Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

Suzuki vs Yamaha vs Honda vs Kawasaki vs Ducati.... Batalia supersport!!

- - - - -
  • Please log in to reply
66 replies to this topic

Poll: Suzuki vs Yamaha vs Honda vs Kawasaki vs Ducati.... Batalia supersport!! (41 member(s) have cast votes)

Suzuki vs Yamaha vs Honda vs Kawasaki vs Ducati.... Batalia supersport!!

  1. Suzuki (14 votes [17.95%])

    Percentage of vote: 17.95%

  2. Yamaha (10 votes [12.82%])

    Percentage of vote: 12.82%

  3. Honda (20 votes [25.64%])

    Percentage of vote: 25.64%

  4. Kawasaki (10 votes [12.82%])

    Percentage of vote: 12.82%

  5. Ducati (8 votes [10.26%])

    Percentage of vote: 10.26%

  6. Alta firma (6 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  7. Nu imi plac motocicletele!! (10 votes [12.82%])

    Percentage of vote: 12.82%

Vote Guests cannot vote

#37
Colonelu'

Colonelu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.12.2003
daca exista, vreau un link pls

#38
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
daca nu, nu.

#39
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
daca nu, spera:)

#40
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
ma distreaza chestia asta.. pentru voi totul se evalueaza in "drag"? pasiunea pentru motociclism are cu totul alte valori, sau cel putin asa ne place noua, motociclistilor, sa credem. noi nu credem in "liniute". noi pur si simplu ne simtim bine pe doua roti. sau pe una. noi nu facem "drag". noi facem slalom. sau calatorii. sau ne dam prin padure. "drag-ul" da de gol de obicei falsii pasionati, carora le plac motocicletele doar pentru ca sunt "la moda" si pentru ca sunt cool si le pot ridica respectul de sine. imi cer scuze pentru aceasta interventie.

#41
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
eu i-as da 2 palme la fandositu ala de Fazz. nu de alta, da ala n-are ce cauta pe motocicleta.. ca si mihaela radulescu si restu talentatelor..

#42
Colonelu'

Colonelu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.12.2003
zahei - zi-le loredano!

#43
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003
Ma bag si io in vorba ca sunt shi eu om.
Am votat la altele si mentionez aici Harley Davidson. Aia VRSCA V-ROD (parca sa ii zice). Imi plac motocicletele comode, care te duc la plimbare, nu alea in care stai pe burta cu eventualul pasager in spinare.

[ http://a1276.g.akamai.net/7/1276/734/406808a63e7203/www.harley-davidson.com/PR/MOT/2005/images/gallery/g_vrVRSCA_s_dom_c09_s1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Continuati, nu ma bagati in seama, sunt in trecere si mi-a placut discutia. Pa.

Off-topic: Salutare, varule. :cya:

@addicted: Il cheama Fizz  :P

#44
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
i kno.. am tras-o la biza.

ps: sportsbikes sunt ok la tineri.. in special daca tii o tipa semi dezbracata in spinare

#45
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003
Pai mosule, nu mai bine imi iau o masina si gagica aia sta langa mine? De ce sa se bucure altii uitandu-se la curu' ei? Las' sa ma bucur numai io.

#46
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
Am votat la alta firma intrucat oricat de frumoasa si sportiva e o japoneza...Harleyul e tata si mama lor...apropo si de poza de mai sus e bestial sa sti pe una de aia ...eu nu m-as vedea pe o japoneza in costum de piele chinuindumi 100 de kguri ...ci comod intr-o harley da


Asta cu toate ca la 2 case de mine vecinul tureaza zilnic un 636

#47
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002

Quote

Originally posted by Cristist50
Pai mosule, nu mai bine imi iau o masina si gagica aia sta langa mine? De ce sa se bucure altii uitandu-se la curu' ei? Las' sa ma bucur numai io.


stai jos ma, african obosit :D

#48
NeTVIRUS

NeTVIRUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.06.2004

Quote

Originally posted by zahei
ma distreaza chestia asta.. pentru voi totul se evalueaza in "drag"? pasiunea pentru motociclism are cu totul alte valori, sau cel putin asa ne place noua, motociclistilor, sa credem. noi nu credem in "liniute". noi pur si simplu ne simtim bine pe doua roti. sau pe una. noi nu facem "drag". noi facem slalom. sau calatorii. sau ne dam prin padure. "drag-ul" da de gol de obicei falsii pasionati, carora le plac motocicletele doar pentru ca sunt "la moda" si pentru ca sunt cool si le pot ridica respectul de sine. imi cer scuze pentru aceasta interventie.


Eu n-am pus aceasta intrebare pt ca singurul lucru care ma intereseaza este drag-ul.Este o pura curiozitate de-a mea.Am intrebat dac

#49
NeTVIRUS

NeTVIRUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.06.2004
Si ina alta ordine de idei, imi plac toate motocicletele, nu numai gsx-urile.Alea sunt preferatele mele(750 in special)

#50
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003
Varule, daca ma dai cu motoru' ta,u sa moara fesu' daca nu devin fan Yamaha (am auzit ca esti back in business  :P  , felicitari). Apropo, Yamaha ai, nu :Beer: ?
Pana atunci Harley-Davidson sa traiasca.  (Apropo de ce n-ati bagat-o in pool-ul ala?)

Ia uite colea, nenicule, ca mie taaare mi se scurg baleleeee   :crazy:

[ http://a1276.g.akamai.net/7/1276/734/540b9b19c3914c/www.harley-davidson.com/PR/MOT/2005/images/gallery/g_vrVRSCA_e_dom_ccc_g2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#51
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
te dau pupatzash ca esti curajos :)

#52
NeTVIRUS

NeTVIRUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.06.2004

Quote

Originally posted by Cristist50
Varule, daca ma dai cu motoru' ta,u sa moara fesu' daca nu devin fan Yamaha (am auzit ca esti back in business  :P  , felicitari). Apropo, Yamaha ai, nu :Beer: ?
Pana atunci Harley-Davidson sa traiasca.  (Apropo de ce n-ati bagat-o in pool-ul ala?)

Ia uite colea, nenicule, ca mie taaare mi se scurg baleleeee   :crazy:  

[ http://a1276.g.akamai.net/7/1276/734/540b9b19c3914c/www.harley-davidson.com/PR/MOT/2005/images/gallery/g_vrVRSCA_e_dom_ccc_g2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Uite ca o mai dau odata cu motorul meu GSX-R 750, deci tine minte 750, nu 1000 , nu 600.
In curand o sa postez niste poze pe care le-am tras in Frantza la un dealer de motoare.Stai linistit ca e si vrod, si un dragster H-D si un custom bestial.Si bineinteles  (tobele......)  un GSX-R 750 :yeah baby

#53
NeTVIRUS

NeTVIRUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.06.2004
o poza

Attached Files



#54
NeTVIRUS

NeTVIRUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.06.2004
harley pt iubitori

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate