Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

Intalare vBulletin

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
Salut am cumparat acum ceva timp versiunea de vbulletin 3 si ma chinui de 2 saptamani sa intalez si nu am reusit desi am incercat de sute de ori (pe bune) cu diverse tutoriale am respectat toti passi    iar la pasul 3 al instalarii imi da eroare ca nu se potrivesc datele (stiu ca se poate din cauza ca nu am bagat bine datele in config.php sau in celelalte)  si chiar m-am saturat sa tot incerc va rog faceti-mi daca puteti desi am calculator de 10 ani si ma pricep fff bine ,,un tutorial de noob'' va rog ca am dat degeaba bani am intrebat pe forumul oficial al vbulletin si mi s-a dat un tutorial pe cale l-am urmat in exact dar exact cum mi s-a spus si tot asa imi da eroarea........ ,,using passord:YES error on line 273'' ceva de genul........va rog ajutati-ma    multumesc

#2
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
ca sa evitam iar offtopicul acum am vazut ca am scris Intalare si imi cer scuze am o tastatura e noua si se apasa butoanele mai greu , eu eram invatat cu alta pana acum cateva zile si de asta mai lipsesc caractere   oricum in fine vreau sa zic cine ma poate ajuta ca sa fac un forum? tutoriale si planuri de host etc tot ce trebuie  va rog eu deci cineva care vrea sa fie admin pe un nou forum si care sa ma ajute cu ce trebuie eventual facem si un parteneriat ceva vreau sa imi fac urgent un forum ca am f multi oameni numai ca  forumul pe care suntem acum e cam in pericol..... deci cineva binevoitor si care vrea sa contribuie il fac admin si ii fac si publicitate inclusiv pe forumul vechi  pm me   [offtopic:fara comentarii inutile cine vrea sa  ma ajute pm sa ii id ceilalti sa se abtina]

Edited by sigismunt, 26 January 2008 - 04:17.


#3
eminem4ever

eminem4ever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 20.05.2006
uploadezi totul pe un host cu php si mysql, intrii pe install.php completezi date: user, host, pass db precum si user / pass la contul de admin si cam asta e tot.

#4
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
pai am facut si  config.php.new redenumit-o si tot ce trebuia dar imi da eroare pe la pasul 3 zice ca nu se potriveste.....   pm me cu id-ul tau te rog si cand esti p mess  hai ca nu degeaba.... cativa  euro p telefon daca ma ajuti pana la sfarsit :P

#5
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005
Esti sigur ca ai cumparat-o? :)

#6
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
foarte sigur vrei sa iti arat screen?  si care e problema ta ma ajuti bn ms  daca nu NU MAI FA SPAM!  ce te int daca e cumparata sau nu....desi e? ai   facut destule si abia astept sa vad ce fata o sa faci atunci...... :))))))))

Edited by sigismunt, 29 January 2008 - 02:53.


#7
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Stii ce inseamna spam?

#8
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
k am inteles sefu ;) deci atat mai scriu aici cine e interesat de o colaborare am eu tot host etc etc numai sa ma ajute sau sa imi faca el config sa imi dea un private message :P

#9
sigismunt

sigismunt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 28.09.2007
inteleg ca sofpedia nu permite warez sau piraterie ori discutii depre dar am mai postat pe un forum si dau un paste aici si va rog numai cei ce ma pot ajuta sa imi dea pm nu sa posteze in continuare si numai cei ce vor dar mai ales va rog inchideti topicul ca banuiesc deja ce reply-uri primesc asa ca zic din nou stiu ca nu e voie dar astept pe cineva care vrea sa faca parteneriat oricum.........

Preluare text scris de mine pe un alt forum ca sa nu mai scriu odata :P  :

,,fac un pic de offtopic sper sa ma iertati deci vreau niste adrese de host cam la 10 $ pe luna sa premita warez,hack,adult etc ca vreau sa fac un forum si chiar vreau sa ma tin de treaba am cum sa aduc pe bune cam 4000 de useri numai in prima sapt asa ca am probleme cu instalarea vbulletin si warez deci cine vrea un parteneriat ceva si vrea sa ma ajute va rog dati-mi un pm sau add la ym sigismunt1988  ps:va rog fara sa va oferiti de host pe pc personal ca sunt patit deja deci care vrea sa ma ajute cam de la 0 ii asigur reclama pt 1 an pe un site cu 10000 useri si pe forumul meu care vreau sa-l fac permanent ;)  astept mesaj sau dati-mi add :D  (un host de prin china olanda deci vreau sigur sa dea voie cu warez si sa nu cumva sa mi-l stearga mai tz ca vreau sa ma tin de treaba) ''

cum am spus va rog inchide-ti topicul si cine e interesat sa imi dea pm  scz inca odata dar cum am mai spus nu cer sfaturi ca nu se considera asta (cer pe pm) deci........ [scz modz inca odata]

#10
acredus

acredus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 18.11.2004
nu-i editeaza nici un moderator postul astuia?

#11
icspexp

icspexp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.02.2009

View Postsigismunt, on Jan 29 2008, 22:48, said:

k am inteles sefu ;) deci atat mai scriu aici cine e interesat de o colaborare am eu tot host etc etc numai sa ma ajute sau sa imi faca el config sa imi dea un private message :P

Trimite-mi un mail la [email protected] si poate te pot ajuta :) .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate