Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986
 

Disfunctii sexuale

- - - - -
  • Please log in to reply
743 replies to this topic

#55
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004
ok <altcineva ?

#56
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
neah...  poate ma combinam da nu-mi plac persoanele care spun "mai ma"  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#57
Anjelics

Anjelics

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 15.12.2004

rasfab, on Dec 15 2004, 17:47, said:

da, asta era ideea.
chiar! va place pe lumina sau pe intuneric sub patura si cu perdelele trase?
:naughty:

<{POST_SNAPBACK}>


  Cu lumina aprinsa, cu lumina stinsa, sub patura sau deasupra paturii, in pozitie clasica sau alte pozitii, totul merge, nu-s pretentios

Edited by Anjelics, 16 December 2004 - 12:47.


#58
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004

toyomi, on Dec 15 2004, 19:43, said:

ok <altcineva ?

<{POST_SNAPBACK}>


zi tara, iti trimit 2-3 la usa fara vreo problema. nici nu tre' sa vii tu aici pentru atata lucru.

#59
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004
ca explicatie, daca ai nevoie de una:

nu exista femeie suficient de urata pentru un irecist suficient de disperat. si de-astia stiu cu tona. posteaza adresa, eventual foto, orele de contact, le las topic pe-un canal..parerea mea, se gaseste lume :)

ma rog, asta cu conditia sa nu fii in vreo tara gen "unde se termina porumbu', prima la dreapta", unde nu ajunge nimeni :)

#60
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Prefer pe masa cu lumina aprinsa ca sa vad bine gaurile  :naughty:

#61
alx1

alx1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 31.08.2004
Pt cel care a deschis topicul am citeva recomandari:
- incearca cu o femeie imposibil de urita, vei fi uimit cit de barbat esti
- incearca sa o faci undeva unde risti sa va prinda cineva
- foloseste niste creme sai spray-uri speciale
- sa te gindesti la echipa favorita de fotbal, eventual la ce meciuri mai au de disputat (dar atentie nu la femeile pe care le-a avut Mutu) :P
- incearca sa iei o vitamina C, sau chiar mai multe in timp ce "muncesti" ;)
- sa te gindesti eventual si la toate femeile de serviciu pe care le stii (de la bloc, de la munca, de la scoala.....etc) :)
Si ar mai fii multe idei cu care s-ar putea sa ai succes.

Pt Toyomi:
Daca aratzi bine ma bag eu, dar fara alte complicatii.....
Daca nu,....am un prieten Kamikaze care nu iarta nimik, si culmea nici nu are pretentii financiare. Parol.

Si apropo de topicul asta, femeile nici nu au idee prin cite trec barbatii ca sa nu esueze intr-un astfel de moment. Ce bine de ele, hmmm ca dau doar ochii peste cap. :angry:

#62
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

alx1, on Dec 16 2004, 15:11, said:

Pt cel care a deschis topicul am citeva recomandari:
-- sa te gindesti la echipa favorita de fotbal, eventual la ce meciuri mai au de disputat (dar atentie nu la femeile pe care le-a avut Mutu) :P

<{POST_SNAPBACK}>



mai ales la sfatul asta sa ai grija, ca sa nu  :puke: peste partenera

#63
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003

Mosotti, on Dec 16 2004, 15:17, said:

mai ales la sfatul asta sa ai grija, ca sa nu  :puke: peste partenera

<{POST_SNAPBACK}>

acuma sa nu exageram. Moran era chiar bunoaica. Doar de una mica, sau mai mare.

#64
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

alx1, on Dec 16 2004, 22:11, said:

Pt cel care a deschis topicul am citeva recomandari:
- incearca cu o femeie imposibil de urita, vei fi uimit cit de barbat esti
- incearca sa o faci undeva unde risti sa va prinda cineva
- foloseste niste creme sai spray-uri speciale
- sa te gindesti la echipa favorita de fotbal, eventual la ce meciuri mai au de disputat (dar atentie nu la femeile pe care le-a avut Mutu) :P
- incearca sa iei o vitamina C, sau chiar mai multe in timp ce "muncesti" ;)
- sa te gindesti eventual si la toate femeile de serviciu pe care le stii (de la bloc, de la munca, de la scoala.....etc) :)
Si ar mai fii multe idei cu care s-ar putea sa ai succes.

Pt Toyomi:
Daca aratzi bine ma bag eu, dar fara alte complicatii.....
Daca nu,....am un prieten Kamikaze care nu iarta nimik, si culmea nici nu are pretentii financiare. Parol.

Si apropo de topicul asta, femeile nici nu au idee prin cite trec barbatii ca sa nu esueze intr-un astfel de moment. Ce bine de ele, hmmm ca dau doar ochii peste cap. :angry:

<{POST_SNAPBACK}>



eu am specificat pe undeva ca-s nashpa si nu am prieten, tocmai de aceea bat forumul in lung  si-n lat , poate, poate doar s-o ivi cineva asa ca   mine , dar nu cred ptr. ca pe acest forum sint numai barabti bine din toata punctele de vedere...
prietenul tau kamikazae no thanx, pai eu locuiesc tocmai in tara de origine si nu mai  se poarta is vechi, mai nou se poarta teroristii palestinieni , ai cumva asa ceva  ptr, c-am auzit ca astia nu termina repede,,, :naughty:

#65
Parise

Parise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 23.06.2004
Da' acum vreau sa stiu si eu asa, bai nene tu asta care ai deschis topicul... tu ce experienta sexuala ai? Ca daca acum esti la inceput... sanatate si virtute.. ar trebui sa faci echipa cu ala din American Pie.  :inlove:  .
Apoi... tu ai auzit de preludiu..?? Ca asa te mai domolesti si tu un pic si nu-ti vine chiar asa de repede, te mai obisnuiesti si tu cu femeia.

#66
Parise

Parise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 23.06.2004
Auzi.. si in fapt si la urma urmei.. ce-ti pasa tie de ea.. arde-o si gata.. tu sa fii sanatos si sa te simti bine...  :coolspeak: . Si daca se supara si nu-i place.. cumpara si tu un trandafir/2/10 si gata se inmoaie... basca poate-ti mai iesi si tie breun bonus... oral sau de orice alta natura gaunoasa  :drac:

#67
vjnookie

vjnookie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 29.02.2004
Oameni buni am nevoie de un sfat. Nu stiu ce sa ma mai fac. Am avut o relatie cu o fata pe care ajunsese sa o iubesc. Relatia a durat doar o luna insa a fost foarte intensa. Totul a mers perfect insa m-a zdruncinat exact unde nu ma asteptam, in viata sexuala. Dupa cum spuneam totul era ok, am facut sex destul de repede si a iesit perfect insa brusc m-am trezit ca de fiecare data cand trebuia sa inceapa actul sexual (penetrarea) penisul meu se molesea si nu se putea merge mai departe. Totusi am doar 22 de ani, nu cred ca se poate pune problema unei impotente asa premature mai ale ca in timpul preludiului si in alte situatii am erectie. Problema s-a agravat si cred ca s-a format un blocaj in mintea mea pentru ca de atunci am stat mereu cu frica si nu am mai reusit sa am contact sexual cu ea lucru care a destabilizat relatia si totodata m-a distrus pe mine pentru ca ma gandesc cu frica la viitor si ca ar putea sa mi se intample si cu alte femei. e cineva care a trecut prin asa ceva? sau asemanator? sunt disperat si nu stiu la cine sa apelez! va rog ajutati-ma daca puteti! orice barbat care are orgoliu cred ca s-ar simti distrus intr-o asemenea situatie! :death:

#68
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
era urata rau? poate aia e problema  :lol:  :lol:

#69
bogdan7177

bogdan7177

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 05.10.2004
doctorul e solutia ca pe viitor se poate agrava........... ;)

#70
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Chiar e o problema delicata, daca te-a convins sa faci primul tau post dupa aproape 1 an de membership softpedia. :D
scuze de off-topic  :P

#71
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Stai linistit...

Du-te la femei adevarate... nu "fetite"...

Blocajul tot prin "experiente" ai sa-l rezolvi...

Spor!

#72
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
e doar in mintea ta ... ignora-l, vezi de treaba mai departe, creaza-ti ambiante linistite, etc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate