Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

Motorola C 330 & Panasonic GD 75

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Guest_xpc_*

Guest_xpc_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Vreau sa-mi iau unul din telefoanele astea, ce stiti de ele, ce sugestii imi puteti da? Le-ati folosit? Cat tine bateria? Ce optiuni mai interesante au? Ma gandesc in special la Motorola C 330, e putin mai ieftin. Va multumesc!

#2
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004
Ideea e ca aman2 sunt cam vechiute si slabute dr cred ca un Panasonic e mai fiabil.Am citit numai lucruri proaste despre C330

#3
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
din 2 rele,ia-l pe cel mai mic:Panasonic-ul

#4
val252

val252

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 14.12.2003
Despre Panasonicul ala am auzit lucruri bune ,cat despre motorola te asigur ca e un tel de caca....nu il cumpara!!!

#5
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004
Eh, vezi, oamenii stiu ! Da uin search pe-aici despre Moto ala si o sa vezi ca toti il injura.

#6
Guest_xpc_*

Guest_xpc_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Va multumesc pentru ca ati raspuns. Stiti insa cumva si ceva detalii legat de cat de rau e Motorola C330? Sau ce anume e naspa la el? Ce parere aveti de Motorola C250 care a aparut de curand la noi? E cu display color, dar am vazut C350 si nu prea imi plac culorile. Deci astept din nou parerile voastre, ma ajuta mult.. 10x

#7
Guest_xpc_*

Guest_xpc_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
C 330 l-as cumpara la 2.290 miare reconditionat, cu un an garantie.. Se merita? Ar mai fi Samsung R210.. de el ce stiti? Are antena..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate