Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

ce joc romanesc s-a mai facut ?

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
AlexRmF

AlexRmF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 14.03.2004
pai de unde noutati intr-un domeniu "mort"??? cand se va lansa (daca se va lansa) un joc romanesc vom afla sigur de la stiri, prezentata ca o mare realizare nationala  :D

#20
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
alt exemplu interesant ar fi Silent Hunter 3 facut de romani pentru Ubisoft :) vedeti pe pagina aceastaechipa care a realizat jocul.

   Nu stiu unii cum se simt, dar cand am vazut echipa m-am simtit bine stiind ca sunt romani. :coolspeak:

#21
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
romania? publisher? dc++ nu e suficient?

#22
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
gatts, ubisoft nu e o firma romaneasca, deci jocul nu e romanesc. daca echipa care au facut ceva cu ubisoft, au facut'o din cauza ubisoft, calitatea lor de romani este irelevanta in cazul asta. ca se poate nu contesta nimeni...

vezi "spitalul" ce s'a ales? daca ubisoft facea spitalul, cu exact aceashi oameni, pariu ca era pe market de ani de zile? imi aduc aminte de comentariile mele de pe threadul ala... chiar au sarit unii la mine.. lol...

#23
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
da, aici ai dreptate, dar e faza ca sunt totusi romani care fac jocuri. daca ar fi sa privim real problema eu cred ca in romania nu poti lansa un joc fara sprijinul vre-unei firme gen Ubisoft sau Vivendi asa ca mai bine sa le faca acolo daca aici nu ii sustine nimeni......

#24
_iulian_

_iulian_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.02.2005
http://forum.softped...showtopic=50310

#25
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
Secret Service: In Harm's Way
Shadow Force:Razor Unit

2 fps-uri acceptabile-secret service avea o fizica misto...

#26
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
ala cu secret service e ceva in genu counter ?? in care puteai sa rastorni o masa si s-o fol pe post de scut ?? a aparut ?? zi si mie dak am d unde s-o gasesc p net sau macar situ lor oficial  :peacefingers:

#27
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
e misto jocu.situ lor e www.funlabs.com,si acolo gasesti si alte chesti de ale lor.in misiuni ai un partener si inamici se prabusesc pe scari and other stuff.totusi merita vazut

#28
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
sa inteleg ca funlabs e romanesc ??  :huh:  daca asa e .. atunci .. super tare...vizitati fratilor FUNLABS.com

#29
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,822
  • Înscris: 07.02.2003

shobi, on Mar 6 2005, 19:17, said:

ala cu secret service e ceva in genu counter ?? in care puteai sa rastorni o masa si s-o fol pe post de scut ?? a aparut ?? zi si mie dak am d unde s-o gasesc p net sau macar situ lor oficial  :peacefingers:

<{POST_SNAPBACK}>


Cred ca a aparut, acum aprox 2 ani... :lol:

#30
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
da funlabs e romanesc..credeam ca stiati chestia asta...secret service a aparut la sfarsitul lu 2001 iar razor unit prin martie 2002..

#31
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Cabela's Offroad Adventure chiar a fost super... nu mai stiti ceva jocuri de genul ?? (cu urcat prin muntzi... nu curse de  4x4)

#32
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
mai e cabelas offraod adventure 2,3 cred..check funlabs.com

#33
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
oh yea..sau revolution..nu prea am jucat jocul dar poate o sa-l joc

#34
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003

The|SpAwN, on Mar 8 2005, 11:31, said:

Cabela's Offroad Adventure chiar a fost super... nu mai stiti ceva jocuri de genul ?? (cu urcat prin muntzi... nu curse de  4x4)

<{POST_SNAPBACK}>



alt super joc de genu asta, INSANE. e cel mai tare, cu un control excelent al masinii...este foarte bine realizat, cu un damage cat de cat realistic.

daca sar cu masina de pe munte, intra roata pana in cabina, ceea ce e cam greu de realizat...a, si inca mai merge dupa ce fac lucrul asta

:rolleyes:

#35
Mr.G

Mr.G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 12.07.2004
il stiu tzepi.e cool jocu...   :coolspeak: ..

#36
AbyssalKing

AbyssalKing

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.09.2006
Pai au mai aparut cateva joculete romanesti acuma, odata cu concursul ala "Tu faci jocurile". De Galactic Dream ati auzit? Screenshot-uri aici:

http://www.evolution.../newscreens.htm

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate