Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

desay n8

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ellada

ellada

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.05.2007
De curand am intrat in posesia unui telefon marca desay n8.
Telefon bun pana acum, desi la cat este de mare nu stiu cum nu are sistem de operare, oricum toate bune si frumoase pana cand am vrut si eu sa imi bag ceva muzica din calculator pe el. Leg cablul de date la calculator pe urma la telefon, telefonul se aprinde din stand by, deci se vede ca functioneaza cablul , dar in calculator nu imi zice nimic, cum imi aparea la celelalte telefoane ...
si inca ceva, pe card scrie 256 mb da in telefon la memorie scrie 60m si am formatat cardul si sigur nu are nimic pe el ....

Cine stie il rog sa posteze si sa ma ajute si pe mine . :D .

#2
oviliv79

oviliv79

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 339
  • Înscris: 18.09.2006

View Postellada, on Dec 18 2007, 09:15, said:

pe card scrie 256 mb da in telefon la memorie scrie 60m si am formatat cardul si sigur nu are nimic pe el ....

Cine stie il rog sa posteze si sa ma ajute si pe mine . :D .

se poate cardul sa fie facatura..au mai fost cazuri cand pe ele scria ceva si realitatea era alta,..incearca sa iei de la cineva un card si sa-l probezi

#3
blondu'

blondu'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 24.08.2005

View Postellada, on Dec 18 2007, 09:15, said:

De curand am intrat in posesia unui telefon marca desay n8.
Telefon bun pana acum, desi la cat este de mare nu stiu cum nu are sistem de operare, oricum toate bune si frumoase pana cand am vrut si eu sa imi bag ceva muzica din calculator pe el. Leg cablul de date la calculator pe urma la telefon, telefonul se aprinde din stand by, deci se vede ca functioneaza cablul , dar in calculator nu imi zice nimic, cum imi aparea la celelalte telefoane ...
si inca ceva, pe card scrie 256 mb da in telefon la memorie scrie 60m si am formatat cardul si sigur nu are nimic pe el ....

Cine stie il rog sa posteze si sa ma ajute si pe mine . :D .


Din ceea ce spui aici NU vad nicaieri precizarea ca tu alegi optiounea de MASS STORAGE!!!!!!!!!!

ORICE telefon china in momentul conectari la calc te intreaba : Mass storage ; Webcam(care are) ; Com port
Iar din acestea 3 alegi mass storage pt al vede calcu',ff multe din telefoane se restarteaza pt a trece in optiunea mass storage,altele nu...

#4
ellada

ellada

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.05.2007

View Postoviliv79, on Dec 19 2007, 10:04, said:

se poate cardul sa fie facatura..au mai fost cazuri cand pe ele scria ceva si realitatea era alta,..incearca sa iei de la cineva un card si sa-l probezi
ceea ce spui cu cardul si eu cred ca este facatura pt ca pe el scrie 256mb si in el 60m, cred ca am mai scris odata in primul post.Imi cer scuze daca am scris de 2 ori.
Si mass storage nu imi apare :|.... o trebui sa setez ceva in telefon ? pur si simplu mi se inchide telefonul si se deschide iar

#5
037leo

037leo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 09.01.2005

View Postellada, on Dec 19 2007, 19:20, said:

ceea ce spui cu cardul si eu cred ca este facatura pt ca pe el scrie 256mb si in el 60m, cred ca am mai scris odata in primul post.Imi cer scuze daca am scris de 2 ori.
Si mass storage nu imi apare :|.... o trebui sa setez ceva in telefon ? pur si simplu mi se inchide telefonul si se deschide iar
Intra pe forum cect t689 si gasesti acolo drivere pt telefon. Instaleaza-le si vezi daca merge. Cardul este "stantat" cu 256 dar el este de 60 , trebuia sa verifici cand l-ai cumparat . Soft si tot ce vrei aici : http://www.zen2cool.fr

#6
ellada

ellada

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.05.2007
driverul de pe site-ul ala nu merge.
mass storage sau altceva nu imi apare.
mi-am luat alt card si nici cu asta nu merge.
O sa incerc sa imi schimb windowsul ca imi apare intr-un balon jos la bara cu ceas cate o data " ca nu recunoaste windowsul.. si imi zice sa apas pe balon ca sa rezolv problema...Dar urmez instructiunile si tot de geaba.
Daca nu merge nici cu alt windows imi iau adaptor pt bluetooth sau il vand.
Multumesc pt sfaturile date

#7
drq101

drq101

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 25.03.2007

View Postellada, on Dec 18 2007, 09:15, said:

pe card scrie 256 mb da in telefon la memorie scrie 60m si am formatat cardul si sigur nu are nimic pe el ....

Cine stie il rog sa posteze si sa ma ajute si pe mine . :D .


ai incercat un cititor de carduri?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate