Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Laptop Toshiba la fidelizare ?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004
am vazut pe lista cu preturi (in magazin), ca la prelungirea unui abonament de voce pe 2 ani, se poate lua un laptop Toshiba cu aproximativ 54.000 puncte.
in magazinul vodafone, nu au putut sa imi explice "metodologia".

stiti voi detalii ?

#2
alex7905

alex7905

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,065
  • Înscris: 08.09.2005
Sper ca nu este in functie de tipul abonamentului, pretul fiind "incepand cu 540Euro sau 54.000 puncte". Desii pretul la"pachet" este 649 Euro acesta este cu TVA inclus. Am impresia ca pretul de 54.000 puncte este fara TVA iar daca platesti TVA-ul iesi undeva pe la 642 euro, aproape cat cel din oferta.
Am si eu cateva intrebari legate de aceasta oferta:
1. "Internet la pachet" ce contine? (Laptop + Vodafone modem + abonamentul pe 24 luni) sau doar (Laptop + Vodafone modem), abonamentul platindu-l separat?
2. Ce parere aveti despre acest laptop (Toshiba Satellite L40-18Y). Pretul mi se pare rentabil comparand cu preturile de la celelalte magazine care vand acest produs si este si mai rentabil daca in pretul de 649Euro intra si abonamentul pe 24 de luni la internet. Minusurile acestui laptop vin din faptul ca este un model mai vechi, placa video este slaba, lipsa card reader.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate