Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Kusadasi

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2680 replies to this topic

#2665
sabigeo

sabigeo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 01.01.2008

 daidai, on 27th January 2010, 15:13, said:

Nu numai ca nu-i recuperezi intr-o luna, e posibil sa nu-i recuperezi de loc...si chiar daca i-as recupera cu chiu cu vai de ce sa stau cu morcovul infipt ;) pentru o economie de cativa euro.
Asta e. Numai ca la mine diferenta a fost de 200eur.

#2666
nitescuolivia

nitescuolivia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.08.2009
Buna!
Eu am luat anul trecut 2 vacante cu squeeze si nu a fost nici un fel de problema.De altfel, s-a dovedit ca strainii sunt mult mai corecti decat romanii.Si da, se poate pe squeeze, nu se poate pe sunshine, eu le-am incercat pe amandoua. Noi prin squeeze am facut rezervare pt Surmeli anul trecut.
Si la Surmeli, primul etaj deasupra restaurantului este fara balcon, va spun sigur ca eu am stat la et. 4 si se vedea foarte clar.Si pentru cei care vor sa aleaga Surmeli, este o alegere super raportat la pret.
Spor la cautat

#2667
w140

w140

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,414
  • Înscris: 30.04.2008

 nitescuolivia, on 28th January 2010, 00:25, said:

Buna!
Eu am luat anul trecut 2 vacante cu squeeze si nu a fost nici un fel de problema.De altfel, s-a dovedit ca strainii sunt mult mai corecti decat romanii.Si da, se poate pe squeeze, nu se poate pe sunshine, eu le-am incercat pe amandoua. Noi prin squeeze am facut rezervare pt Surmeli anul trecut.
Si la Surmeli, primul etaj deasupra restaurantului este fara balcon, va spun sigur ca eu am stat la et. 4 si se vedea foarte clar.Si pentru cei care vor sa aleaga Surmeli, este o alegere super raportat la pret.
Spor la cautat
Care sunt termenele de plata pe squeeze..., plata imediat, procente, sau o suma depozit ?, ...cind primesti voucherul ?

Edited by w140, 28 January 2010 - 00:30.


#2668
Dum

Dum

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 04.03.2007

 w140, on 28th January 2010, 00:30, said:

Care sunt termenele de plata pe squeeze..., plata imediat, procente, sau o suma depozit ?, ...cind primesti voucherul ?

Can I pay a deposit?      
     No, to keep our prices as competitive as possible we only accept full payment at      the time of booking.

#2669
mahmud

mahmud

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 27.01.2008

 qatalyn, on 27th January 2010, 09:16, said:

Karinutza ,

felicitarile , reclama si pupaturile sub coada , fie ea si taiata , ar trebui sa le faci pe PM . Spor la treaba !


:thumbup:

#2670
nicucozac

nicucozac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 08.11.2006
Va rog sa-mi spuneti daca stiti pareri despre agentia Vel Travel...ati fost careva cu aceasta agentie? Din cate am vazut are preturi f. bune...

#2671
palamariuc

palamariuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.02.2008
va rog sa-mi recomandati un hotel all inclusive in kusadasi care sa corespunda urmatoarelor criterii:
-sa aiba plaja lata (de preferat ci nisip), nu doar o fasie pe care poti pune un cearceaf si atat
-sa nu fie super aglomerat si obositor
-intrarea in apa sa fie lina
- sa fie pe plaja
mergem un grup mai mare cu copii mititei de pana in 7 ani toti. anul trecut am fost in halkidiki si a fost super, dar nu aveam masa asigurata. asa ca anul acesta ne gandeam la turcia, dar daca se poate sa fie linistea din halkidiki. nu vrem fite, doar conditii decente si posibilitatea unui concediu odihnitor, nu un complex imens unde sa stai tot timpul cu ochii pe copii. s-ar putea gasi ceva in jur de vreo 800 euro /10 zile, pt 2 adulti si 2 copii de sub 7 ani? eu am gasit ceva la maxima club, in jur de vreo 32 euro/pers/noapte.

#2672
daidai

daidai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 27.04.2007

 palamariuc, on 28th January 2010, 18:26, said:

va rog sa-mi recomandati un hotel all inclusive in kusadasi care sa corespunda urmatoarelor criterii:
-sa aiba plaja lata (de preferat ci nisip), nu doar o fasie pe care poti pune un cearceaf si atat
-sa nu fie super aglomerat si obositor
-intrarea in apa sa fie lina
- sa fie pe plaja
mergem un grup mai mare cu copii mititei de pana in 7 ani toti. anul trecut am fost in halkidiki si a fost super, dar nu aveam masa asigurata. asa ca anul acesta ne gandeam la turcia, dar daca se poate sa fie linistea din halkidiki. nu vrem fite, doar conditii decente si posibilitatea unui concediu odihnitor, nu un complex imens unde sa stai tot timpul cu ochii pe copii. s-ar putea gasi ceva in jur de vreo 800 euro /10 zile, pt 2 adulti si 2 copii de sub 7 ani? eu am gasit ceva la maxima club, in jur de vreo 32 euro/pers/noapte.

Daca vreti ca ai vostri copii sa fie multumiti mergeti la Aquafantasy si garantat nici nu veti ajunge la plaja ;)...insa in buget mai mult ca sigur nu o sa va incadrati.

#2673
o_dor

o_dor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 28.06.2007

 palamariuc, on 28th January 2010, 18:26, said:

va rog sa-mi recomandati un hotel all inclusive in kusadasi care sa corespunda urmatoarelor criterii:
-sa aiba plaja lata (de preferat ci nisip), nu doar o fasie pe care poti pune un cearceaf si atat
-sa nu fie super aglomerat si obositor
-intrarea in apa sa fie lina
- sa fie pe plaja
mergem un grup mai mare cu copii mititei de pana in 7 ani toti. anul trecut am fost in halkidiki si a fost super, dar nu aveam masa asigurata. asa ca anul acesta ne gandeam la turcia, dar daca se poate sa fie linistea din halkidiki. nu vrem fite, doar conditii decente si posibilitatea unui concediu odihnitor, nu un complex imens unde sa stai tot timpul cu ochii pe copii. s-ar putea gasi ceva in jur de vreo 800 euro /10 zile, pt 2 adulti si 2 copii de sub 7 ani? eu am gasit ceva la maxima club, in jur de vreo 32 euro/pers/noapte.

Sigur veti gasi ceva. Turcul nu refuza pe nimeni. Are solutie si pentru 800€ / 10 zile si pentru 1800€ / 10 zile.

Dar cred ca trebuie sa mai puneti ceva langa cei 800€ planificati, asta daca vreti altceva decat hotelul pe care l-ati gasit dumneavoastra. Este chiar avantajos.

De curiozitate m-am uitat de un AI in Romania: iunie= 1056€, iulie-august= 1233€ pentru 2 adulti si cred ca trebuie sa dati ceva si pentru copii. Adica mult fata de ce ati gasit ( http://www. infotravelromania .ro /agentii_oferte/arrow/litoral/mamaia015_modern.html )

Atentie ca Hotel Club Maxima nu este in Kusadasi, ci la vreo 40 km spre nord de Kusadasi.

#2674
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

 palamariuc, on 28th January 2010, 18:26, said:

va rog sa-mi recomandati un hotel all inclusive in kusadasi care sa corespunda urmatoarelor criterii:
-sa aiba plaja lata (de preferat ci nisip), nu doar o fasie pe care poti pune un cearceaf si atat
-sa nu fie super aglomerat si obositor
-intrarea in apa sa fie lina
- sa fie pe plaja
mergem un grup mai mare cu copii mititei de pana in 7 ani toti. anul trecut am fost in halkidiki si a fost super, dar nu aveam masa asigurata. asa ca anul acesta ne gandeam la turcia, dar daca se poate sa fie linistea din halkidiki. nu vrem fite, doar conditii decente si posibilitatea unui concediu odihnitor, nu un complex imens unde sa stai tot timpul cu ochii pe copii. s-ar putea gasi ceva in jur de vreo 800 euro /10 zile, pt 2 adulti si 2 copii de sub 7 ani? eu am gasit ceva la maxima club, in jur de vreo 32 euro/pers/noapte.
Surmeli Efes 15-25 iunie
Family Room Sea View 770 euro
http://www.surmeliho...fes/default.asp

Surmeli Efes

#2675
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 ANDOX, on 28th January 2010, 20:38, said:

Surmeli Efes 15-25 iunie
Family Room Sea View 770 euro
http://www.surmeliho...fes/default.asp

Surmeli Efes
de cind are surmeli mai andox family room cu sea view ??? lasa virtualu' ca o iei pe urmele lu cornelush, da o raita pina la hotel si vezi cu ochisorii tai

#2676
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

 rottweiler2007, on 28th January 2010, 21:18, said:

de cind are surmeli mai andox family room cu sea view ??? lasa virtualu' ca o iei pe urmele lu cornelush, da o raita pina la hotel si vezi cu ochisorii tai
La Surmeli ai sea view la unele family rooms de cand s-au construit.
Bine nu la toate corpurile de bungalow sau la camerele de la parter  :naughty:

#2677
papone

papone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 12.11.2008

 rottweiler2007, on 28th January 2010, 23:18, said:

de cind are surmeli mai andox family room cu sea view ??? lasa virtualu' ca o iei pe urmele lu cornelush, da o raita pina la hotel si vezi cu ochisorii tai

bre dulau, nu fi rau, unele camere bgw sunt orientate spre plaja. iar daca te ginesti bine printre pomi si nu vezi direct in scena de la piscina mai mica si mai stai si la etaj, e sii viu, ce mai? mamaaaa, ce de "si"-uri...
ps: gata am inteles k sunt si camere fara balcon.

#2678
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 ANDOX, on 28th January 2010, 21:54, said:

La Surmeli ai sea view la unele family rooms de cand s-au construit.
Bine nu la toate corpurile de bungalow sau la camerele de la parter  :naughty:
ai cel mult vedere la piscina, nu vezi marea de acolo...pina te duci si vezi cu ochisorii tai, nu ma contrazice....

#2679
palamariuc

palamariuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.02.2008

 daidai, on 28th January 2010, 18:41, said:

Daca vreti ca ai vostri copii sa fie multumiti mergeti la Aquafantasy si garantat nici nu veti ajunge la plaja ;)...insa in buget mai mult ca sigur nu o sa va incadrati.

pai eu tocmai asta ziceam, ca nu vreau un complex mare in care sa stau toata ziua dupa copii, avand in vedere ca au sub 7 ani. vreau sa stau la plaja, copii jucandu-se in nisip, relaxata. si eu merg la mare pt nisip si apa, nu pt topogane si piscine.

#2680
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

 rottweiler2007, on 29th January 2010, 07:00, said:

ai cel mult vedere la piscina, nu vezi marea de acolo...pina te duci si vezi cu ochisorii tai, nu ma contrazice....
Uita-te pe pozele facute de tine la Surmeli si mai vorbim  :naughty:

#2681
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Aceiasi rugaminte. Discutii INDIVIDUALE pe probleme INDIVIDUALE! Acest thread e imposibil de citit...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate