Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu

La mulți ani @yanni17!
 La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof

Problema card reader Sandisk
 

Boxe Matiz

  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
21 răspunsuri în acest subiect

#19
closchkutza

closchkutza

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.443
  • Înscris: 08.12.2006
Ok, asta da, pot face fara probleme cred, se pune inel adaptor si cred ca-mi si intra fara probleme sub fata de usa. Ca si idee, DLS-uri de 13 cm pe fata, adica astea si cu cele Rockfort pe spate+playerul, ar fi o combinatie buna?
Ca si o completare, pe fata nu as vrea sa am bass asa puternic, sa fie in spate mai puternic(cat de puternic se poate) iar in fata medii si inalte. Asa am si acum.

Editat de closchkutza, 15 septembrie 2009 - 09:32.


#20
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.677
  • Înscris: 14.03.2006
Ar fi ok alea. Totusi, pentru ce vrei tu, mai bine-ti pui niste d-astea: DLS Classic_K5.
Bass-ul n-are de unde veni din spate, din cate tin eu minte, Maty are niste suporti de plastic chiar in spatele tetierelor. :(

#21
closchkutza

closchkutza

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.443
  • Înscris: 08.12.2006
Da, suportii sunt in extremitatile portbagajului, oarecum in spatele tetierelor. Bass am si acum ceva si nu ma deranjeaza sa fie la aceeasi "valoare" claritate mai mare vreau.  Nu prea as vrea sa vina basul din fata, din usi, boxele din spate as putea sa le scot in cazul asta, ca oricum nu le-as mai auzi, plus ca e aiurea(asa mi se pare mie) sa am bas in fata si sunet mai inalt in spate.

Ala spus de tine este sistem. Ce fac cu tweeter-ele alea?

Editat de closchkutza, 15 septembrie 2009 - 09:43.


#22
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 18.677
  • Înscris: 14.03.2006
Le montezi (nu tu, mesterii de la be-loud) frumos si estetic, ceva de genul asta:
Fișier atașat  dif1.jpg   214,42K   81 download-uri



Multumim lui Octavian__2831? pentru poza. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate