Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 

Buteliile se scumpesc exagerat!

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
S-au scumpit si prezervativele!  :ninja:

#20
Asassin

Asassin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 21.05.2006

View Postkappa_man84, on Apr 17 2008, 09:35, said:

S-au scumpit si prezervativele!  :ninja:


Ducu... fa un efort financiar impreuna cu familia si baga gaz lichefiat (sper sa nu gresesc). Iti pui un butoi mare in curte si instalatia, care per total + exploatare iese mai ieftin decat centrala traditionala de gaz metan. Si butoiul ala il umpli la o perioada mare de timp. Eu am un prieten care tine o casa de 600 mp2+piscina interioara de 20 de metri cu 2 butoaie de alea si crede-ma ca e cald.

Fa si tu niste calcule... vezi cat consumi si cat te-ar costa gazul asta si dupa aia compara cu butelia + riscul de explozie in cazul buteliilor neexploatate corespunzator.

Edited by Asassin, 17 April 2008 - 14:12.


#21
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View PostAsassin, on Apr 17 2008, 14:10, said:

Ducu... fa un efort financiar impreuna cu familia si baga gaz lichefiat (sper sa nu gresesc). Iti pui un butoi mare in curte si instalatia, care per total + exploatare iese mai ieftin decat centrala traditionala de gaz metan. Si butoiul ala il umpli la o perioada mare de timp. Eu am un prieten care tine o casa de 600 mp2+piscina interioara de 20 de metri cu 2 butoaie de alea si crede-ma ca e cald.

Fa si tu niste calcule... vezi cat consumi si cat te-ar costa gazul asta si dupa aia compara cu butelia + riscul de explozie in cazul buteliilor neexploatate corespunzator.

Eu nu sunt ducu :uhuhno: si mi se rupe ca s-au scumpit buteliile, dar ma doare cand vad ca acele produse esentiale unei bune partide de sex se scumpesc pe zi ce trece. :yes:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate