Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI
 Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 

De unde cumpar?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
AdrianAlex

AdrianAlex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 52
  • Înscris: 09.12.2006
Ii salut pe toti membri softpedia!
Am si eu nevoie de ajutorul vostru.

De unde pot cumpara o bentita ca cea din pozele de mai jos?

Nu sunt din Bucuresti, si nu am reusit sa gasesc la mine in oras un astefel de produs la magazinele cu specific sportiv.

Problema e ca nici nu stiu cum se numeste exact.Ma poate ajuta cineva cu un link de la vre-un magazin online ceva? Sau macar cum se numeste excat ca sa stiu ce sa caut.

Eu am gasit ceva pe net care se numeste Mini HeadBand si numai la firma Under Armour. Pe cand cea din poze este Nike si la Nike nu am gasit Mini HeadBand, deci banuiesc ca se numeste altfel.

Am nevoie, deoarece mi-am lasat sa creasca parul si joc fotbal destul de des si e dificil sa joci cu parul in ochi. In timpul anotimpului rece am jucat cu fes si nu ma deranja, dar acum ca vine vara nu mai pot juca cu fes in cap.

Multumesc anticipat.

[ http://img98.imageshack.us/img98/2416/cnadayroprotvvv7.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]    [ http://img86.imageshack.us/img86/1257/ovpetrelc00nk1.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]      [ http://img98.imageshack.us/img98/2427/75870303eq2.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
AdrianAlex

AdrianAlex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 52
  • Înscris: 09.12.2006
Chiar nu imi poate supe nimeni un site ceva? Sau macar un nume de magazin din Bucuresti, cand ajung prin capitala, sa imi cumpar.
Poate chiar un magazin online ceva. Va rog frumos.
Multumesc!

#3
FeralVixen

FeralVixen

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 17.05.2006
Buna,  asta cauti  ?  :)  http://www.eastbay.c...600421/node--0/
daca ajungi prin Bucuresti incearca la magazinul Master of Sports ( bd. I.C. Bratianu vis-a-vis de magazinul Unirea Shoping Center, pe partea cu Magazinul Cocor. ) sau prin magazinul Unirea sau  mall-uri  la reprezentante  Nike, Puma , Adidas etc.

#4
AdrianAlex

AdrianAlex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 52
  • Înscris: 09.12.2006
Nu asta caut! Mersi oricum de raspuns!
Pe mine ma intereseaza ceva mai subtire (bentite ca cele din poze). Intelegi?
Ca bentite din astea mari gasesc pe toate drumurile.

#5
virusel2013

virusel2013

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.215
  • Înscris: 24.04.2006
Dar incearca sa iti faci tu singur, banuiesc ca alea sunt facute dintr-un elastic mai gros.

#6
mikiduzza

mikiduzza

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 249
  • Înscris: 08.04.2006
"Bentitele" alea nu sunt de fapt bratari?
Cum se poarta dinalea din silicon.Sau se purtau...
http://www.simaco.ro...ies/bratari.jpg
Am o colega care face baschet si foloseste de multe ori pentru a-si prinde parul...
Incearca si tu ;)

#7
nelu97

nelu97

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 854
  • Înscris: 19.11.2006
Cred ca mai sunt anumite magazine tip "mercerie" in care poti gasi benzi textile, diverse modele, cred ca se cheama "tiv", dar nu sunt sigur.
Acestea au latimi intre 0.5 si 5cm si diverse culori. Cred ca poti gasi astfel si celebrele "fitile de lampa" :thumbup:

Se vand la metru.

Editat de nelu97, 06 aprilie 2008 - 23:52.


#8
concurent

concurent

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 202
  • Înscris: 17.07.2007
sa nu mai deschid alt subiect am sa intreb aici.
imi puteti spune unde pot sa gasesc de cumparat capete de shiret, chiar si folosite? Multumesc mult-mult de tot pentru ajutorul neconditionat si rapid pe care am sa-l primesc.

Nota:
Acesta este un pamflet administrat pe cale vizuala. Nu are contraindicatii

p.s. - nu sunt lamurit, vrei bentita cu tot cu cap?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate