Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 

Mega oferta la METRO!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
30 răspunsuri în acest subiect

#19
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.548
  • Înscris: 16.12.2006
faza tare e ca la bancul de probe, dupa ce i-am facut proba, i-am uitat acolo cablu de alimentare  :lol:

acum i-am pus un cablu de alimentare de la un monitor, imi ramasese de la vechiul monitor crt de 17 inchi, e in regula nu ?

#20
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.785
  • Înscris: 04.11.2005
N-are nimic, dar pacat ca n-ai luat borcanul de de castraveti, 4250ml :D

#21
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.734
  • Înscris: 28.06.2005
Am vazut ieri stirea asta pe un post tv.
Suna tentant oferta.

#22
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.548
  • Înscris: 16.12.2006
mi-am adus aminte de el abia la casa, era coada si nu m-am mai intors dupa el :P

View Postchatnoir401, on 19th December 2009, 20:43, said:

Am vazut ieri stirea asta pe un post tv.
Suna tentant oferta.
da, eu vroiam de mult modelul asta si vazusem 3 oferte: la 3e costa 22 de milioane, la domo 21 de milioane, iar la emag 20; pana sa apara oferta asta cel mai ieftin era la emag, acum metro au venit cu 19 !
merita pentru ca e Full HD si are atat tunner DVB-C MPEG 4, cat si DVB-T MPEG 4 !

prinzi atat canalele digitale si HD din terestru, cat si pe cele digitale si HD (o sa apara si la rcs) dupa cablu :)

#23
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.734
  • Înscris: 28.06.2005
Incep sa se ieftineasca asa mai discret.

#24
Tuvene

Tuvene

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 580
  • Înscris: 29.12.2006
Eiiiiii ................... daca da si castraveti acum am plecat sa il cumpar ,     super oferta :))

Editat de Tuvene, 19 decembrie 2009 - 21:40.


#25
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 22.175
  • Înscris: 05.05.2003

View Postchatnoir401, on 19th December 2009, 21:06, said:

Incep sa se ieftineasca asa mai discret.

Exista o explicatie... LED TV sa traiasca!

LCD-urile au inceput sa se ieftineasca simtitor odata cu introducerea pe piata a televizoarelor LED TV... care si ele incep sa se ieftineasca vizibil (deja a aparut un LED TV Sharp, 81cm, Full HD, DVB-T mpeg2/4 la numai 2900 lei!)

Asadar, LCD-urile vor fi din ce in e mai ieftine si nu ar fi exclus ca peste un an (sau chiar la toamna) sa cumparam un LCD Full HD 81cm (de firma) la numai 1200 RON... iar LED Full HD 81cm la aprox. 1900 lei

#26
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 27.548
  • Înscris: 16.12.2006
ar fi super tare, as trece si eu pe LED  :D

cu toate ca nu cred ca abia intr-un an, poate in 2 ani, din cate stiu singurul producator important care a inceput sa fabrice televizoare LED la greu e Samsung :)

#27
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.037
  • Înscris: 08.08.2002
Eu l-am luat prin vara cand a aparut 32B530 la 2000 lei dupa aproape 6 luni acum e extaz ca se gaseste undeva cu 100 lei mai ieftin  :huh:
Oricum tv e ok si merita clar 2-300 lei in plus fata de modele de 26-32" HDready.

Oferta buna eu zic ca a fost la Carrefour care in 17-18 dec au dat 37B530 la 2000 lei.

Cam toate firmele mari au si modele cu LED dar la noi in capatul Europei doar LED-urile de la Samsung au aparut mai peste tot prin MG si Domo-uri.

#28
dan b.

dan b.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.392
  • Înscris: 28.11.2005
LED e de fapt tot LCD. LED se refera la partea de iluminare. o sa deazamagesc pe multi dar fie LED fie LCD clasic, contrastul e tot undeva pe la 2000:1. partea cu Contrast dynamic e bullshit. ca si la plasme unde intr-adevar contrastul real e mare (30000:1, 40000:1).
in plus, la iluminarea LED, fenomenul de "clouding" e mai pregnant decat la iluminarea clasica (mai ales la EDGE LED - iluminrea de pe lateral).
viitorul este OLED!

#29
wegviLVGAsdf

wegviLVGAsdf

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 789
  • Înscris: 21.03.2009
Maine e o oferta la Metro, toata gama LG, e fara tva. As vrea sa imi cumpar un lcd, dar maine is la servici si nu pot sa lipsesc. Este vreo varianta de a cumpara lcd-ul online, sau alta varianta fara sa merg la magazin? Oferta e doar maine. Astept raspunsuri...

#30
danym

danym

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 877
  • Înscris: 13.04.2004
Din SMS-ul primit de la ei, oferta cu TVA cadou este pentru electrocasnice LG pe 11 si 12 decembrie. Deci poti merge si duminica dar nu stiu daca poti lua TV la oferta asta.

#31
wegviLVGAsdf

wegviLVGAsdf

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 789
  • Înscris: 21.03.2009
Am sunat la ei, intradevar, doar la electrocanice, mersi mult de informatie.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate