Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...
 Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon
 

colari auto

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
pacaliciosu

pacaliciosu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 59
  • Înscris: 14.03.2007
Salutare
Sper ca l-am postat unde trebuie.Daca nu rog moderatorii sa-l mute.
Mi-am luat o buburuza de masina , ceva de dimensiunile unui Tico.Si i-mi place atat de mult masina incat m-am hotarat sa o personalizez cumva.Tuning...nu se merita pentru ca este o masina ieftina, achizitionata special pentru drumul la serviciu si inapoi( deci ...de hartanit).Dar totusi ....vreau sa-i fac ceva si am ajuns la concluzia ca cel mai simplu ar fi sa o colez.
Vreau sa o umplu de oite, sau de personaje din desene animate( ex. Taz....etc)
Unde se poate executa acest lucru?
Cat costa?
Este legal?
Am vazut cateva masini pe strada,nu pe gustul meu...dar  dragute....erau pline de stelute...pe geamuri spate, pe usi, pe capota, pe hayon...muuuuuulte stelute.
Se pricepe cineva la culori?...a mea este un albastru indigo....cam ce culori sa contina colajul pt a iesi ceva de bun gust, sau haios....adica nu as vrea sa cad in penibil....

Astept cu interes parerile si sugestiile voastre.

#2
pacaliciosu

pacaliciosu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 59
  • Înscris: 14.03.2007

 pacaliciosu, on Nov 6 2008, 18:38, said:

Salutare
Sper ca l-am postat unde trebuie.Daca nu rog moderatorii sa-l mute.
Mi-am luat o buburuza de masina , ceva de dimensiunile unui Tico.Si i-mi place atat de mult masina incat m-am hotarat sa o personalizez cumva.Tuning...nu se merita pentru ca este o masina ieftina, achizitionata special pentru drumul la serviciu si inapoi( deci ...de hartanit).Dar totusi ....vreau sa-i fac ceva si am ajuns la concluzia ca cel mai simplu ar fi sa o colez.
Vreau sa o umplu de oite, sau de personaje din desene animate( ex. Taz....etc)
Unde se poate executa acest lucru?
Cat costa?
Este legal?
Am vazut cateva masini pe strada,nu pe gustul meu...dar  dragute....erau pline de stelute...pe geamuri spate, pe usi, pe capota, pe hayon...muuuuuulte stelute.
Se pricepe cineva la culori?...a mea este un albastru indigo....cam ce culori sa contina colajul pt a iesi ceva de bun gust, sau haios....adica nu as vrea sa cad in penibil....

Astept cu interes parerile si sugestiile voastre.



Aceasta este masina

Fișiere atașate



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate