Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

HDD Regenerator

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
marnisat

marnisat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.02.2012
19 ore si 37508 Mb scanat , 36 bad , 36 recovered
Left time 105 ore. :roflmaofast: :roflmaofast:

#38
berzecus2003

berzecus2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 18.08.2006
bunnnn ,in momentul asta folosesc HDD Regenerator.....inca vreo 2 zile ptr tot hardul de 640G , in locurile unde sunt bad-urile fizice nereparate nu pot face niste partitii si apoi sa le sterg ca W7 sa nu le foloseasca? si daca da, cum se fac?? in momentul instalarii W7 si apoi le sterg??? merci
sau exista vreun program care "ascunde" badurile nerecuperate????

#39
puiulnoptii

puiulnoptii

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 06.01.2006
I-am dat si eu un scan cu hdd reg 2011, la un hdd de 150 GB, a durat 1h la un mode prescan. Astept sa termine si sa vad ce-mi zice mai departe. Deja orele astea ale voastre sunt ingrijoratoare pt viitorul meu. :) N-am pretentia sa mai mearga, il voi inlocui cu un altul, dar vreau sa scot de pe el ce mai aveam prin XP salvat. La mine s-a blocat pc-ul in XP, i-am dat restart si a inceput cu erori ca-i lipsesc fisiere si bsod. N-am mai putut instala XP-ul pe el dupa aceea, se restarta la fiecare instalare. Incerc sa vad, eu sper sa-mi izoleze bad-urile de pe el ca sa pot instalat un XP si sa salvez ce mai am de salvat de pe el si sa-l trec pe linie moarta.

Edited by puiulnoptii, 12 May 2012 - 13:18.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate