Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei
 Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp
 Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...
 Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

nume strazi

Fundație casa
 

adrese de email?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
tekila82

tekila82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 30.04.2008
putem gasi o adresa de email dupa nume,prenume si adresa?exista un motor de cautare special pentru adrese de email?daca da,puteti sa-mi niste ideei merci

#2
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
www.emailaddressfinder.com

#3
tekila82

tekila82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 30.04.2008
din pacate nu am gasit pe nimeni bucurativa,am incecat si adressele pe care le cunosc si nu le gaseste,sint dezamagita,cunoaste cineva alte metode de cautare???

#4
blueunicorn

blueunicorn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 24.02.2007
Hai ca-ti mut topicul intr-o arie in care sa aiba cine-ti raspunde.

#5
tekila82

tekila82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 30.04.2008
merci blueunicorn

#6
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
Din ce stiu eu, adresele de mail nu sunt publice decat daca le faci tu publice (publici adresa in grupuri de discutii, site-uri de socializare etc.), altfel sunt confidentiale (providerul adresei se angajeaza sa nu iti ofere adresa altora fara voia ta). Un site care sa dea liste de adrese de mail ar fi raiul spam-erilor, nu? Si apoi nu vad la ce te-ar ajuta prea mult ca stii numele persoanei respective, putini isi fac adresele de mail pe numele real (fara sa fiu paranoic sau mai stiu eu ce, in afara adresei clasice [email protected] - pe care nici nu o prea folosesc -, eu mai am inca doua adrese, pe yahoo, si, sincer, nici nu mai stiu ce nume am folosit la una dintre ele). Cei care isi fac adresele pe numele real de obicei opteaza pentru varianta [email protected] sau [email protected]. Nu mi-ar placea sa stiu ca oricine poate obtine adresa mea de mail doar dand un search pe nu stiu ce motor de cautare.

#7
tekila82

tekila82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 30.04.2008
acum mai linistit am crezut ca se poate! am cautat mult pe internet dar nu am avut nici un rezultat concret,de fapt cautam niste prieteni care si ei sint plecati prin lume,merci

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate