Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Zapp Z720i flash camera phone

- - - - -
  • Please log in to reply
385 replies to this topic

#55
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 09.09.2004
q4= trimestrul 4 (oct, nov, dec)

#56
Mappy

Mappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 11.11.2004

bau-bau, on Nov 28 2004, 14:34, said:

Speram sa-l vedem pe piata si apoi asteptam noi si introducerea lui la upgrade!  :naughty:
Probabil tine de politica firmei!

<{POST_SNAPBACK}>


sigur ca daca e un produs nou intai se mulge vaca de laptele cald si ulterior il primesc toti: la pret de oferta + la Zapp Compliment. Mie mi se pare corect.

#57
Mappy

Mappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 11.11.2004

Alexutz_C, on Nov 28 2004, 16:28, said:

Politica firmei e de tot rasul....mi se pare o porcarie ca,clienti care au vechime sa nu aiba benefici cel putin egale cu cele ale noilor clienti. :nonobad:
Si eu care ziceam ca imi fac un cadou frumos de craciun......

<{POST_SNAPBACK}>


Cumpara-l. Mai fa un abonament daca ti neaparat.

#58
IHATES200

IHATES200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 09.03.2004
Vorbesti de parca un nou abonament ar fi ceva la misto... nu ar trebui sa renunti la vechiul abonament doar ca sa faci rost de un nou telefon.... ar fi normal sa iti fie oferita posibilitatea de upgrade  :death:

#59
Mappy

Mappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 11.11.2004

IHATES200, on Nov 29 2004, 21:46, said:

Vorbesti de parca un nou abonament ar fi ceva la misto... nu ar trebui sa renunti la vechiul abonament doar ca sa faci rost de un nou telefon.... ar fi normal sa iti fie oferita posibilitatea de upgrade  :death:

<{POST_SNAPBACK}>


Pai iti este oferita posibilitatea upgrade-ului dar ce s-ar intampla cu piata Zapp daca de la lansarea unui telefon toti abonatii l-ar upgrada pe cel vechi si stocul nu ar mai fi suficient pentru abonamente noi? Unde ar mai fi profitabilitatea Zapp? Ori noi nu vrem sa avem un abonament la o companie care nu stie sa fie profitabila. Nonprofit=Faliment=Noi nu mai putem beneficiia de serviciile lor iar in plus un mai avem despre ce telefon sa discutam aici pe forum.
Ideea este ca Zapp face perfect ce face: isi recupereaza banii pe contractul semnat cu Curitel pentru telefonul X apoi il introduce la pret de oferta sau il comercializeaza prin Zapp Compliment. Cei care se grabesc sa il aiba il iau la un pret mai mare, restul.... e o politica de piata. Aminteste-ti ditamai scrisul : NEW!!! si apoi prezentat produsul. Nu il gasesti la inceput la un pret mai mare? Zapp are grija si de vechii abonati pentru ca altfel nu facea programul Zapp Compliment. Si apropos: E cel mai bun de pe piata!

#60
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Nu critic calitatea serviciilor sau mai stiu eu ce,am un z 510 sunt multumit de el,dar chestia asta ca un client il are la un pret substantial mai mic ma scoate din pepeni,asa hai sa reziliem contractele  si sa facem altele ca sa avem terminale noi la un pret bun.
PS:EU cred ca acest fon va fii bun,arata super bine,dotari,acceptabile(cei  drept mi-ar fii placut si un mp3) e facut de hyundai si eu am incredere in ei ca nu fac prastii de telefoane,cel putin h100 a fost super bun,am avut unul,telefon ala a trecut prin niste chinuri....a  fost scapat  in apa,odata din greseala l-am scapat de la etajul 1,dar a mers super bine.

Edited by Alexutz_C, 30 November 2004 - 01:05.


#61
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

IHATES200, on Nov 29 2004, 21:46, said:

Vorbesti de parca un nou abonament ar fi ceva la misto... nu ar trebui sa renunti la vechiul abonament doar ca sa faci rost de un nou telefon.... ar fi normal sa iti fie oferita posibilitatea de upgrade  :death:

<{POST_SNAPBACK}>

  Asa este, dar cind primul stoc este de doar 300-400 terminale, ce te faci? Potentialii abonati vor avea prioritate!

#62
IHATES200

IHATES200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 09.03.2004
Sa zicem ca primul stoc va fi asa ca un test ca sa aflam si noi cum se comporta terminalul dupa care cei de la zapp vor aduce mai multe si pentru Zapp Compliment si vom avea si nou acces la el... sper doar sa nu dureze excesiv de mult  -_-

#63
raduzl74

raduzl74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 14.09.2003
data lansarii (conform celor comunicate de Lucescu, Zapp sales director): 15 decembrie 2004

#64
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Acum sa ne jucam putin. Numele de cod al noului Hyundai-Curitel in opinia voastra este:
a. Z720i
b. H550
c. Z730i
d. Vodafone :P (...just kidding)

Edited by Masterboy, 02 December 2004 - 10:44.


#65
leeroy

leeroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 06.09.2004

Masterboy, on Dec 2 2004, 10:42, said:

Acum sa ne jucam putin. Numele de cod al noului Hyundai-Curitel in opinia voastra este:
a. Z720i
b. H550
c. Z730i
d. Vodafone :P (...just kidding)

<{POST_SNAPBACK}>


sigur e un Z si e din seria 7 celelalte 2 cifre pot fi oricare

#66
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004
Z610
Z720 (sau Z770 ca suna mai bine)
Z910
Z520 (sau Z550 ca iar suna mai bine)

Am scris ordinea in care probabilitatea e mai mare (dupa parerea mea).

Oricum nu vad rostul acestei discutii. Sau e vreu premiu? Un cd cu Masterboy?   :confuzzled:  ... daca da...  :peacefingers:

#67
Invisigoth

Invisigoth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 283
  • Înscris: 11.08.2003
Z720i

#68
IHATES200

IHATES200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 09.03.2004
poate sa fie si Z788943809580420402i dupa mine numai sa fie disp cat mai rpd pt upgrade  :cursing:

#69
cristi ()

cristi ()

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 02.08.2002
Sa ne jucam putin... Z720i.

#70
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
Z6230I?

#71
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Anyway, f#$% it. Z7x0i or whatever. Numaratoarea inversa a inceput. Mai putin de doua saptamini, tocmai la timp pt Christmas boost sales :proud:
  Oricum, am sa incerc sa aflu si sa va anunt exact macar cu o zi inainte cind si in ce agentii ajung primele exemplare, pt a fi siguri ca apucati unul de sarbatori. :peacefingers:

#72
GOR

GOR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,595
  • Înscris: 16.10.2002
Asta cu - a avea de sarbatori - e deja aberanta... ca si cand ai vrea nustiu ce pereche de pantaloni sa iti petreci sarbatorile in ei :puke: de parca cinestie ce ar fi atunci...  <_<
Eu zic ca cea mai mare asteptare a unui telefon de la Zapp s-a spart la aparitia lui Z710i - adica e un telefon decent si nu te face sa iti doresti mai mult de la un telefon ... - aici nu vorbim de PlayStation sau sisteme multimedia :cursing:
E drept telefonaul o sa apara si o sa se comenteze mult in jurul lui, insa nu mai e chiar asa o bomba cum a fost 510 sau 710 :o
Daca tot e sa ne prostim cu viitorul codename al terminalului eu zic ca o sa fie z750 sau poate chiar mai mult o sa se treaca la seria 8! ;)

Edited by GOR, 03 December 2004 - 09:54.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate