Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

Z510 - BUGS

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Mappy

Mappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 11.11.2004

TheBorg, on Apr 15 2005, 21:15, said:

Sa fie cumva "Z720i Bugs" si "Telefoanele viitoare de la Zapp"?

<{POST_SNAPBACK}>



Nu ai inteles intrebarea.

#20
sez

sez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 10.12.2004
mai tine cineva threadul asta sub "urmarire" ?...
am si eu o intrebare (inca nu sunt sigur daca este bug). mi-am luat de curand z510i. m-am tot uitat prin meniu iar singurul lucru legat de atunci cand primesti un apel este "auto answer" care logic ca este pe off. in fine. problema mea (sau mai bine zis intrebarea pentru ca poate stie cineva rezolvare): indiferent ce faci... daca scrii un mesaj... daca umblii prin meniu (faci orice, si nu neaparat utilizezi tastele acceptare / refuz apel) imi preia automat apelul respectiv (raspunde practic). nu mi s-a intamplat o data... ci de mi multe ori. scriam mesaj, cineva a vrut sa-mi dea simplu "beep" si cu cateva fractiuni de secunda inainte sa apas eu ce tasta aveam de apasat pentru a scrie mesajul (ma refer la tastele de la 1 la 9) mi-a aparut ecranul de apel, iar atunci cand am apasat o tasta a preluat apelul...
in concluzie, stie cineva daca exista ascunsa pe undeva optiunea de "any key answer" sau ceva de gen ?... nici in cartea de la telefon nu am gasit nimic legat de asta...
:confuzzled:

#21
chupakbra_best

chupakbra_best

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 25.02.2005

View Postsez, on Jan 16 2006, 11:53, said:

mai tine cineva threadul asta sub "urmarire" ?...
am si eu o intrebare (inca nu sunt sigur daca este bug). mi-am luat de curand z510i. m-am tot uitat prin meniu iar singurul lucru legat de atunci cand primesti un apel este "auto answer" care logic ca este pe off. in fine. problema mea (sau mai bine zis intrebarea pentru ca poate stie cineva rezolvare): indiferent ce faci... daca scrii un mesaj... daca umblii prin meniu (faci orice, si nu neaparat utilizezi tastele acceptare / refuz apel) imi preia automat apelul respectiv (raspunde practic). nu mi s-a intamplat o data... ci de mi multe ori. scriam mesaj, cineva a vrut sa-mi dea simplu "beep" si cu cateva fractiuni de secunda inainte sa apas eu ce tasta aveam de apasat pentru a scrie mesajul (ma refer la tastele de la 1 la 9) mi-a aparut ecranul de apel, iar atunci cand am apasat o tasta a preluat apelul...
in concluzie, stie cineva daca exista ascunsa pe undeva optiunea de "any key answer" sau ceva de gen ?... nici in cartea de la telefon nu am gasit nimic legat de asta...
:confuzzled:
NU ai setat cumva sa raspunzi pe orice tasta?

#22
sez

sez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 10.12.2004

View Postchupakbra_best, on Jan 16 2006, 10:05, said:

NU ai setat cumva sa raspunzi pe orice tasta?
pei aia spune-mi ! unde gasesc setarea respectiva. banuiesc ca este pus pe "any key answer" dar nu gasesc de unde sa schimb asta !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate