Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

tratament eficient helicobacter

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
wayfarer

wayfarer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 06.01.2007
stie cineva un tratament eficient pentru helicobacter pylori?
mie imi provoaca dureri de stomac si halena inca de anul trecut
am luat tratament cu duomox de 1000 mg timp de 7 zile, mi-a fost mai bine atunci, dar dupa tratament problemele au revenit
nu am tinut regim, mai tarziu am aflat ca trebuie tinut si regim, evitat prajelile, excluse citricele, lactatele si anumite legume
acum am din nou rezultate pozitive, dupa cum ma asteptam si trebuie sa merg la gastroenterolog din nou
orice sfat despre cum se poate scapa de bacterie e binevenit
ms

#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
http://forum.softped...howtopic=493816

în altă ordine de idei, nu te-ai tratat o dată aiurea și nu ți-a trecut? de căte ori vrei să faci figura asta? Îți imaginezi că vreo coafeză sau vreun cofetar de pe forum știe un tratament mai bun decât medicul gastroenterolog?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate