Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

Se incarca foarte greu de ceva vreme topicurile din forumuri

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AmiloPro3545

AmiloPro3545

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.12.2007
Am o problema cam de vreo 2 luni, aproape pe orice forumuri de pe internet cand accesez un topic trebuie sa astept foarte mult pana se incarca. Am incercat si cu IE 7,8, Mozilla Firefox dar tot asa se manifesta, Antivirusul este updatetat folosesc Nod32 versiunea 4 si nu a detecteaza niciun virus. Folosesc OS Windows XP pro SP2 iar conexiunea la internet este PPPoE de la RDS care merge bine in genaral. Am incercat si alte calculatoare pe conexiunea aceasta iar pe ele mergeau bine forumurile. Daca are cineva vreo idee despre cum as putea rezolva problema sa posteze mai jos.

P.S. Am dezinstalat si reinstalat Browserele de internet dar tot asa face.

#2
AmiloPro3545

AmiloPro3545

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.12.2007
Am reusit sa remediez problema am instalat extensia la Firefox A D BLock(plus) si acuma nu mai tot imi scrie in stanga jos fazele alea cu page2.googlesyndication.com se poate inchide topicul.
P.S. De ce este cenzurat pe forum numele programului respectiv?
Voi stiti ce enervant este sa astepti cateva minute pana se incarca o pagina de forum din cauza redirectionarilor catre site-ul page2.googlesyndication.com, am inteles ca e vorba de reclame.....dar totusi nici chiar asa.

Edited by AmiloPro3545, 31 March 2009 - 15:04.


#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,741
  • Înscris: 15.06.2004
Cenzurat ?!?! Adica ? Unde ? Poti sa dai ceva detalii ?

#4
AmiloPro3545

AmiloPro3545

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.12.2007
Adica cand am scris ***** A D Block(Plus) fara spatii intre A si D mi-au aparut stelute.

Edited by AmiloPro3545, 31 March 2009 - 15:31.


#5
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,741
  • Înscris: 15.06.2004
Probabil un bug ceva. O sa-l dau la raportat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate