Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 

Nokia 3110 Classic

- - - - -
  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#73
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Da, dar și viteza de transfer prin Bluetooth (chiar și 2.0) e mult inferioară celei pe care o obții folosind un card reader.

#74
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007

View PostCodename, on Dec 16 2007, 20:23, said:

Da, dar și viteza de transfer prin Bluetooth (chiar și 2.0) e mult inferioară celei pe care o obții folosind un card reader.


eu pun prin card... mi-am instalat PC Suite nokia... si cand imi pun cablul.. ii dau sa se conecteze prin mod nokia, apoi ->  my computer -> phone browser -> cartela memorie... ;).. e misto de tot.. si are transfer mare de tot..;)..

#75
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007

View Postmaxximilian_bogdan, on Dec 16 2007, 22:11, said:

eu pun prin card... mi-am instalat PC Suite nokia... si cand imi pun cablul.. ii dau sa se conecteze prin mod nokia, apoi ->  my computer -> phone browser -> cartela memorie... ;).. e misto de tot.. si are transfer mare de tot..;)..


prin cablu am vrut sa zic..:D...

#76
gabimok

gabimok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.12.2006

View Postgabimok, on Dec 7 2007, 08:55, said:

revin cu impresii asupra acestui telefon;
-bateria de 1020 ,nu tine decat 0 zi,neascaultand muzica,este made in China.
Mai am o alta baterie,model bl-5c,de la un nokia 2600-cumparata acum 3 ani.
Am pus-o in telefon pe aceasta si.............surpriza.....telefonul tine 3 zile.
Mentionez ca am formatat bateria primita la noul telefon Nokia 3111c,dar nu tine decat cum am mai zis.....o zi.
Ce as putea face,tinand cont ca telefonul e in garantie si are 2 saptamani?

Dupa 3 incarcari si descarcari complete..............acumulatorul tine 5 zile,,,,,,,,,,,alta viata!
Cum pot pune din calculator in telefon,pe card,fisiere word si filme?

#77
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007

View Postgabimok, on Dec 17 2007, 17:47, said:

Dupa 3 incarcari si descarcari complete..............acumulatorul tine 5 zile,,,,,,,,,,,alta viata!
Cum pot pune din calculator in telefon,pe card,fisiere word si filme?
  
da.. se cheama formatare.. si eu tre sa ii mai fac una..:).. la incaput i-am facut asa de 2 ori.. si acum ma tine bateria 2-3 zile cand asc muzica si butonez mult... si  3,5-4 zile cand  il folosesc doar "pe post de telefon"( vorbit si mesaje)..

#78
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007
totusi.. nu stie nimeni de ce mi se schimba sunetul de apel..???  eu setez o anumita melodie de pe card  si daca primesc o melodie( prin bluetooth sau cablu) sau daca mut o melodie de pe card pe telefon(si invers), mi se schimba sunetul de apel si mi se seteaza ala, nokia tune..  <_<

#79
Gabi_bazatu_stelistu

Gabi_bazatu_stelistu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.10.2006
Alta remacrca mi-am achizitionat un adaptor jack , si prima data l-am incercat la niste boxe de pc!!!!!


Se aude foarte bine , ce mai mi-am tras o combina =)), la casti nu am incercat ca nu am pe aks niste castin cu intrare de 3.5mm

#80
ICanFly

ICanFly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 01.12.2007

View PostGabi_bazatu_stelistu, on Dec 18 2007, 18:41, said:

Alta remacrca mi-am achizitionat un adaptor jack , si prima data l-am incercat la niste boxe de pc!!!!!


Se aude foarte bine , ce mai mi-am tras o combina =)), la casti nu am incercat ca nu am pe aks niste castin cu intrare de 3.5mm
de unde ai luat adaptorul?
cat costa?
fa-i o poza si pune-l aici

#81
ICanFly

ICanFly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 01.12.2007

View Postmaxximilian_bogdan, on Dec 18 2007, 09:40, said:

totusi.. nu stie nimeni de ce mi se schimba sunetul de apel..???  eu setez o anumita melodie de pe card  si daca primesc o melodie( prin bluetooth sau cablu) sau daca mut o melodie de pe card pe telefon(si invers), mi se schimba sunetul de apel si mi se seteaza ala, nokia tune..  <_<
poate ca ti se schimba profilul?
la mine nu se intampla chestia asta....
mi se schimba melodia doar daca schimb tema... nu cred ca ar trebui sa se intample asa...
o fi vre-un bug... desi daca se intampla doar la tine...

#82
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
probabil ca maine sau poimaine voi merge sa cumpar telefonul...vroiam saiau w660i dar mi s-a parut foarte fragil, asa ca raman tot la NOKIA...vreau sa mai dati ceva detalii, ce sa verific eventual maine la telefon, etc...

Multumesc anticipat....

#83
Gabi_bazatu_stelistu

Gabi_bazatu_stelistu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.10.2006

View Postvolley3, on Dec 20 2007, 18:14, said:

probabil ca maine sau poimaine voi merge sa cumpar telefonul...vroiam saiau w660i dar mi s-a parut foarte fragil, asa ca raman tot la NOKIA...vreau sa mai dati ceva detalii, ce sa verific eventual maine la telefon, etc...

Multumesc anticipat....



Man eu am nokia 3110 dar nu il poti compara cu w 660i( sony) ala e mult superior !

Faci greseala!

#84
Gabi_bazatu_stelistu

Gabi_bazatu_stelistu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.10.2006

View PostICanFly, on Dec 20 2007, 16:53, said:

de unde ai luat adaptorul?
cat costa?
fa-i o poza si pune-l aici

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   56.13K   149 downloads


#85
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007
da... am umblat dupa un adaptor de asta tot orasul si tot nu am gasit...in fine, orasul meu e mai mult un sat cu bloace..  oare la altex sau la magazinele de genul asta gasesc...??  :huh:

#86
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007
apropo...poza e facuta cu tel... cu 3110c..?? :rolleyes:

#87
Gabi_bazatu_stelistu

Gabi_bazatu_stelistu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 18.10.2006

View Postmaxximilian_bogdan, on Dec 21 2007, 09:58, said:

da... am umblat dupa un adaptor de asta tot orasul si tot nu am gasit...in fine, orasul meu e mai mult un sat cu bloace..  oare la altex sau la magazinele de genul asta gasesc...??  :huh:

gasesti in magzazine de electrice , nu vei gasi in altex sau domo

#88
Bergero

Bergero

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 21.11.2004
Am o intrebare pt cei care deja si-au achizitionat card pt acest telefon. Am citit undeva ca f potrivite sunt cardurile microSD Sandisk. Dar de unde vreau eu sa cumpar, nu mai au pe stoc astfel de carduri. In schimb as putea achizitiona un card microminiSD 3 in 1 Sandisk aceeasi capacitate, nu cu mult mai scump. Este compatibil acest card? Ce inseamna de fapt micromini 3 in 1?

#89
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007

View PostBergero, on Dec 22 2007, 11:56, said:

Am o intrebare pt cei care deja si-au achizitionat card pt acest telefon. Am citit undeva ca f potrivite sunt cardurile microSD Sandisk. Dar de unde vreau eu sa cumpar, nu mai au pe stoc astfel de carduri. In schimb as putea achizitiona un card microminiSD 3 in 1 Sandisk aceeasi capacitate, nu cu mult mai scump. Este compatibil acest card? Ce inseamna de fapt micromini 3 in 1?


eu sandisk de 1 Gb am si ma impac f bine cu el.. de celelate nu am auzit nimic.. 3 in 1...

#90
maxximilian_bogdan

maxximilian_bogdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2007

View PostGabi_bazatu_stelistu, on Dec 21 2007, 10:34, said:

gasesti in magzazine de electrice , nu vei gasi in altex sau domo


:))... am gasit la un chiosc cu casete, cd ....
eu am pus... si sitemul 2.1 la telefon si se aude misto...;)...

maine poimaine o sa auzi ca au cuplat si statii la telefon.. :lol: .. da show sau discoteca cu telefonul...:)) :lol:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate