Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...
 Flicker expunere drona noua

Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...

Masinile cu volan pe dreapta - de...
 Harta - apa minerala naturala

Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...

RCS-RDS devine Digi Romania
 Problema monitor

Ce software secure folositi pentr...

Tub flexibil retur combustibil tr...

La multi ani @iogamac!
 

Fun For you... Uhmm for me :)

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
37 răspunsuri în acest subiect

#1
uhmm

uhmm

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 03.03.2009
boon... situatie :
relatie la distanta ~ 1 an
eu aici ea acolo
eu am inselat-o imediat ce a plecat... am pus-o cu cineva de 2 ori.. nu-mi explic de ce
lucrurile au mers mai departe am mers la ea... am inceput sa facem planuri... s-au scurs multe luni de atunci de cand nu am mai inselat-o cu altcineva (daca a flirta cu cineva si a cocheta si cate un sarut frugal intr-o rockoteca NU se numeste inselat)
este prima relatie care ajunge la marimea asta
eu 22 ea 24. tin sa precizez ca inainte am avut o relatie sexuala foarte bogata si foarte fugitiva si aventuriera
concluzie: nu i-am impartasit calcatura mea prin strachini.. deoarece stiam cum o sa se termine -> despartire
pastrez in continuare relatia pentru ca este ceva special... dar ma gandesc daca am sa pot trece la pasi mai mari vreodata fara sa-i zic ... shit, shit, shit!!

questions : de ce nu ma simt vinovat ? de ce pot sa o privesc in ochi ? NU am constiinta? AM I A FREAK ? AM I SICKO? probabil ca o sa imi ziceti ca am nevoie de consult specializat...trageti-va singuri de manecutza.. suntem in ... Romanica
sfaturi ?
/discuss

#2
blueee

blueee

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 531
  • Înscris: 25.01.2009
Probabil nu simti nimic pentru ea.Daca simteai nu cred ca mai aveai tupeu sa o privesti in ochi dupa ce ai inselat-o , ti-ar fi fost rusine de rusinea ei.

#3
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.027
  • Înscris: 04.02.2007
Sunt sigur ca nu sunt primul care`ti zice ca esti magar si sa`ti vezi de oile tale :w00t:

#4
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 186
  • Înscris: 25.04.2007
nu cred ca esti un freak , ci pur si simplu ca aventurile respective nu inseamna nimic comparativ cu ceea ce simti alaturi de ea.

#5
hoopstar1523

hoopstar1523

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 108
  • Înscris: 01.01.2009

View Postuhmm, on Mar 3 2009, 04:25, said:

boon... situatie :
relatie la distanta ~ 1 an
eu aici ea acolo
eu am inselat-o imediat ce a plecat... am pus-o cu cineva de 2 ori.. nu-mi explic de ce
lucrurile au mers mai departe am mers la ea... am inceput sa facem planuri... s-au scurs multe luni de atunci de cand nu am mai inselat-o cu altcineva (daca a flirta cu cineva si a cocheta si cate un sarut frugal intr-o rockoteca NU se numeste inselat)
este prima relatie care ajunge la marimea asta
eu 22 ea 24. tin sa precizez ca inainte am avut o relatie sexuala foarte bogata si foarte fugitiva si aventuriera
concluzie: nu i-am impartasit calcatura mea prin strachini.. deoarece stiam cum o sa se termine -> despartire
pastrez in continuare relatia pentru ca este ceva special... dar ma gandesc daca am sa pot trece la pasi mai mari vreodata fara sa-i zic ... shit, shit, shit!!

questions : de ce nu ma simt vinovat ? de ce pot sa o privesc in ochi ? NU am constiinta? AM I A FREAK ? AM I SICKO? probabil ca o sa imi ziceti ca am nevoie de consult specializat...trageti-va singuri de manecutza.. suntem in ... Romanica
sfaturi ?
/discuss
De unde sa stim noi,tu ar trebui sa stii raspunsul.

#6
Taleniekov

Taleniekov

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 627
  • Înscris: 05.03.2008
Eu cred ca nu te poti stapani, de cand te stii actionezi dupa impuls/instinct si ca ai tai ti-au facut si iti fac taote nazurile inca din copilarie

#7
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.360
  • Înscris: 14.04.2007
Nu-i spune. In cel mai bun caz iti va atirna piatra asta de git toata viata.

#8
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.027
  • Înscris: 04.02.2007
Ce nu stii nu`ti poate face rau. Lasa cautarea adevarului absolut ptr frustrati...si nu zice. Daca ai trecut peste,nu rascoli in rahat.

#9
maryus_dan

maryus_dan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 47
  • Înscris: 08.06.2006

View Postuhmm, on Mar 3 2009, 12:55, said:

questions : de ce nu ma simt vinovat ? de ce pot sa o privesc in ochi ? NU am constiinta? AM I A FREAK ? AM I SICKO? probabil ca o sa imi ziceti ca am nevoie de consult specializat...trageti-va singuri de manecutza.. suntem in ... Romanica
sfaturi ?
/discuss
Nu te simți vinovat pe că ești nesimțit și nu ești singurul, ceea ce e mai rău, o grămadă de femei suferă din cauza bărbaților ca tine. O privești în ochi din același motiv pt care nu te simți vinovat, conștiință ai, dar cred că doar o fărâmă, nu e prea dezvoltată. Nu te supăra pt ceea ce ți-am zis, nu te judec, nu arunc cu piatra dar nici nu te respect. Ai pus niște întrebări, acum ți se răspunde în diferite moduri, fiecare cum crede. Deci e doar părerea mea.
P.S.: Sper să afle și să-ți dea un șut în fund.

#10
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.027
  • Înscris: 04.02.2007
E tanar , habar n`are inca :)

#11
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.436
  • Înscris: 31.10.2008

View Postuhmm, on Mar 3 2009, 04:25, said:

boon... situatie :
relatie la distanta ~ 1 an
eu aici ea acolo
eu am inselat-o imediat ce a plecat... am pus-o cu cineva de 2 ori.. nu-mi explic de ce
lucrurile au mers mai departe am mers la ea... am inceput sa facem planuri... s-au scurs multe luni de atunci de cand nu am mai inselat-o cu altcineva (daca a flirta cu cineva si a cocheta si cate un sarut frugal intr-o rockoteca NU se numeste inselat)
este prima relatie care ajunge la marimea asta
eu 22 ea 24. tin sa precizez ca inainte am avut o relatie sexuala foarte bogata si foarte fugitiva si aventuriera
concluzie: nu i-am impartasit calcatura mea prin strachini.. deoarece stiam cum o sa se termine -> despartire
pastrez in continuare relatia pentru ca este ceva special... dar ma gandesc daca am sa pot trece la pasi mai mari vreodata fara sa-i zic ... shit, shit, shit!!

questions : de ce nu ma simt vinovat ? de ce pot sa o privesc in ochi ? NU am constiinta? AM I A FREAK ? AM I SICKO? probabil ca o sa imi ziceti ca am nevoie de consult specializat...trageti-va singuri de manecutza.. suntem in ... Romanica
sfaturi ?
/discuss

Si tu cum te-ai simti daca ai sti ca si ea a avut niste aventuri in timpul relatiei?

Exista unele chestii numite "open relationship", poate ar trebuie sa incercati asta.

#12
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.027
  • Înscris: 04.02.2007
Stii tu cazuri unde functioneaza? Si in plus, tipa ante-pomenita poate nu ar fi de acord. O relatie exista cand ambii sunt pusi la curent cu regulile stabilitatii acesteia.

#13
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.436
  • Înscris: 31.10.2008

View Postspdude, on Mar 21 2009, 22:01, said:

Stii tu cazuri unde functioneaza? Si in plus, tipa ante-pomenita poate nu ar fi de acord. O relatie exista cand ambii sunt pusi la curent cu regulile stabilitatii acesteia.

Am auzit ca ar functiona. Si mi se pare mult mai corect ca ambii sa isi satisfaca nevoile fizice; evident ca ea ar trebui sa fie de acord.

#14
Maresalul

Maresalul

    Gata cu joaca, la munca!!!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.346
  • Înscris: 18.09.2007

View Postuhmm, on Mar 3 2009, 05:25, said:

boon... situatie :
1. nu esti pregatit pentru o relatie serioasa.
2. incepi sa-ti pui intrebari, semn ca incepe sa-ti vina mintea la cap.

View Postmaryus_dan, on Mar 14 2009, 01:15, said:

Nu te simți vinovat pe că ești nesimțit și nu ești singurul, ceea ce e mai rău, o grămadă de femei suferă din cauza bărbaților ca tine.
Reciproca nu e valabila? :ermm: Toate femeile sunt fiice ale Maicii Tereza?

Editat de Maresalul, 21 martie 2009 - 22:37.


#15
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.027
  • Înscris: 04.02.2007

View PostThomas-, on Mar 21 2009, 22:12, said:

Am auzit ca ar functiona. Si mi se pare mult mai corect ca ambii sa isi satisfaca nevoile fizice; evident ca ea ar trebui sa fie de acord.
Pe auzite circula si zvonurile gen `telefonul fara fir`. Stii cum e cu aia...
Cat despre nevoi, evident, de aia e relatie, sa si le satisfaca reciproc. Daca e nevoie de alte persoane, eu unu` n`as mai putea`o denumi relatie.

#16
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.436
  • Înscris: 31.10.2008

View Postspdude, on Mar 21 2009, 22:56, said:

Pe auzite circula si zvonurile gen `telefonul fara fir`. Stii cum e cu aia...

Dim moment ce functioneaza si relatiile de tip "swing", care-s mult mai hard core, sunt sigura ca sunt oameni si in "relatii deschise". In principal cei care locuiesc la o departare considerabila una de altul.

View Postspdude, on Mar 21 2009, 22:56, said:

Cat despre nevoi, evident, de aia e relatie, sa si le satisfaca reciproc. Daca e nevoie de alte persoane, eu unu` n`as mai putea`o denumi relatie.

Ideal ar fi ca nevoile emotionale si cele fizice sa fie satisfacute de aceeasi persoana. Cateodata, insa, oamenii le compatimeanteaza si mentin relatia doarece alea sufletesti sunt mai importante. Eu una nu as putea face asta, dar, decat sa inseli ...

#17
spdude

spdude

    Banned at request

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.027
  • Înscris: 04.02.2007
Pai si nu tot inselat e? Nu vreau sa intru in subiect, este deja unul dedicat, si n`are rost.
Dar daca e nevoie de mai multi ptr a tine o relatie...atunci eu unu nu vad cum persoanele implicate pot sa fie multumite. Apare comparatia, frustrarea, nevoia de altceva etc.
Haremurile tin femeile fericite cu iubire? Nu, mai degraba cu bani si cu mentalitatea insuflata din copilarie ca asa e bine...

#18
Whip_cream_Simona

Whip_cream_Simona

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 206
  • Înscris: 17.04.2009
Asta pentru ca nu stii sa iubesti, si esti si fraier si nesimtit si misogin. De ce? Stii...fata aia daca te iubeste si va afla ce ai facut ar putea plange dupa o saptamana dupa unul ca tine care nu merita nici un hai sictir. Ti-am raspus. Happy now? End of story ;) Daca o iubeai nu cochetai cu nimeni te gandeai numai la ea ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate