Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

Calitatea pozelor pe telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
da dar nu sunt gsm.Dintre tel gsm are cel mai bun ecran

#56
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
În nici un caz să NU iei Nokia 3200 dacă vrei să îl folosești pentru MMS. Ecranul este foarte slab, chiar mai slab decât la Nokia 3100 care a apărut înaintea sa. Am fost de 3 ori să mi-l schimbe și la toate ecranul era la fel de prost. Plus că memoria este foarte mică.

#57
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
nu are ecranul mai prost decat 7250i!

#58
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003

yeu, on Sep 15 2004, 19:56, said:

da dar nu sunt gsm.Dintre tel gsm are cel mai bun ecran

<{POST_SNAPBACK}>


Dar voi nu ati auzit de Sharp?
are ecran de "n" ori mai bun k samsung d410 sau oricare samsung
now i`m a sharp fan!!!

#59
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
da intradevar,sharp bate orice samsung la ecran.nu stiu cum sta cu functiile!

#60
cipmusic100

cipmusic100

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 10.02.2004
[quote name='DarkBoy' date='Sep 18 2004, 21:01']
da intradevar,sharp bate orice samsung la ecran.nu stiu cum sta cu functiile!

uite cineva care stie cum sta treaba... :P  ia-ti un sharp gx30 , pe care il poti gasii la un pret rezonabil la baietii care "aduc" de-afara .Ai pe ecran 256K culori ,deci inchipuieti cum arata pozele la 858 / 1144 pixeli.. <_<  ..si poti sa-ti faci linistit si "albumul de familie " pe calc linistit..plus card de memorie pana la 512Mb ,etc,etc..

#61
alexxxxx

alexxxxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,410
  • Înscris: 06.02.2004
ce sa zic...eu am un sharp gx10...si inca salivez dupa gx-30 al lui cipmusic100 :) si pot sa zic ca la banii pe care i-am dat pe el (150$ putin folosit)...are destule: ecran cu rezolutie belea si 65k culori, o camera care face poze decente, si meniu super. Singurul lucru la care e deficitar e transferul pozelor....am inteles ca nu merge decat cu mms sau mail. A propos...daca are cineva alta solutie....i-as fi recunoscator. In concluzie....pozele se vad ffff bine pe el si e f ieftin pt ce stie.

#62
cipmusic100

cipmusic100

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 10.02.2004
deficitar e transferul pozelor....am inteles ca nu merge decat cu mms sau mail. A propos...daca are cineva alta solutie....i-as fi recunoscator. In concluzie....pozele se vad ffff bine pe el si e f ieftin pt ce stie.
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
[/quote]


merge foarte bine pe wap ..uite o adresa utila [url="http://www.gx30.co.uk"]www.gx30.co.uk[/url] , up/down via wap.

#63
mars0212

mars0212

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,109
  • Înscris: 04.05.2004
Am un motorola V525. Este perfect.

#64
DarkBoy

DarkBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 13.05.2004
intradevar,v300,v525 si v600 au ecran super.are un prieten de-al meu si ma jucai toata ziua cu camera.se vede absolut orice detaliu in culori super beton!

#65
Korupt

Korupt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 10.10.2004
[B]eu am un motorola E398. are 65k culori, o rezolutie de 640x480. eu, personal, sunt foarte multumit de calitatea pozelor pe tel. un avantaj care il are e ca poti trimite poze si alte chestii prin bluetooth. faza cu mms-ul e mai naspa pt ca nici connex si nici orange nu au inca setarile bune (tel e un model mai nou), pt a activa acest serviciu.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate