Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate
 Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...
 Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 

Kusadasi

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2680 replies to this topic

#2629
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 nicucozac, on 22nd January 2010, 20:25, said:

Rott, o intrebare: in semnatura ta recomanzi Carpe Diem Claros bgw, dar peste tot unde s-au cerut pareri despre el l-ai criticat...care este adevarul? Daca totusi merita hotelul, de ce numai la bgw, se pare ca daca nimeresti cu cazarea pe capatul " satului" ai cam pus-o...aceasta multitudine de vilute este asemanatoare cu cartierele marginase ale unor orase...!!!
pt ca in zona ozdere se taie curentul, iar la cladirea principala daca ramai in lift o pui de un tabinet pina o iei din loc iar eu in general prefer bgw...ai citit pe aici ca userul criss65 a stat la CDC....unde crezi ca a stat ??? la bgw a stat ! vrei sa nu il critic pe CDC si sa spun ca e miezul din fanta ? eu ii spun minusurile, altii nu iti spun nimic, tu pui botu' si vezi dupa aia daca ti place sau ba, eu macar te pun in garda...e stilul meu....toate hotelurile au minusuri, iar eu ti le spun la inceput

in alta ordine de idei, CDC asta oricum e la capatul satului...eu nu m-as izola acolo...dar ma rog, fiecare isi alege unde sa si petreaca vacanta, unora le place pe niste dealuri sterpe sub o sosea

Edited by rottweiler2007, 22 January 2010 - 20:42.


#2630
daidai

daidai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 27.04.2007

 rottweiler2007, on 22nd January 2010, 15:16, said:

gps nu prea merge in bulgaria iar uneori nu merge nici in turcia....stiu multe povesti cu gipisistii prin bulgaria....


Da gps-ul are momente (scurte ) cand pica atat in Bulgaria cat si in Turcia. Mare grija la setarile gps-ului ca altfel ajungi prin coclauri...eu am patit-o  :) asa ca atentie la neatentie.

#2631
megh

megh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 27.08.2007

 rottweiler2007, on 22nd January 2010, 20:40, said:

pt ca in zona ozdere se taie curentul, iar la cladirea principala daca ramai in lift o pui de un tabinet pina o iei din loc iar eu in general prefer bgw...ai citit pe aici ca userul criss65 a stat la CDC....unde crezi ca a stat ??? la bgw a stat ! vrei sa nu il critic pe CDC si sa spun ca e miezul din fanta ? eu ii spun minusurile, altii nu iti spun nimic, tu pui botu' si vezi dupa aia daca ti place sau ba, eu macar te pun in garda...e stilul meu....toate hotelurile au minusuri, iar eu ti le spun la inceput

in alta ordine de idei, CDC asta oricum e la capatul satului...eu nu m-as izola acolo...dar ma rog, fiecare isi alege unde sa si petreaca vacanta, unora le place pe niste dealuri sterpe sub o sosea
eu am vazut pe f multe site-uri, inclusiv romanesti, numai rewiev-uri la superlativ despre CDC
nu am fost cazat acolo, nu am fost nici macar o data in Turcia dar din ce am citit stiu ca e un hotel nou cu preturi decente si servicii super ok fata de multe alte hoteuri
iar in ce priveste distanta, atat timp cat in complexul hotelier CDC am serviciile f bune asigurate si tot ce-mi trebuie nu vad de ce trebuie sa aleg un hotel ceva mai slab cotat doar pentru ca e mai aproape cu 10 sau 20 km de Kusadasi...
cei 20 km in plus ii fac in max 10-15 min cu masina pana la Kusadasi.. mai greu e pana ma urc in masina :)
ideea e ca si la 5 sau 10 km de Kusadasi daca ma cazam tot cu masina trebuia sa ajung asa ca tot aia e..

iar in ceea ce priveste priveste problema curentului ma gandesc ca poate au remediat-o de anul trecut sim pana acum;
sau daca nu, urci cele 2-3-4-5 etaje max ale hotelului unde esti cazat pe jos daca treaba e in continuare nasoala cu curentul.. mai faci miscare :) .. prefer sa am o priveliste faina

inteleg ca plaja e faina (cu nisip) pe directia hotelului iar apa nu e adanca f aproape de mal, asa este?

Edited by megh, 23 January 2010 - 20:35.


#2632
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
pt megh'
da, asa este. plaja este  cu nisip si  apa are  intrarea lina.

Edited by criss_65, 23 January 2010 - 23:02.


#2633
karinutza2001

karinutza2001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.04.2009
Buna

Am fost anul trecut in kusadasi, hotel surmeli, am fost f multumita, raportul calitate pret este f bun. Anul acesta vreau sa merg tot in Kusadasi, dar as vrea sa schimb hotelul, din principiu nu merg la acelasi hotel de 2 ori la rand. Asa ca va rog sa-mi dati si mie niste detalii...pana acum ma intereseaza urmatoarele hoteluri: (sunt deschisa si la noi alte hoteluri)
1. Ephesia HV1
2. Adakule
3. Batihan
4. Egeria

Voi ce mi-ati recomanda??

Si pt cei care ar dori sa mearga la Surmeli o sa le dau niste detalii. Tin sa precizez ca fiecare trebuie sa fie constient ca la cat plateste..la atat sa se astepte...la 250 eur cat am dat anul trecut in iunie....nu m-am asteptat la minuni:)
Puncte forte

1.Piscinele 3 mari, 2 pentru copii, mereu curate, sezlonguri la discretie, in fiecare zi cate un prosop mare pentru plaja
2. Plaja mare, f aproape de hotel, apa gen mamaia...nicio problema la sezlonguri
3. Animatia, vreo 6-7 tineri f dragutzi, organizau diverse activitati, te scoteau din monotonie; era animatie si pt copii seara cam cate o ora...copii erau f incantati,
4. multa verdeatza in jurul hotelului, se intinde pe o suprafata f mare
5. mancarea , unii carcotasi s-au plans, dar era imposibil sa nu gasesti ceva de mancare, aveam si restaurant a-la carte, am fost la restaurantul italian, a fost f bine, aveai mancare pe tot parcursul zilei, ca nu era porc..ca mai stateai la rand la clatite..ca-ti aduceau mai greu bauturile la masa..eu nu vad in asta o problema...altii au vazut...si la prajituri...f multe..dar aveau aproape acelasi gust...dar acu cati din noi mananca felul 1, felul 2..si felul 3 mereu??cati au desert mereu la masa??  mie personal mi-a placut mancarea...erau multe voci care criticau..deci repet..ganditi-va la banii astia ce ati obtine in mamaia?
6. Camerele...curate, mari...le pun tot la puncte forte...eu am fost in multe hoteluri de 4 si 5 stele...toate camerele seamana intre ele..difera marimea lor...din poze camerele arata mai rau, dar am ramas surprinsa cand am ajuns,; nu am avut probleme cu AC

La puncte slabe...nu stiu ce sa zic...la banii astia mie mi s-a parut perfect!!!

Mersi pentru cei care imi dau detalii despre hotelurile sus mentionate!

#2634
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 karinutza2001, on 24th January 2010, 20:26, said:

Buna

Am fost anul trecut in kusadasi, hotel surmeli, am fost f multumita, raportul calitate pret este f bun. Anul acesta vreau sa merg tot in Kusadasi, dar as vrea sa schimb hotelul, din principiu nu merg la acelasi hotel de 2 ori la rand. Asa ca va rog sa-mi dati si mie niste detalii...pana acum ma intereseaza urmatoarele hoteluri: (sunt deschisa si la noi alte hoteluri)
1. Ephesia HV1
2. Adakule
3. Batihan
4. Egeria

Voi ce mi-ati recomanda??

Si pt cei care ar dori sa mearga la Surmeli o sa le dau niste detalii. Tin sa precizez ca fiecare trebuie sa fie constient ca la cat plateste..la atat sa se astepte...la 250 eur cat am dat anul trecut in iunie....nu m-am asteptat la minuni:)
Puncte forte

1.Piscinele 3 mari, 2 pentru copii, mereu curate, sezlonguri la discretie, in fiecare zi cate un prosop mare pentru plaja
2. Plaja mare, f aproape de hotel, apa gen mamaia...nicio problema la sezlonguri
3. Animatia, vreo 6-7 tineri f dragutzi, organizau diverse activitati, te scoteau din monotonie; era animatie si pt copii seara cam cate o ora...copii erau f incantati,
4. multa verdeatza in jurul hotelului, se intinde pe o suprafata f mare
5. mancarea , unii carcotasi s-au plans, dar era imposibil sa nu gasesti ceva de mancare, aveam si restaurant a-la carte, am fost la restaurantul italian, a fost f bine, aveai mancare pe tot parcursul zilei, ca nu era porc..ca mai stateai la rand la clatite..ca-ti aduceau mai greu bauturile la masa..eu nu vad in asta o problema...altii au vazut...si la prajituri...f multe..dar aveau aproape acelasi gust...dar acu cati din noi mananca felul 1, felul 2..si felul 3 mereu??cati au desert mereu la masa??  mie personal mi-a placut mancarea...erau multe voci care criticau..deci repet..ganditi-va la banii astia ce ati obtine in mamaia?
6. Camerele...curate, mari...le pun tot la puncte forte...eu am fost in multe hoteluri de 4 si 5 stele...toate camerele seamana intre ele..difera marimea lor...din poze camerele arata mai rau, dar am ramas surprinsa cand am ajuns,; nu am avut probleme cu AC

La puncte slabe...nu stiu ce sa zic...la banii astia mie mi s-a parut perfect!!!

Mersi pentru cei care imi dau detalii despre hotelurile sus mentionate!
eu zic sa iei EPHESIA BEACH CLUB HV 1 sau adakule dar in anexa....batihan era cam controversat pe aici acum fo 2 ani iar egeria e varza cu carne dar in schimb are cea mai buna plaja din kusadasi.

#2635
karinutza2001

karinutza2001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.04.2009

 rottweiler2007, on 25th January 2010, 10:10, said:

eu zic sa iei EPHESIA BEACH CLUB HV 1 sau adakule dar in anexa....batihan era cam controversat pe aici acum fo 2 ani iar egeria e varza cu carne dar in schimb are cea mai buna plaja din kusadasi.

mersi mult....tu cand pui ofertele pe site?? in afara de aceste hoteluri, la aceeasi bani, sau chiar poate un pic mai scump ce hotel ar mai merge???
cat de plaja, eu prefer piscina...ca e f sarata marea, plus ca am vazut crabi prin apa si mi-e frica..asa ca prefer un hotel cu piscina mare...gen Surmeli

#2636
leonmaximilian

leonmaximilian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 17.06.2008
Perioada 14-21.06.2010, Adakule Hotel 5* AI, 100 Euro/cam tripla/land view si 108 euro/cam tripla/sea view. EBD 20% pina in 31.03.2010 si 10% pina la 15.05.2010 cu o agentie din Bucuresti. 100x7 = 700 - 20% = 560 Euro.
Diferenta destul de mica fata de CDC.
CARE SA MERITE MAI MULT SA-L ALEGI? ASTEPT PARERILE CELOR CARE AU FOST LA AMINDOUA.  :confuzzled:
Multumesc anticipat.

Edited by leonmaximilian, 25 January 2010 - 14:26.


#2637
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

 leonmaximilian, on 25th January 2010, 16:25, said:

Perioada 14-21.06.2010, Adakule Hotel 5* AI, 100 Euro/cam tripla/land view si 108 euro/cam tripla/sea view. EBD 20% pina in 31.03.2010 si 10% pina la 15.05.2010 cu o agentie din Bucuresti. 100x7 = 700 - 20% = 560 Euro.
Diferenta destul de mica fata de CDC.
CARE SA MERITE MAI MULT SA-L ALEGI? ASTEPT PARERILE CELOR CARE AU FOST LA AMINDOUA.  :confuzzled:
Multumesc anticipat.

daca faci comparatie intre adakule si cdc, alege cdc'ul. macar este un hotel nou nout. mie personal adakule nu mi'a placut chiar deloc, am fost si l'am vazut.

ps: vaz ca de acum se anima topicul asta, celalalt (tdt2) fiind inchis. "sa'i hie istoria threadurilor usoara".
ps2: hai bine revenisi, dulaule.

Edited by papone, 25 January 2010 - 15:11.


#2638
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

 leonmaximilian, on 25th January 2010, 14:25, said:

Perioada 14-21.06.2010, Adakule Hotel 5* AI, 100 Euro/cam tripla/land view si 108 euro/cam tripla/sea view. EBD 20% pina in 31.03.2010 si 10% pina la 15.05.2010 cu o agentie din Bucuresti. 100x7 = 700 - 20% = 560 Euro.
Diferenta destul de mica fata de CDC.
CARE SA MERITE MAI MULT SA-L ALEGI? ASTEPT PARERILE CELOR CARE AU FOST LA AMINDOUA.  :confuzzled:
Multumesc anticipat.
La Adakule Hotel se poate si mai ieftin.
14-21.06.2010 -3 pers.
Annex Room  FINAL Price   €413.87
Standard Main Building Room FINAL Price   €453.31

#2639
LILIELI

LILIELI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 21.04.2008

 megh, on 23rd January 2010, 20:30, said:

eu am vazut pe f multe site-uri, inclusiv romanesti, numai rewiev-uri la superlativ despre CDC
nu am fost cazat acolo, nu am fost nici macar o data in Turcia dar din ce am citit stiu ca e un hotel nou cu preturi decente si servicii super ok fata de multe alte hoteuri
iar in ce priveste distanta, atat timp cat in complexul hotelier CDC am serviciile f bune asigurate si tot ce-mi trebuie nu vad de ce trebuie sa aleg un hotel ceva mai slab cotat doar pentru ca e mai aproape cu 10 sau 20 km de Kusadasi...
cei 20 km in plus ii fac in max 10-15 min cu masina pana la Kusadasi.. mai greu e pana ma urc in masina :)
ideea e ca si la 5 sau 10 km de Kusadasi daca ma cazam tot cu masina trebuia sa ajung asa ca tot aia e..

iar in ceea ce priveste priveste problema curentului ma gandesc ca poate au remediat-o de anul trecut sim pana acum;
sau daca nu, urci cele 2-3-4-5 etaje max ale hotelului unde esti cazat pe jos daca treaba e in continuare nasoala cu curentul.. mai faci miscare :) .. prefer sa am o priveliste faina

inteleg ca plaja e faina (cu nisip) pe directia hotelului iar apa nu e adanca f aproape de mal, asa este?
CDC clar incomparabil  :thumbup:

#2640
w140

w140

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 30.04.2008
Patru familii de prieteni, fiecare cu cite un copil intre 7 si 11 ani, au pus ochii pt. perioada 24.aug-3.sep (10 nopti) pe:
- Surmeli Efes
- Grand Efe
- Vera Santa Maria (fost Vera Prince Ada)
Intrebarea este: pt. servicii, hrana, camere, piscine, plaja, care din cele trei este de ales ? (ofertele fiind aprox. egale ca pret)
Eventual un alt hotel "mai bun" in zona Kusadasi, si care sa nu depaseasca pretul final de: 700 EUR/24.aug-03.sep.(10 nopti)/2 adulti+1 copil (intre 7-11 ani), fara transport.

Multumesc anticipat.

Edited by w140, 25 January 2010 - 23:37.


#2641
dumitrescuionut

dumitrescuionut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 02.04.2009

 papone, on 25th January 2010, 15:10, said:

daca faci comparatie intre adakule si cdc, alege cdc'ul. macar este un hotel nou nout. mie personal adakule nu mi'a placut chiar deloc, am fost si l'am vazut.

ps: vaz ca de acum se anima topicul asta, celalalt (tdt2) fiind inchis. "sa'i hie istoria threadurilor usoara".
ps2: hai bine revenisi, dulaule.
Da ce au avut nene cu tdt2 de l au inchis? noi pe ce stam acum? nu face nimeni un 3

#2642
karinutza2001

karinutza2001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.04.2009

 w140, on 26th January 2010, 00:26, said:

Patru familii de prieteni, fiecare cu cite un copil intre 7 si 11 ani, au pus ochii pt. perioada 24.aug-3.sep (10 nopti) pe:
- Surmeli Efes
- Grand Efe
- Vera Santa Maria (fost Vera Prince Ada)
Intrebarea este: pt. servicii, hrana, camere, piscine, plaja, care din cele trei este de ales ? (ofertele fiind aprox. egale ca pret)
Eventual un alt hotel "mai bun" in zona Kusadasi, si care sa nu depaseasca pretul final de: 700 EUR/24.aug-03.sep.(10 nopti)/2 adulti+1 copil (intre 7-11 ani), fara transport.

Multumesc anticipat.


eu te sfatuiesc Surmeli ....citeste postul meu de mai sus..am spus cate ceva de surmeli..si dc te intereseaza alte detalii poti sa ma intrebi...
la surmeli raportul calitate /pret e f bun....

#2643
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

 w140, on 26th January 2010, 01:26, said:

Patru familii de prieteni, fiecare cu cite un copil intre 7 si 11 ani, au pus ochii pt. perioada 24.aug-3.sep (10 nopti) pe:
- Surmeli Efes
- Grand Efe
- Vera Santa Maria (fost Vera Prince Ada)
Intrebarea este: pt. servicii, hrana, camere, piscine, plaja, care din cele trei este de ales ? (ofertele fiind aprox. egale ca pret)
Eventual un alt hotel "mai bun" in zona Kusadasi, si care sa nu depaseasca pretul final de: 700 EUR/24.aug-03.sep.(10 nopti)/2 adulti+1 copil (intre 7-11 ani), fara transport.

Multumesc anticipat.

servicii (f bune chiar, la pretul lui+echipa de animatie tare), hrana (potol mult), piscine (3 la numar, marfa), plaja (mareeeeee adik lata si nisip si intrare lina in apa; linaaaaaaaa)... CLAR Surmeli. am scris eu un review amplu pe TDT 2 la sfarsitul lui iunie 2009.
si na, ca sa nu mai cauti, vezi ca e AICI.
daca tot citesti pe acolo, mai uita'te si la paginile 272 si 273, mai sunt poze de la surmeli si un link catre un filmuletz facut cu nisipul "nisipos" de pe plaja.

Edited by papone, 26 January 2010 - 10:30.


#2644
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,530
  • Înscris: 05.06.2009

 karinutza2001, on 24th January 2010, 20:26, said:

Buna

Am fost anul trecut in kusadasi, hotel surmeli, am fost f multumita, raportul calitate pret este f bun. Anul acesta vreau sa merg tot in Kusadasi, dar as vrea sa schimb hotelul, din principiu nu merg la acelasi hotel de 2 ori la rand. Asa ca va rog sa-mi dati si mie niste detalii...pana acum ma intereseaza urmatoarele hoteluri: (sunt deschisa si la noi alte hoteluri)
1. Ephesia HV1
2. Adakule
3. Batihan
4. Egeria

Voi ce mi-ati recomanda??

Si pt cei care ar dori sa mearga la Surmeli o sa le dau niste detalii. Tin sa precizez ca fiecare trebuie sa fie constient ca la cat plateste..la atat sa se astepte...la 250 eur cat am dat anul trecut in iunie....nu m-am asteptat la minuni:)
Puncte forte

1.Piscinele 3 mari, 2 pentru copii, mereu curate, sezlonguri la discretie, in fiecare zi cate un prosop mare pentru plaja
2. Plaja mare, f aproape de hotel, apa gen mamaia...nicio problema la sezlonguri
3. Animatia, vreo 6-7 tineri f dragutzi, organizau diverse activitati, te scoteau din monotonie; era animatie si pt copii seara cam cate o ora...copii erau f incantati,
4. multa verdeatza in jurul hotelului, se intinde pe o suprafata f mare
5. mancarea , unii carcotasi s-au plans, dar era imposibil sa nu gasesti ceva de mancare, aveam si restaurant a-la carte, am fost la restaurantul italian, a fost f bine, aveai mancare pe tot parcursul zilei, ca nu era porc..ca mai stateai la rand la clatite..ca-ti aduceau mai greu bauturile la masa..eu nu vad in asta o problema...altii au vazut...si la prajituri...f multe..dar aveau aproape acelasi gust...dar acu cati din noi mananca felul 1, felul 2..si felul 3 mereu??cati au desert mereu la masa??  mie personal mi-a placut mancarea...erau multe voci care criticau..deci repet..ganditi-va la banii astia ce ati obtine in mamaia?
6. Camerele...curate, mari...le pun tot la puncte forte...eu am fost in multe hoteluri de 4 si 5 stele...toate camerele seamana intre ele..difera marimea lor...din poze camerele arata mai rau, dar am ramas surprinsa cand am ajuns,; nu am avut probleme cu AC

La puncte slabe...nu stiu ce sa zic...la banii astia mie mi s-a parut perfect!!!

Mersi pentru cei care imi dau detalii despre hotelurile sus mentionate!


eu am fosi in septembrie 2009 la batihan, raport calitate-pret foarte bun (80 eur camera dubla sea-view/noapte, all-inclusive), cu conditita sa nu fii foarte/extrem de pretentios !!!
am postat pe larg impresiile pe ****.ro (nu stiu daca am voie sa postez numele site-ului respectiv, sper sa nu fie o problema)

#2645
alipiticot

alipiticot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 20.01.2005
Buna ziua,

Am gasit pe sqeeze mai ieftin decat pe hotels4u la surmeli cam cu 150 lire, la camere fara balcon(Promo Room - no balcony)la 600 si ceva euro la 10 nopti.(2 adulti 2 copii mici)Cine stie .e ok site-ul?Camerele sunt ok cat de cat?Ca plecam cu 2 copii si nu vreau sa risc sa caut cazare,plus ca nu e grecia,nu cred ca voi gasi ceva....as face rezervare zilele acestea ....mai ieftin nu cred ca pot gasi.M-ar tenta si Imbat,Arora,Egeria ar fi cam cu 150 lire mai ieftin...acum nu stiu ce site sa aleg...oferte romanesti eu nu am gasit care sa fie ieftine,plus ca aproape toate sunt cu transport.Ce sit-uri mai stiti bunute ca oferte?
Multumesc!

#2646
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

 alipiticot, on 26th January 2010, 18:00, said:

Buna ziua,

Am gasit pe sqeeze mai ieftin decat pe hotels4u la surmeli cam cu 150 lire, la camere fara balcon(Promo Room - no balcony)la 600 si ceva euro la 10 nopti.(2 adulti 2 copii mici)Cine stie .e ok site-ul?Camerele sunt ok cat de cat?Ca plecam cu 2 copii si nu vreau sa risc sa caut cazare,plus ca nu e grecia,nu cred ca voi gasi ceva....as face rezervare zilele acestea ....mai ieftin nu cred ca pot gasi.M-ar tenta si Imbat,Arora,Egeria ar fi cam cu 150 lire mai ieftin...acum nu stiu ce site sa aleg...oferte romanesti eu nu am gasit care sa fie ieftine,plus ca aproape toate sunt cu transport.Ce sit-uri mai stiti bunute ca oferte?
Multumesc!

man, esti sigur ca surmeli are camere fara balcon? din cate stiu, toate camerele au balcon. si vedere partiala la mare. vezi pe TDT2 la pag. 273 poze cu surmeli si vezi k toate cam au balcon. zi si mie situl respectiv, sa vaz si io ce vand aia... tu la 2 adulti si 2 copii poti sta ori intr-un apartament ori in vilele separate de main building. si au fie balcon, fie terasa.
si surmeli e mult peste celelalte hoteluri care zica ca te-ar tenta.
in ce perioada vrei sa pleci? vad ca vrei individual. ca sigur gasesti si in .ro la banii aia, daca iei un early booking bun (-20, -25% de ex).

Edited by papone, 26 January 2010 - 16:35.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate