Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Zapp Z720i flash camera phone

- - - - -
  • Please log in to reply
385 replies to this topic

#37
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004

Pflow said:

La cat s-a vorbit despre asta...

poate nu stii... dar la Z710 s-a vofbit foarte foarte foarte mult anul trecut inainte de sarbatori... si a aparut prin martie...

#38
[PhLoW]

[PhLoW]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.04.2004

ZapperBV, on Nov 26 2004, 11:30, said:

Pflow said:

La cat s-a vorbit despre asta...

poate nu stii... dar la Z710 s-a vofbit foarte foarte foarte mult anul trecut inainte de sarbatori... si a aparut prin martie...

<{POST_SNAPBACK}>


Poate ai dreptate, dar cine stie, poate acuma se lanseaza mai repede telefoanele k lumea, cat de cat trendy... z710i a spart gheata, acuma poate nu le mai e asa greu sa lanseze un telefon... oare?!?  :rolleyes:

#39
IHATES200

IHATES200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 09.03.2004
numai noi stim cat am stat pana am pus mana pe Z710i ... sa speram ca nu va mai fi cazul cu telefonul asta si ca domnii de la zapp au inteles ca vechimea in retea ar trebui sa constituie un avantaj...nu din contra  ;)

#40
alexandra_ioana

alexandra_ioana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 14.11.2004
deocamdata oferta zapp de iarna are ca produs bagat la "inaintare" inlocuitorul lui h150, adica z110, un telefon destul de slabut, fata de ceea ce asteptam unii!!telemobil se ocupa mai mult su acoperirea oare? e un fapt destul de bun avand in vedere lipsurile pe acest front. dar tot la capitolul lipsuri (mari) putem pune si acest mult asteptat tel cu camera, sa nu mai vorbim de PTT, telefon de care se vorbeste inca in shoapta... :notangel:

#41
Mappy

Mappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 11.11.2004
Eu inclin sa incred ca nu s-a dorit inlocuirea H150 cu Z110 ci doar un telefon intermediar ieftin pana ce va aparea inlocuitorul de drept al H150 si spun asta pentru ca h150 e produs de Hyundai - Curytel pe cand Z110 este produs de Synertek.

#42
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

alexandra_ioana, on Nov 27 2004, 11:18, said:

deocamdata oferta zapp de iarna are ca produs bagat la "inaintare" inlocuitorul lui h150, adica z110, un telefon destul de slabut, fata de ceea ce asteptam unii!!telemobil se ocupa mai mult su acoperirea oare? e un fapt destul de bun avand in vedere lipsurile pe acest front. dar tot la capitolul lipsuri (mari) putem pune si acest mult asteptat tel cu camera, sa nu mai vorbim de PTT, telefon de care se vorbeste inca in shoapta... :notangel:

<{POST_SNAPBACK}>


Extinderea acoperirii la 80% din suprafata tarii este prioritatea No 1, si este aproape gata. Hyundai-ul cu camera e si el pe "vine"...
  Surprizele apar dupa 7 decembrie( aniversarea a 3 ani de Zapp) ;)

Edited by Masterboy, 27 November 2004 - 11:35.


#43
alexandra_ioana

alexandra_ioana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 14.11.2004
sunt de acord cu tine, dar prea a coincis scoaterea de pe piatza a lui H150 si intruducerea lui Z110 :)

#44
alexandra_ioana

alexandra_ioana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 14.11.2004
[  Surprizele apar dupa 7 decembrie( aniversarea a 3 ani de Zapp) ;)
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
[/quote]

la asta ma refeream cand am zis de "moshu'"
crezi ca vom avea parte de surprize...placute???
oricine ishi doreshte asha ceva...

#45
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

alexandra_ioana, on Nov 27 2004, 11:36, said:

[  Surprizele apar dupa 7 decembrie( aniversarea a 3 ani de Zapp) ;)

<{POST_SNAPBACK}>

la asta ma refeream cand am zis de "moshu'"
crezi ca vom avea parte de surprize...placute???
oricine ishi doreshte asha ceva...

<{POST_SNAPBACK}>


Hey, v-am spus si deschis thread-urile despre Z510 si Z710 si am "deconspirat" noile terminale cu mult timp inainte de a apare pe piata si cind angajatii din magazine nici nu auzisera de asa ceva.
Apare soon si noul Hyundai, se fac ultimele teste, pt ca nu ar fi de folos nici Telemobil si nici abonatilor sa fie lansat in pripa si inca sa mai  aiba bug-uri majore si semnal neoptimizat(cum s-a intimplat cu lansarea grabita a lui Z510)
Nu pot inca sa va dau o data exacta de ordinul zilelor pt ca nu vreau sa va dezamagesc in caz ca
telefonul nu va fi gata de lansare.
  Mai rabdati putin de tot :peacefingers:

Edited by Masterboy, 27 November 2004 - 11:47.


#46
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
cand telemobil il va anunta oficial atunci va aparea.
Imi plac ideile gen: aia de la zapp e nesimititi de 3 luni se auzea ca apare dar nu il lanseaza. e neseriosi. Deocamdata OFICIAL nu exista nici un telefon cu ' camera la zapp . Aia din magazine saracii chiar daca ar sti , nu pot spune ce stiu.
Bafta, clarvazatorii

#47
TheBorg

TheBorg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 22.10.2002

Mappy, on Nov 27 2004, 11:31, said:

Eu inclin sa incred ca nu s-a dorit inlocuirea H150 cu Z110 ci doar un telefon intermediar ieftin pana ce va aparea inlocuitorul de drept al H150 si spun asta pentru ca h150 e produs de Hyundai - Curytel pe cand Z110 este produs de Synertek.

<{POST_SNAPBACK}>

Z110 este de fapt un Huawei.

http://www.cdg.org/t...sp?deviceid=794

#48
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Am vorbit azi cu un nene de la 400 si mi-a spus ca:"din dupa cate stim cam in decembrie trebuie sa vina."

#49
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

Alexutz_C, on Nov 27 2004, 22:04, said:

Am vorbit azi cu un nene de la 400 si mi-a spus ca:"din dupa cate stim cam in decembrie trebuie sa vina."

<{POST_SNAPBACK}>


Da, dar pt inceput datorita stocului f redus nu va fi putea fi achizitionat prin Zapp Compliment, indiferent de culoare card-ului. -_-
   Va fi disponibil in albastru, rosu si argintiu

#50
IHATES200

IHATES200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 09.03.2004
Din nou zapp ne arata cat de mult apreciaza vechimea....  :death:

#51
bau-bau

bau-bau

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 23.11.2004

IHATES200, on Nov 28 2004, 12:00, said:

Din nou zapp ne arata cat de mult apreciaza vechimea....  :death:

<{POST_SNAPBACK}>

Speram sa-l vedem pe piata si apoi asteptam noi si introducerea lui la upgrade!  :naughty:
Probabil tine de politica firmei!

#52
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Politica firmei e de tot rasul....mi se pare o porcarie ca,clienti care au vechime sa nu aiba benefici cel putin egale cu cele ale noilor clienti. :nonobad:
Si eu care ziceam ca imi fac un cadou frumos de craciun......

#53
IHATES200

IHATES200

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 09.03.2004
Asa este dar din pacate nu prea avem ce face decat sa asteptam cuminti momentul in care o sa fie disponibil prin zapp compliment si atunci sa ne napustim pe magazine pentru ca sigur nu o sa fie multe pe stoc  :death:

#54
[PhLoW]

[PhLoW]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.04.2004
ia uitati-va aici: http://www.cdg.org/t...sp?deviceid=786

deci nu e o inchipuire, sigur va aparea la zapp, problema e cand?!? acolo scrie Q4, ce inseamna asta?!?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate