Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

Recuperare numar Call registry

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
gatuzo

gatuzo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 10.11.2007
Salut! am o problema, deci sa va explic. Am un telefon cu o cartela Vodafone (deci cartela nu abonament). Asta vara prin iulie m-a sunat cineva, un numar necunoscut (adica nu-l aveam in memorie, nu ca era ascuns). Am raspuns, am vbit ce problema avea, ma rog... Acum dupa multe luni, am nevoie de numaru ala (ca un prost ce am fost nu l-am salvat undeva), e chiar urgent... in telefon cand dau la Call registery -> Recived Calls scrie No Calls (deci banuiesc ca dupa ce inchid telefonu sau cum il las eu pana se termina bateria si se inchide, se sterg numerele alea :( ). Cum as putea sa fac sa recuperez numarul ce mi-l trebuie? Stiu data cand m-a sunat ca era ziua mea pe atunci si ora aproximativa . Ma puteti ajuta cumva? as putea sa merg la ei sa aflu poate ceva (la ei la vodafone)? Astept raspunsuri mersi!

#2
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Sună la Vodafone și cere-le informații, din câte știam îți putea pune la dispoziție detalierea pentru ultimele 6 luni. Dacă ești prepay, contra cost.

#3
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
Eu stiu ca la prepay nu sunt disponibile aceste informatii. Suna la *222 si intreaba.

#4
evertek

evertek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.10.2008
Din cate stiu acea detaliere ofera doar numerele apelate nu si primite.

#5
technik

technik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 21.06.2007

View Postevertek, on Jan 2 2009, 14:37, said:

Din cate stiu acea detaliere ofera doar numerele apelate nu si primite.

Corect,nu vei afla niciodata informatia asta de la *.

#6
rain-drop

rain-drop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 06.01.2009

View Postevertek, on Jan 2 2009, 14:37, said:

Din cate stiu acea detaliere ofera doar numerele apelate nu si primite.
asa este, doar numerele apelate nu si primite.

#7
doma

doma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 03.12.2008

View Postgatuzo, on Jan 2 2009, 13:05, said:

Salut! am o problema, deci sa va explic. Am un telefon cu o cartela Vodafone (deci cartela nu abonament). Asta vara prin iulie m-a sunat cineva, un numar necunoscut (adica nu-l aveam in memorie, nu ca era ascuns). Am raspuns, am vbit ce problema avea, ma rog... Acum dupa multe luni, am nevoie de numaru ala (ca un prost ce am fost nu l-am salvat undeva), e chiar urgent... in telefon cand dau la Call registery -> Recived Calls scrie No Calls (deci banuiesc ca dupa ce inchid telefonu sau cum il las eu pana se termina bateria si se inchide, se sterg numerele alea :( ). Cum as putea sa fac sa recuperez numarul ce mi-l trebuie? Stiu data cand m-a sunat ca era ziua mea pe atunci si ora aproximativa . Ma puteti ajuta cumva? as putea sa merg la ei sa aflu poate ceva (la ei la vodafone)? Astept raspunsuri mersi!

Sorry man,
Din pacate nu ai cum sa aflii informatia decat daca ai si sunat.
Deci... daca am inteles noi bine tu doar ai primit deci... doar rugaciunile te mai pot salva... cine stie poate te mai suna el odata:)

#8
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
Nr. de telefon nu e singura referinta a acelui individ. Sapa si tu, n-ai un nume, cine e, un job, despre ce ati vorbit, ceva ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate