbal,si-au cerut scuze,nu foarte convingator,in orice caz .ACAB ! :bandit:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate