Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

garmin nuvi 250w vs 255w

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
21 răspunsuri în acest subiect

#19
anducoj

anducoj

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.234
  • Înscris: 04.03.2006
Are harta full europe?

#20
alcatraz1

alcatraz1

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 26.06.2008
salut pe toata lumea!
am un nuvi250w din vara anului trecut, cu road 2006 instalat. nu am avut probleme cu el pina anul acesta cind am instalat road 2008. de atunci se tot blocheaza in trafic cind ti-e lumea mai draga. care ar putea fi cauzele si cum s-ar putea remedia??

#21
catitzu24

catitzu24

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 18.08.2009
salut! acum am descoperit acest forum si as vrea sa stiu daca pot si cum sa introduc harti noi pe un Garmin Nuvi255. am descarcat cateva fisiere de update de pe site-ul lor si hartile pe care spun ei pe site ca merg(RoAD2008). harta pe care o are pe el nu recunoaste mare lucru din tara, si nu pot gasi mai nimic pe el, nici o adtresa decat cateva din bucuresti am gasit. va rog sa imi spuneti daca se poate sa bag hartile romaniei(macar)pe el...multumesc anticipat!!!

#22
mazoom

mazoom

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 47
  • Înscris: 19.11.2008

View Postalcatraz1, on 20th April 2009, 08:29, said:

salut pe toata lumea!
am un nuvi250w din vara anului trecut, cu road 2006 instalat. nu am avut probleme cu el pina anul acesta cind am instalat road 2008. de atunci se tot blocheaza in trafic cind ti-e lumea mai draga. care ar putea fi cauzele si cum s-ar putea remedia??

Salut aceasi problema am si eu. nu am facut nici un update de harta. Se restarteaza de unul singur. Stie vreo cineva care ar putea fi problema. Chiar nu inteleg.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate