Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum e sa locuiești la ultimu...

Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior
 Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 

Conquiztador Killer

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

#73
shtephy32

shtephy32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 435
  • Înscris: 26.06.2007

View PostiMetal, on Jul 25 2008, 18:48, said:

E extrem de usor sa faci un program de genu' dar nu conquiztador killer ca poate pica daca schimba proteveu ceva in joc. E o metoda mai simpla...care se si gaseste pe google dealtfel dar nu va obositi ca tot va trebuie mici cunostinte de scripting macar. Tot jocul e o mare porcarie...pacat ca inca-s fraieri care joaca corect...ar trebui lasati doar cheaterii sa joace intre ei...dupaia ar fi batalia pe "care face programu mai rapid"...ia uite eu l-am scris in c++ in n linii ruleaza mai repede ca al tau in vb :)
Păi atunci bateți-vă domne în altă parte!!! Unii vor să își exerseze și să își îmbogățească cultura generală pe sit-ul ăla!!! De-aia a și fost făcut.

#74
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
Eu personal, jucand jocul acela, mi-am imbogatit reflexele de cautare pe google  ^_^

#75
8888

8888

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 05.05.2008

View PostThe_Dream, on Mar 9 2008, 14:53, said:

iti da raspunsurile corecte la conquiztador jocul creat de media pro acolo sunt licitatii cu televizoare laptopuri mingi scaune de pescuit prosoape ,doar cu programul asta poti sa le castigi
1.jocul nu este creat de media pro, vezi conquiztador.com
2.iar hackul este facut de rst team...
3.nu iti da nimeni 80 de euro pentru el, chiar daca sa zicem ar fi facut de tine..cu toate ca pari prea prost pentru asta
4.e ilegal ce faci

#76
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Mai bine ai face un script care sa te ajute sa castigi licitatiile. Cu galbenii propriu-zisi nu faci prea mare branza.

#77
the_nightfly

the_nightfly

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 27.12.2006

View Postshtephy32, on Jul 25 2008, 19:10, said:

Păi atunci bateți-vă domne în altă parte!!! Unii vor să își exerseze și să își îmbogățească cultura generală pe sit-ul ăla!!! De-aia a și fost făcut.

Cat de adevarat, chiar mi se umezesc circumvolutiunile de placere la intrebari de genul: "Câți centimetri au câștigat pectoralii lui Brad Pitt după antrenamentele pentru rolul din filmul Troia?"  :lol:

#78
Manuel_boss

Manuel_boss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.09.2008
ELANDI pls mi-l trimiti shi mie pe mess pls id al3xander_manuel [font="Arial Black"]pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls

#79
shtephy32

shtephy32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 435
  • Înscris: 26.06.2007

View PostManuel_boss, on Sep 12 2008, 11:47, said:

ELANDI pls mi-l trimiti shi mie pe mess pls id al3xander_manuel pls
Mulți maneliști mai sunt în România. :uhuhno:

#80
NytroMT

NytroMT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 14.01.2008
Tot nu s-a terminat cu conquiztador ? Mai joaca cineva ? E veche chestia ...

#81
msmihai

msmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,271
  • Înscris: 02.09.2006
Joaca lumea din plictiseala si dependenta ...

#82
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 02.06.2005
@The Dream posteaza contul sa-ti fac plata ca nu-mi mai merge televizorul am nevoie urgent de altul... :rolleyes:

#83
Matrycsionut

Matrycsionut

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.12.2008
b daca sunteti asa de vorbareti da un attach si baga killeru p forum cn crezi ca e prost sati dea tie 80 euro io nu iti daleam nici 0,0000000000000080 euro

#84
basugasubakuhatsu

basugasubakuhatsu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.02.2009

View PostiMetal, on Jul 25 2008, 17:48, said:

E extrem de usor sa faci un program de genu' dar nu conquiztador killer ca poate pica daca schimba proteveu ceva in joc. E o metoda mai simpla...care se si gaseste pe google dealtfel dar nu va obositi ca tot va trebuie mici cunostinte de scripting macar.
Ai foarte mare dreptate, chiar și eu mi-am făcut unul. Nu am descoperit eu cum să fac, dar am învățat de la un tutorial de pe forumul RST (cei care au facut "killer-ul" pe care-l caută toți și nu-l găsește nimeni).

Am făcut și niște clipuri pe YouTube ca să mă laud.  ^_^ Nu ca "The_Dream" care cere bani pentru un program simplu pentru care nu a adus nicio dovadă că există.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AkrRmxWPh2c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] (ultimul din trei clipuri)

Dacă vă uitați la clipul să-mi spuneți ce părere aveți. :naughty: Dacă vrea cineva programul... nu-l dau. Cautați pe forumul RST (http://rstcenter.com/forum/) cum să faceți dacă vreți neapărat.

#85
alex3103

alex3103

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.12.2008

View PostOriginalCopy, on Mar 9 2008, 14:00, said:

nu imi bat joc stimabilule

e ilegal

e cam la fel ca alea "fa bani usor pe net"


si eu am primit un mess cu fa bani usor de pe net . Daca urmezi ce scrie acolo iei banii ??

#86
web_dude

web_dude

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 24.02.2009
rog pe cineva sa inchida topic...e super idiot!

#87
Kakashi-Hatake

Kakashi-Hatake

    I am from New York. I will kill to get what I need!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,703
  • Înscris: 16.09.2008
+1 pt. inchiderea topicului.

#88
alex3103

alex3103

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.12.2008
-1 pt. inchiderea topicului

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate